Petra De Sutter vertelt in 'Viva La Feta' over haattweets aan het begin van haar politieke carrière

Na Average Rob maken Jani en Otto-Jan zich op voor een nieuwe gast, want toppolitica Petra De Sutter staat te popelen om de Griekse villa te betreden.
Na Bart De Wever en Annelies Verlinden - die in de vorige seizoenen te gast waren - neemt nu ook Groen-boegbeeld Petra De Sutter haar intrek in de gastenkamer: 'De laatste keer dat ik in Griekenland was, was de staatsreis met de koning en koningin. Bij jullie zal er misschien iets minder protocol zijn', lacht ze
Eerst neemt Otto-Jan haar mee op pottenbakcursus, nadien verkent ze met Jani het middeleeuws dorpje Kastro. Tussenin neemt Otto-Jan ook even de tijd om het te hebben over haar politieke carrière. Zo viel het hem onder andere op hoeveel bagger de toppolitica al over haar heen heeft gekregen en hoe rustig ze daar onder blijft. 'In het begin van mijn carrière ben ik voor de eerste keer heel zwaar aangevallen op twitter. Ik schreef een rapport over draagmoederschap in De Raad van Europa en dat was voor sommige groepen onbespreekbaar en duivels. Toen kreeg ik om de zoveel seconden een haattweet binnen. Dat blijft je altijd raken. Men mag me gerust bekritiseren op wat ik zeg en doe, maar liefst niet op wie ik ben.'
Petra mag ook haar Cello-kunsten bovenhalen op Sifnos, want Jani en Otto-Jan hebben er niets beters op gevonden dan de trouw van Andreas en Antonia - de plaatselijke supermarktuitbaters - te organiseren in de villa. Omdat ze er bij hun echte trouw niet konden bijzijn, belooft het duo om het trouwfeest nog eens over te doen en dat op hun eigen manier. Met een overdosis aan worstenbroodjes, een iets te grote taart, Otto-Jan als gitarist, Petra als celliste en Jani als ceremoniemeester hopen ze er een onvergetelijk trouwfeest van te maken.
'Viva La Feta', woensdag 30 april vanaf 21.15 uur op Play4 en GoPlay.




