Kürt Rogiers doet vrouwenharten sneller slaan in 'Familie'

zondag 4 september 2016

'Ik ben Lars Dewulf, jullie nieuwe CEO.' Met deze woorden wandelt Kürt Rogiers op maandag 5 september Fashion binnen. Zijn personage Lars wordt aangesteld als de nieuwe CEO en moet Fashion van de ondergang redden.

Door een moordende deal die June Van Damme (Katrien De Becker) voor haar dood sloot met een grote modeketen dreigt Fashion immers over de kop te gaan.


Lars De Wulf is een grappige, charmante en joviale speelvogel. Zijn charmes laten de vrouwen in zijn omgeving niet koud en daar weet hij handig gebruik van te maken. 'Nu hadden ze mij gezegd dat er schoon vrouwvolk bij Fashion werkte, maar zó schoon...', valt hij in 'Familie' meteen met de deur in huis. Vast staat dat hij de komende tijd menig vrouwenhart sneller zal doen slaan.

'Op het moment dat Lars bij Fashion binnenstapt, heeft hij net een sabbatjaar achter de rug. Hij is dus helemaal klaar om zijn tanden te zetten in een nieuwe uitdaging', vertelt Kürt Rogiers. 'Lars wil presteren en succesvol zijn, maar tegelijk is hij een echte people manager met een enorme dosis mensenkennis. Work hard, play hard is zijn motto. Zijn enthousiasme weet hij makkelijk over te brengen op anderen. Bovendien is Lars een patser. Hij draagt strakke pakken, rijdt met bolides en is ook een rasechte womanizer. Dat zijn toch allemaal elementen – zeker dat laatste – die ik niet dagelijks beoefen. Maar het is wel één van de leukste personages die ik ooit heb gespeeld. En dat meen ik.'

Vanaf 5 september pakt 'Familie' ook uit met een online extraatje. In de VTM-app kunnen liefhebbers zich verdiepen in de persoonlijke notities van Lars Dewulf. Hij leert de Van den Bossches en co samen met Vlaanderen kennen op een interactieve manier en fans komen meer te weten over het nieuwe personage.

'Familie', iedere werkdag om 19.55 uur op VTM.


DOSSIER: Najaar 2016: alle plannen, alle zenders! (BE)

volledig dossier
vtmfamilie

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play4 logo

Wanneer Marks vrouw Lisa en zoontje Jeroen tijdens een korte vakantie aan de kust plots verdwijnen, vraagt hij zijn broer Erik, hoofd van de Cel Vermiste Personen, om een zoekactie op te starten. Jeroen wordt snel teruggevonden, maar Lisa blijft spoorloos. Is ze gevlucht of ontvoerd?

'Vermist', om 22.20 uur op Play4.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:15
    Journaallus
    13:30
    De mosterd van Meus
  • 01:10
    Nachtlus
    13:00
    Radio 1: Sporza Tour
  • 21:00
    Geen uitzending
    14:00
    Tik Tak
  • 01:30
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:55
    Geen uitzending
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:40
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:55
    Geen uitzending
    17:15
    Neighborhood Wars
  • 02:00
    Geen uitzending
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:05
    Geen uitzending
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:10
    Geen uitzending
    13:50
    Uit de Schelp
  • 02:30
    Geen uitzending
    14:00
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 01:25
    Geen uitzending
    14:00
    Neighborhood Wars
  • 03:00
    Geen uitzending
    19:45
    Komen eten
  • 01:25
    Geen uitzending
    19:30
    Killer at the Crime Scene
  • 04:22
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 04:31
    Roger
    14:00
    De Muziekshow
  • 04:20
    Lekker Messy
    14:00
    Open Vuur
  • 04:15
    Midsomer Murders
    15:00
    Father Brown
  • 03:55
    The Resident
    20:00
    Blowing LA
  • 03:40
    NOS Journaal
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 01:55
    Nieuwsuur
    19:25
    Mammals
  • 03:48
    Tekst-TV
    20:00
    Meer dan verwacht