Volgende week in 'Kunststof Radio': Klaas Gubbels, Yang Yang Cai en Philip Huff

'Kunststof Radio' is er maandag tot donderdag bij de NTR op NPO Radio 1. Benieuwd wie er deze week langs komt? Je leest het nu hier!
Maandag 23 januari – Klaas Gubbels, kunstenaar
Op 19 januari wordt kunstenaar Klaas Gubbels 88 jaar. Zijn koffiekannen, stoelen, tafels, flessen en schaakborden zijn iconisch. Ter gelegenheid van zijn verjaardag verschijnt de monografie ‘Het ongelijke van hetzelfde’, met een overzicht van zijn werk. Een gesprek op locatie, in zijn geboortestad Rotterdam.
Presentatie: Gijs Groenteman
Dinsdag 24 januari - Yang Yang Cai, pianiste
De vierentwintige jarige pianiste Yang Yang Cai komt met haar internationale debuutalbum ‘La Leggierrezza’. De naam betekent lichtheid in het Italiaans en bevat de pianowerken van Liszt. In 2019 behaalde zij haar Bachelor aan het Conservatorium van Amsterdam en won ze de YPF pianoconcours. Ze geeft recitals en speelt met het ‘Amsterdam Piano Trio’.
Presentatie: Gijs Groenteman
Woensdag 25 januari
Geen uitzending wegens voetbal
Donderdag 26 januari Philip Huff, schrijver en regisseur
Op 24 januari verschijnt het poëziedebuut van schrijver Philip Huff: 'Ik meld mij af, ik meld mij aan'. Een bundel gedichten waar onderwerpen als familie, de natuur, het stadsleven, technologie en de liefde voorbijkomen. In 2018 werd zijn roman ‘Niemand in de Stad’ succesvol verfilmd door Michiel van Erp.
Presentatie: Jellie Brouwer
'Kunststof Radio', maandag 23 januari t/m donderdag 26 januari tussen 19.00 en 20.00 uur bij de NTR op NPO Radio 1.