Regi van Milk Inc. wordt Ketnetwrapper voor 'Music for Life'

'Music for Life' bindt dit jaar de strijd aan tegen diarree: de belangrijkste doodsoorzaak ter wereld bij kinderen. Ketnet wil zijn steentje bijdragen en steunt 'Music for Life' dan ook volop. Kristien Maes maakt een Ketnet for Life-bakfietstocht langs de glazen huizen en wordt als wrapper ondertussen vervangen door BV's als Eva Daeleman, Regi Penxten, weerman Frank Deboosere en Bart Peeters & zoon Pablo. Diezelfde Bart Peeters maakte samen met Ronny Mosuse en de Ketnet-wrappers ook een kerstsingle: het Ketnet for Life Lied.
Kristien fietst per bakfiets langs de glazen huizen
Ketnetwrapster Kristien Maes vertrekt op zondag 18 december voor een tocht op haar bakfiets langs de glazen huizen. Ze fietst dus van aan de Ketnet-Studio in Brussel naar het glazen huis in Leuven, daarna naar Gent en Antwerpen en tot slot weer terug naar Brussel. Onderweg gaat ze langs in scholen, bij jeugdbewegingen en bij kinderen die individueel of in groep iets organiseren ten voordele van 'Music for Life'. Ze steekt daar een handje toe en hoopt 's avonds een bed en een maaltijd te vinden bij Ketnetters thuis. De Ketnetters kunnen haar avonturen volgen op Ketnet.be (dagelijks foto's, filmpjes, verslagjes) en in de live wrap (elke dag een reportage en skypegesprekjes). Op zaterdag 24 december is Kristien terug thuis en komt ze uitgebreid verslag uitbrengen in Ketnet King Size, de live weekendochtendshow van Ketnet.
Er is één probleempje. Kristien is heel de week onderweg met haar bakfiets en de andere wrappers zijn druk in de weer met het repeteren van de theatershow voor Ketnet Freezzz. Daarom heeft Ketnet van de nood een deugd gemaakt en een aantal BV’s uitgenodigd om een dagje te komen wrappen. En ze hebben beloofd er een lap op te geven.
De Bekende Interimwrappers zijn:
- Zondag 18 december: Leonard Muylle (Wiki uit 'De Elfenheuvel'): hij is te gast in Ketnet King Size, wuift Kristien uit en neemt dan zelf de wrap van haar over.
- Maandag 19 december: Lotte Van Nieuwenborgh en Bert Verbeke (Katrien en Bram uit 'Thuis')
- Dinsdag 20 december: Peter Van de Veire en Miguel Wiels
- Woensdag 21 december: weerman Frank De Boosere, Bart Peeters en zijn zoon Pablo
- Donderdag 22 december: Regi Penxten
- Vrijdag 23 december: Eva Daeleman en Karolien Debecker
Bart Peeters en de Ketnet-wrappers zingen het Ketnet for Life Lied
Speciaal voor Ketnet for Life zijn Bart Peeters, zijn kompaan Ronny Mosuse en de Ketnet-wrappers de studio ingedoken om er een heel toepasselijk kerstlied op te nemen. Het Ketnet for Life Lied is een vrolijk uptempo-nummer geworden en een echt MFL-themalied op kindermaat. Iedereen kan het meezingen en het heeft een duidelijke boodschap voor deze laatste editie van 'Music for Life'.
Het nummer is niet te koop. Er is wel een leuke videoclip van gemaakt en die wordt uitgezonden vanaf vrijdag 16 december. Met het liedje en de videoclip wil Ketnet de kinderen vooral sensibiliseren en stimuleren om ook hun bijdrage te leveren voor 'Music for Life', hoe klein ook. Op dinsdag 20 december brengen Bart Peeters & de wrappers het Ketnet for Life Lied live in het glazen huis in Gent. Dat is ook rechtstreeks te volgen op Ketnet, omstreeks 16.45 uur.
De Ketnet for Life Bakfietstocht van Kristien: van zondag 18 tot zaterdag 24 december, ergens in Vlaanderen
De Ketnet for Life-Bakfietstocht van Kristien: van zondag 18 tot zaterdag 24 december dagelijks op Ketnet en zaterdag 24 december live aankomst en terugblik in Ketnet King Size.
Bekende Vlamingen als wrapper: zondag 18 tot vrijdag 23 december, dagelijks op Ketnet.
Het Ketnet for Life Lied: vanaf vrijdag 16 december om 18.00 uur op Ketnet Live in het glazen huis in Gent op dinsdag 20 december om 16.45 uur.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Music for Life 2011
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- CAMILLE, Metejoor en Gert & James: eerste artiesten voor 'Tien Om Te Zien' zijn bekend
- Zanger Jaap Reesema presenteert 'Sing With Me'
- Kijkcijfers: woensdag 10 juni 2026
- Nieuw programma 'Mischa en de mannen die het beter weten' bij AVROTROS
- Kijk 'Wild Vacation Rentals' nieuw op HGTV
- Yvon Jaspers, Leo Alkemande, Özcan Akyol en Jörgen Raymann in vijfde seizoen van KRO-NCRV's 'Kloostergasten'
- VRT 1 trapt WK 2026 af met vooruitblik en bijzondere terugblik naar Mexico 1986
- Wat gebeurt er achter de schermen bij Forum voor Democratie?
- EO-documentaire 'Generatie Gebed – Wat bezielt Gen Z?' onderzoekt waarom steeds meer jongeren kiezen voor geloof
- 'Curaçao en het wonder van het WK': wat betekent het WK voor Curaçao?
- Radio feestweek van het jaar van start op Qmusic: 'De Foute 1500'
- '3FM Serious Request' komt in actie voor de Nederlandse Brandwonden Stichting
- JOE slingert positiviteit de ether in met 'JOE Oranjedag' voor een winnend Oranje
- TOPradio deelt elke dag 1.000 euro tankbudget uit
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit de Kunstkerk in Dordrecht
Multimedia SPOTLIGHT
-
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril
Kijktip van de dag

Terwijl moeder Lisa herstelt van een maagzweer, proberen Jef en Ida vergeefs sfeer te brengen in het café. De klanten blijven weg uit 'De Lichttoren' en Rik stelt voor te verkopen. Dan duikt onverwacht Kostas Papadopoulos op.
'Lili en Marleen', om 20.00 uur op VTM.




































