Claudio en Gaëlle uit elkaar? Claudio ontkent geruchten!

Claudio en Gaëlle uit Kortrijk wonnen in 2009 met verve 'Mijn Restaurant!' op vtm. Het koppel was altijd al veelbesproken. En nu verschijnen in de media berichten dat het koppel definitief uit elkaar zou zijn. 'Claudio en Gaëlle zijn enkel nog samen voor de schijn', bloklettert De Standaard. Claudio ontkent ten stelligste alle geruchten.
Claudio en Gaëlle waren in 2009 'talk of the town'. Het winnende koppel van 'Mijn Restaurant!', editie 2009 was op zijn minst flamboyant te noemen. Gaëlle als knappe verschijning, Claudio als explosief ventje die je beter mijdt als zijn kookpunt nabij is. Maar één ding was zeker: Claudio en Gaëlle waren een hecht koppel. Nu blijkt het vuur echter uitgedoofd te zijn.
Volgens Dag Allemaal is het koppel enkel nog samen 'om commerciële redenen'. Gaëlle verschijnt steeds vaker op feestjes, terwijl Claudio aan het fornuis staat in Dell'Anno. Meestal feest Gaëlle ook niet alleen, maar vertoeft ze in het gezelschap van andere mannen.
Volgens De Standaard zou Claudio het erg moeilijk hebben met de breuk. Hij zou Gaëlle constant bellen om te weten wat ze aan het doen is. En toen het tijdschrift Dag Allemaal wilde weten hoe de vork aan de steel zat en ze Claudio belden, kregen ze een baude scheldtirade over zich heen.
Een ex-werkneemster van Del'Anno zegt ook dat het heel slecht gaat met het restaurant. Claudio zou zijn voeten vegen aan zijn zaak en meer dan eens stappen mensen op omdat hun eten maar niet wordt geserveerd.
Claudio reageert op de geruchtenmolen
'Met de hand op het hart, we hebben soms woorden maar zijn nog nooit uit elkaar geweest. En er is ook geen buitenechtelijke relatie geweest', aldus Claudio Dell'Anno in Story. 'Op dit moment zou ik er heel veel voor over hebben om terug te keren naar de anonimiteit', zegt de winnaar van 'Mijn Restaurant!' nu.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Mijn Restaurant II (2009)
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Deze castleden versterken cast romantisch kostuumdrama 'Grand Hotel aan Zee'
- Gustaph stapt 'Florentina' binnen
- Kijkcijfers: maandag 8 juni 2026
- Play zoekt rijlesduo's voor nieuw tv-programma
- Herman van der Zandt brengt Oranje-iconen opnieuw samen in WK-special van 'De Reünie'
- VRT 1 trapt WK 2026 af met vooruitblik en bijzondere terugblik naar Mexico 1986
- Wat gebeurt er achter de schermen bij Forum voor Democratie?
- EO-documentaire 'Generatie Gebed – Wat bezielt Gen Z?' onderzoekt waarom steeds meer jongeren kiezen voor geloof
- 'Curaçao en het wonder van het WK': wat betekent het WK voor Curaçao?
- Vanavond in 'Opsporing Verzocht'
- TOPradio deelt elke dag 1.000 euro tankbudget uit
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit de Kunstkerk in Dordrecht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie in nieuwe reeks op JOE Gold
Multimedia SPOTLIGHT
-
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam
Kijktip van de dag

Aan de hand van fragmenten uit haar meest memorabele televisie- en muziekoptredens blikken we terug op Margriets rijkgevulde carrière. Vrienden en collega's delen persoonlijke verhalen en getuigen over haar sprankelende persoonlijkheid en haar impact op het Vlaamse showbizzlandschap. 'Margriet' wordt een hartverwarmende en meeslepende ode aan een vrouw die moeiteloos verschillende generaties wist te raken.
'Margriet', om 20.40 uur op VRT 1.





































