'Belgacom League', de nieuwe 2e klasse, gratis te bekijken op Belgacom 11

donderdag 16 augustus 2012

Op 22 augustus 2012 start het voetbalkampioenschap in tweede klasse, met Belgacom meer dan ooit als officiŽle partner: deze competitie heet voortaan de 'Belgacom League'. Alle klanten van Belgacom TV kunnen de twee topmatchen van elke speeldag van het kampioenschap gratis en exclusief bekijken op Belgacom 11.

Het beste van de 'Belgacom League' exclusief en gratis op Belgacom 11
Belgacom heeft vorig seizoen de kwaliteit van het voetbalkampioenschap van de tweede klasse weten te waarderen, via de sponsoring en met de uitzending van de thuiswedstrijden van Royal Antwerp FC, Waasland-Beveren, Sporting Charleroi en AS Eupen, en van de realityreeks 'Op weg naar eerste'. Belgacom kon met succes haar nationale voetbalaanbod van BelgacomTV verrijken met wedstrijden uit de eigen streek in deze fel betwiste competitie. Op basis van deze ervaring besliste Belgacom haar partnerschap uit te breiden tot alle ploegen van de tweede klasse en er de 'titelsponsor’ van te worden. Dankzij deze samenwerking kunnen de Belgacom TV-klanten de beste wedstrijden van deze competitie exclusief en gratis bekijken op Belgacom 11.
 
Guido De Croock, voorzitter tweede klasse: 'Onze liga prijst zich gelukkig dat we met Belgacom een enthousiaste commerciële partner gevonden hebben, die onze liga de nodige uitstraling zal geven en onze clubs meer in de kijker plaatst. De liga dankt Belgacom nu al voor dit project. Wij zijn ervan overtuigd dat onze ligaclubs hierdoor beter bekend zullen worden bij het grote publiek. De uitbouw van onze clubs en van het voetbal in het algemeen zullen er wel bij varen. Het Belgacom project geeft aan onze liga de wind in de zeilen.'
 
Bruno Chauvat, Executive Vice-President Strategy & Content bij Belgacom: 'We zijn heel tevreden dat we nauwer kunnen samenwerken met de clubs van tweede klasse, nu omgedoopt tot de Belgacom League. Vorig seizoen hebben onze Belgacom TV-klanten deze spannende competitie met genoegen kunnen (her)ontdekken. Zij konden de verbeten strijd om op te klimmen naar eerste klasse ook achter de schermen volgen dankzij de realityreeks 'Op weg naar eerste'. Gezien het enthousiasme van onze klanten voor deze competitie en omdat we de clubs van tweede klasse meer visibiliteit willen geven bij het grote publiek, was het logisch dat Belgacom het avontuur zou voortzetten door nog een stap verder te gaan: officiële partner worden en, tot grote vreugde van de supporters, gratis matchen uitzenden van alle clubs.'
 
Van lokaal tot internationaal voetbal: het voetbal dat u graag ziet, ziet u op Belgacom TV
 Belgacom TV wil zijn abonnees-voetballiefhebbers de sterkste emoties laten beleven, via wedstrijden van clubs uit hun streek of van de grootste Europese clubs. Naast het internationale voetbalaanbod (UEFA Champions League, de eerste klasse in Spanje en Portugal en de Spaanse beker), breidt Belgacom haar nationale voetbalaanbod (vijf wedstrijden van de Jupiler Pro League) vandaag verder uit met het beste van de lokale competitities (tweede klasse, die voortaan als 'Belgacom League' door het leven gaat).Persbericht Belgacom
http://www.belgacom.be

DOSSIER: Digitale televisie in Vlaanderen

volledig dossier
belgacomleague

TVvisie Extra

Ontvang onze dagelijkse nieuwsbrief in je mailbox.

Klik hier om je in te schrijven

Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Canvas logo

De jonge Bud Fox is ambitieus en wil het maken in Wall Street, het centrum van de beurshandel in New York. Een leven zoals beursgoeroe Gordon Gekko lijkt hem wel wat. Wanneer Fox na enig aandringen een baantje bij zijn grote idool weet te bemachtigen, verandert zijn leven op slag. Hij wordt in geen tijd rijk en vindt een mooie vriendin. Fox' geweten begint echter te knagen wanneer hij te weten komt dat de succesvolle maar meedogenloze Gekko er nogal achterbakse methodes op nahoudt.

'Wall Street', film uit 1987 met oa. Michael Douglas en Charlie Sheen, 21.20 uur op Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
 • 19:40
  Iedereen beroemd
  20:05
  Het weer (avond)
 • 19:05
  The Psychedelic Drug Trial: A Cure for Depression?
  20:00
  Terzake
 • 19:50
  Homo Universalis Ketnet
  20:00
  Geen uitzending
 • 19:50
  Het weer
  20:05
  Familie
 • 19:30
  Ambulance Australia
  20:35
  Non-Stop
 • 19:35
  Las Vegas
  20:35
  Titanic
 • 19:35
  How I Met Your Mother
  20:35
  Hot Shots!
 • 19:30
  Brainiacs
  19:55
  De Sprookjes van Klaas Vaak
 • 19:05
  Sturm der Liebe
  20:05
  EHBL
 • 19:50
  't Is gebeurd
 • 19:40
  Chateau Meiland
  20:35
  NCIS: Los Angeles
 • 19:35
  Storage Wars
  20:35
  Blitz
 • 19:35
  E.R. - Emergency Room
  20:35
  In het spoor van de dader
 • 19:35
  Ellemiekes KIDchen
  20:00
  Lekker lang leven
 • 16:00
  Herhalingslus
  20:00
  Z-Nieuws
 • 19:00
  Waar is dat feestje?
  21:00
  Concert
 • 19:40
  De ambachter
  20:04
  Zelfbouw van a tot z
 • 19:00
  Onderzoekscommissie PFOS - De Koepelzaal
 • 18:25
  Wereldbeker Veldrijden
  20:05
  San Titar
 • 19:25
  Midsomer murders
  20:30
  The Watch
 • 19:45
  Desperate Housewives
  20:35
  C.S.I.: Crime Scene Investigation
 • 19:05
  M
  20:00
  NOS Journaal (laat)
 • 19:25
  Meldpunt
  19:59
  Langs de Maas
 • 19:25
  First Dates
  20:25
  NOS Sport: Schaatsen WC Salt Lake City