Anton Cogen speelt commissaris in 'Mega Mindy'

Anton Cogen begint morgen aan zijn eerste draaidag als nieuw lid van de 'Mega Mindy'-cast. Anton speelt de rol van commissaris Kamiel Migrain, de broer van Emiel. Dat personage zal in aflevering 25 uit de serie verdwijnen door het onverwachte overlijden van acteur Sjarel Branckaerts.
D
e opnames van 'Mega Mindy' werden na het overlijden van Sjarel Branckaerts enkele weken opgeschort om de ploeg de kans te geven het trieste nieuws in alle rust te verwerken. In samenspraak met de acteurs en het creatieve team werd de afgelopen weken wel bekeken hoe het verdwijnen van Sjarels personage Emiel Migrain in de tv-serie kan worden opgevangen. Dat gebeurt door de introductie van commissaris Kamiel Migrain, broer van Emiel en gespeeld door rasacteur Anton Cogen.
In de nog op te nemen aflevering 25 wordt duidelijk dat Emiel is overgeplaatst naar een ander politiecommissariaat en dat zijn broer Kamiel de nieuwe commissaris wordt. De opnamen worden opnieuw ingepland vanaf morgen, 10 juli. Wanneer de eerste aflevering met de nieuwe commissaris op Ketnet te zien zal zijn, is nog niet bepaald.
Biografie Anton Cogen
Anton Cogens bekendste televisierol is die van campinguitbater in 'Caravans'. Hij speelde ook rollen in o.m. 'De bossen van Vlaanderen', 'De put', 'Heterdaad', 'Recht op recht', 'Thuis', 'Stille waters' en 'Wittekerke'. Ook met jeugdseries heeft Cogen heel wat ervaring. Hij was te zien in o.m. 'Merlina', 'Kulderzipken' en 'Postbus X' en speelde gastrollen in 'Spring' en 'Samson & Gert'.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Nog exact 1 week tot de seizoensfinale van 'Thuis': wat moet je weten?
- Kijkcijfers: donderdag 18 juni 2026
- NET5 geeft groen licht voor tweede seizoen 'A.S.S. - Anti Survival Show'
- Maïté, Simen en Christophe krijgen tweede kans in gloednieuwe spin-off 'Blind Getrouwd: Second Chance'
- Pinkpop drie dagen lang overal te volgen bij publieke omroep
- 'NPO Cultuur' met Rachel Pouwer op Oerol Festival
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Ontdek de zomerprogrammering van de Proximus-zenders
- Zoete triomfen en bittere teleurstellingen in 'The Great British Bake Off'
- Maandag in 'Close Up': Kho Liang Ie, ontwerper van zijn tijd
Multimedia SPOTLIGHT
-
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt'
Kijktip van de dag

De New Yorkse zakenman en verstokte vrijgezel Edward Lewis is een specialist in het opkopen van maatschappijen, die hij daarna opsplitst en weer doorverkoopt. Wanneer hij voor zaken in Los Angeles is, vraagt hij op een avond de weg aan Vivian Ward, een straathoertje. Hij is zo onder de indruk van haar charmes dat hij haar 3.000 dollar aanbiedt om hem voor een week te vergezellen.
'Pretty Woman', film uit 1990 met oa. Julia Roberts en Richard Gere, om 20.30 uur op VTM.




































