Peter Van de Veire en Regi zoeken publiek voor de eindejaarsshow van Eén

Volgens de Maya's vergaat de wereld nog dit jaar... een reden te meer om 2012 al op maandag 3 december 2012 exclusief uit te wuiven in het bonte gezelschap van Peter Van de Veire en Regi Penxten in de oudejaarsshow 'Iederéén Feest' op Eén.
Peter presenteert en is master of ceremony, Regi zorgt tussen de optredens van de artiesten door voor de nodige hits en beats.
'Iederéén Feest' belooft een knaller van een nieuwjaars-feestje te worden, met optredens van De Romeo’s, Gers Pardoel, 3M8’s, K3, Laura Lynn, Milk Inc. en vele anderen.
Wie het allereerste nieuwjaarsfeestje van het jaar wil meemaken, kan vanaf nu reserveren via de website van Eén, onder 'Maak het mee' (doorklikken op 'Kom naar de studio'). Je aanwezigheid is pas definitief nadat je een bevestigingsmailtje hebt ontvangen.
Wie een mailtje krijgt, wordt op maandag 3 december om 19.00 uur in zijn beste kleren in Lint verwacht. Laat het feest beginnen!
DOSSIER: Kandidaten/publiek Gezocht!
volledig dossier- VIER zoekt nieuw jong baktalent voor 2de seizoen van 'Junior Bake Off Vlaanderen'
- Schrijf je hele familie in voor nieuw VIJF-programma 'Op een Ander'
- 'Belgium's Got Talent' zoekt talent - OPROEP
- 'Belgium's Got Talent' komt terug! Doe mee!
- Ga op date met je favoriet uit MTV's 'Ex on the Beach'! - OPROEP
- Schrijf je in voor het nieuwe seizoen 'Cupido Ofzo'
- VTM zoekt nieuw talent voor 'The Voice Senior'! Schrijf je nu in!
- 'Iedereen Beroemd' zoekt duo's voor nieuw spel 'Klikipedia'
- VTM zoekt hartverwarmende verhalen
- Waar is Mark? Eén-reporter Lidewij op zoek naar jeugdliefde