Knipoog in Familie: 'Maureen' Vanherberghen onderzoekt de verdwijning van Sieg De Doncker

dinsdag 31 januari 2023
Foto: VTM - © DPG Media 2023

Vanaf maandag 6 februari merken de 'Familie'-kijkers een dikke vette knipoog op in de verhaallijn. Een nieuw personage, inspecteur Marlies Kennis, maakt haar opwachting en komt zich vastbijten in de verdwijning van Koen Peyskens.

Verrassende twist is dat de rol van inspecteur Kennis vertolkt wordt door Maureen Vanherberghen, de vrouw die zich in het echte leven de partner mag noemen van Sieg De Doncker, die de rol van Koen vertolkte. En zo wordt het koppel nu ook in 'Familie' onrechtstreeks aan elkaar gelinkt.


'Soms nemen ze het woord 'Familie' heel letterlijk als ze iemand in gedachten hebben voor een rol', lacht Maureen Vanherberghen. 'Als je de fictieve moord mag gaan oplossen van je lief in real life, ja, dan kan je gewoon niet weigeren.'

Inspecteur Kennis doet komende maandag haar intrede wanneer Véronique (Sandrine André) besluit om Koen aan te geven bij de politie. Ze komt hen vertellen dat hij een grote som geld van haar heeft gestolen. In werkelijkheid wil Véronique met deze klacht haar eigen hachje redden en zichzelf indekken mocht de politie het lichaam van Koen vinden. Maandag besluit ze dus schoorvoetend klacht tegen hem neer te leggen en belandt ze zo aan tafel bij inspecteur Kennis, die Véronique meteen ondervraagt. De inspecteur is vastberaden elke steen in dit dossier om te draaien. Kan ze zo de verdwijning van Koen ophelderen? Of gaan Véronique en Lars (Kürt Rogiers) vrijuit? Dat ontdekken de kijkers de komende weken in 'Familie'.




TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Laura doet haar best om kalm te blijven nu ze via het nieuws vernomen heeft dat Ibrahim misschien nog leeft. Ze richt zich op de rechtszaak die op het punt staat te beginnen en de vele verhoren die ze daar zal ondergaan.

'Laura H.', om 22.05 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:15
    Sporza: Ronde van Vlaanderen
    13:00
    VRT NWS journaal 13u
  • 10:00
    Erediensten
    12:30
    Lentebeelden
  • 10:45
    Uki
    10:50
    Sarah knutselt
  • 09:50
    Geen uitzending
    11:50
    Boer Coppens
  • 10:25
    Geen uitzending
    12:40
    Achter gesloten deuren
  • 09:30
    Geen uitzending
    12:00
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 10:00
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch Hawaii
  • 08:10
    Geen uitzending
    16:00
    9-1-1
  • 10:00
    Joe
    15:10
    Geen uitzending
  • 10:40
    Smossen Mag
    11:05
    Toasted on wheels!
  • 10:20
    FBI
    12:50
    C.S.I. New York
  • 10:35
    Borderforce USA: The Bridges
    11:30
    Geen uitzending
  • 10:05
    Het Blok
    11:50
    Peppe's Sicilië
  • 09:45
    Original Sin: My Son the Killer
    11:25
    Aurora Teagarden Mysteries: Reunited and It Feels So Deadly
  • 10:35
    De CFO podcast
    11:07
    Logistics TV
  • 10:33
    Mijn tuin
    12:00
    De Vlaamse Top 10
  • 10:30
    Guillaume's Paris
  • 09:55
    The Madame Blanc Mysteries
    11:45
    McDonald and Dodds
  • 10:25
    Cougar Town
    13:35
    NCIS: Los Angeles
  • 10:00
    WNL op Zondag
    11:05
    Ivo op zondag
  • 10:05
    Eucharistieviering/Eurovisie
    11:35
    Bloemen voor de paus
  • 10:40
    Zo is Joey!
    10:50
    Grizzy en de Lemmingen