Drie broers gaan na 30 jaar opnieuw samen in bad voor Viktor Verhulst in 'Brieven Aan Samson'

woensdag 22 april 2026
Foto: Play - © Play Media 2026

Wekelijks stroomden honderden brieven, foto's en tekeningen binnen bij Samson en Gert. Studio 100 bewaarde deze schat aan kinderdromen decennialang in hun archieven. Vanaf vandaag opent Viktor deze archiefdozen en stapt hij in het gekende 2cv'tje om de rechtmatige eigenaars op te sporen.

De zoektocht van Viktor voert hem in deze eerste aflevering dwars door Vlaanderen, waarbij de kinderen die destijds hun brief vol spanning op de post deden uitgegroeid zijn tot volwassenen met elk een eigen verhaal. Zijn eerste stop brengt hem naar Ieper, waar hij Guillaume Debeuf verrast met zijn plakwerkje dat hij dertig jaar geleden samen met zijn oma naar Samson en Gert heeft gestuurd. Het weerzien met dit stukje jeugdsentiment brengt de nodige emoties los bij de grootmoeder van Guillaume.


In Roeselare wacht Viktor een uitdaging bij de broers Vantomme. Hun vader stuurde decennia geleden een foto in namens zijn drie zonen, waarop het drietal samen in bad te zien was. Viktor krijgt hen zelfs zover om de iconische badfoto van toen tot in detail na te maken.

De reis in het archief brengt Viktor bij Marie Huysentruyt, die destijds een liefdesbrief naar het bekende duo schreef. Met de hulp van papa Piet Huysentruyt lukt het Viktor om haar op te sporen, in een poging om haar te herenigen met haar toenmalige jeugdliefde Thomas.

Er zijn ook brieven die Viktor extra raken, waaronder die van Claudia Deprez. Hij brengt een bezoek aan Claudia en haar moeder in de hoop hen een foto terug te geven die hij in het archief heeft gevonden. Viktor klopt in deze eerste aflevering ook aan bij het originele huis van Samson en Gert.

'Brieven Aan Samson', woensdag 22 april om 21.15 uur op Play.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Sergio in Italië: Marco 2026' (VTM GO+)

Vijf jaar na hun eerste culinaire ontmoeting voor het programma 'Sergio over de grens' trekken Sergio Herman en Marco Borsato terug naar Toscane. In Firenze duiken ze in de wereld van gelato en gaan ze op zoek naar de perfecte fiore di latte. Met een eigen machine en artisanale melk probeert Marco het ultieme ijs te maken.

'Sergio in Italië: Marco 2026', om 21.50 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:45
    Sporza: Waalse Pijl
    18:04
    VRT NWS Update
  • 13:00
    Lentebeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 14:30
    Kaatjes Kameraadjes
    14:35
    Bing
  • 14:20
    Wittekerke
    15:25
    The Good Doctor
  • 14:10
    Urk!
    14:55
    Een Eigen Huis
  • 11:50
    Geen uitzending
    14:35
    Bel-Air
  • 14:30
    Baywatch Hawaii
    16:25
    Cheers
  • 08:50
    Geen uitzending
    16:15
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    15:15
    Geen uitzending
  • 14:05
    Komen Eten
    14:50
    Bake Off Vlaanderen
  • 14:30
    Matlock
    16:15
    This Is Us
  • 14:10
    The First 48
    14:55
    Seal Team
  • 14:15
    Smossen Mag
    14:45
    Toasted on wheels!
  • 13:40
    Fear Thy Neighbour
    14:35
    Snapped
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 14:14
    Zo doe je het!
    14:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 13:55
    Becoming Meewis
    14:35
    Lekker Lang Leven
  • 14:10
    The Chelsea Detective
    15:10
    Murdoch Mysteries
  • 13:55
    NCIS
    14:50
    Below Deck
  • 14:25
    NOS Journaal
    16:05
    Pauw & De Wit
  • 14:15
    Kunststof
    15:15
    Nu te Zien!
  • 14:25
    Agent Binky
    14:35
    Molmans