Brahim presenteert Vlaamse versie 'Ali B Op Volle Toeren' op Eén

vrijdag 6 april 2012

Zanger, Ketnet-presentator en MNM-dj Brahim presenteert dit najaar een nieuw programma op Eeìn. Dat heeft hij vanavond bekendgemaakt in 'De Avondshow' op MNM. Daarin brengt hij jonge hiphoppers samen met gevestigde namen uit de Nederlandstalige muziek.

In het nieuwe programma laat Brahim acht jonge hiphoppers kennismaken met acht artiesten die zich helemaal aan de andere kant van het muzikale spectrum bevinden: gevestigde Vlaamse zangers en zangeressen. Kennen de jonge talenten van vandaag hun oudere evenknieën nog? En hoe staan ze tegenover elkaar? Jong en oud verdiepen zich in elkaars wereld, over verschillende generaties en muziekstijlen heen, en wagen zich aan een eigen interpretatie van elkaars nummers. Een interpretatie die ze ook live voor elkaar zullen brengen.

Het programma tast het spanningsveld af tussen jong beloftevol talent en oudere gevestigde waarden. Op het eerste gezicht zijn er meer verschillen dan gelijkenissen, maar beide partijen vinden elkaar in hun gedeelde liefde voor muziek.

Brahim presenteert
Met roots in de hiphop maar ook ervaring in de Vlaamse muziekwereld is Brahim de geknipte man om het programma te presenteren:

'De makers hebben me naar eigen zeggen gekozen om de link die ik heb met zowel jonge hiphoppers als gevestigde waarden. Ik ken de leefwereld van die jongens, die niet altijd de kans krijgen om van zich te laten horen, terwijl er toch heel sterke muziek tussenzit. En ik ken ook de andere kant, die van de Vlaamse artiesten.'

Brahim hoopt dat de reeks een brug zal slaan tussen verschillende generaties: 'Ik heb het programma gevolgd in Nederland en ik ben naar het concert geweest. Wat me daar opviel, waren de gigantisch verschillende culturen en leeftijden die daar bij elkaar kwamen. De ene was daar voor die jonge gasten, de andere voor die bekende zangers en zangeressen. Het was heel mooi om te zien hoe die bij elkaar komen, dat gebeurt anders nooit in het dagelijkse leven. Ik hoop dat we hier in Vlaanderen hetzelfde teweeg kunnen brengen.'

Praktisch
Het nieuwe programma wordt dit najaar uitgezonden op Eeìn. Productiehuis Tuvalu Media, dat ook 'ONmogelijk?' maakt voor Eeìn, neemt de creatieve uitwerking van het programma voor zijn rekening. Voor de praktische kant van de productie doen Eeìn en Tuvalu Media een beroep op Hotel Hungaria, het productiehuis achter 'Dagelijkse kost' en 'Groenland'.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Najaar 2012: alle plannen, alle zenders!

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Lili en Marleen' (VTM)

Terwijl moeder Lisa herstelt van een maagzweer, proberen Jef en Ida vergeefs sfeer te brengen in het café. De klanten blijven weg uit 'De Lichttoren' en Rik stelt voor te verkopen. Dan duikt onverwacht Kostas Papadopoulos op.

'Lili en Marleen', om 20.00 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:30
    Ket & Doc
    03:00
    VRT NWS laat
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    09:00
    Zomerbeelden
  • 07:35
    De mini's
  • 07:40
    Echte Verhalen: De Buurtpolitie
    01:55
    Geen uitzending
  • 00:50
    Geen uitzending
    01:10
    Blind getrouwd: Australië
  • 06:00
    Qmusic
    01:30
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    01:35
    Geen uitzending
  • 00:55
    Geen uitzending
    15:25
    Matlock
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    04:50
    Geen uitzending
  • 07:40
    This Is Us
    02:45
    Geen uitzending
  • 07:30
    Two and a Half Men
    02:15
    Geen uitzending
  • 07:20
    Property Brothers
    02:00
    First on Scene
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:10
    Without a Trace
  • 04:07
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:32
    Ver Gevorderd
    05:55
    Sixties To Six
  • 07:35
    De Garde van Gert
    02:00
    Lekker Messy
  • 07:00
    Call the Midwife
    02:20
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
  • 07:40
    First Dates Australia
    02:25
    Below Deck
  • 07:30
    Goedemorgen Nederland
    03:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
  • 07:30
    NOS WK Ontbijt met gebarentaal
    02:15
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 07:35
    Kindertijd
    02:20
    EenVandaag