'Stranger Things' seizoen 5 in 2025 op Netflix

woensdag 6 november 2024
Foto: © Netflix 2024

'Stranger Things' seizoen 5 is in 2025 te zien op Netflix! Vandaag, op 'Stranger Things Day', de dag waarop fans over de hele wereld hun liefde voor de serie delen, maakt Netflix tevens de titels van alle afleveringen bekend.

Seizoen 5 is het laatste seizoen van 'Stranger Things'. Hoewel dit het einde van de serie markeert, blijft het 'Stranger Things'-universum zich uitbreiden. Zo ging het theaterstuk 'Stranger Things: The First Shadow' vorig jaar in première in Londen en komt het in 2025 naar Broadway. Daarnaast is er een nog titelloze geanimeerde spinoff-serie in ontwikkeling.



'Stranger Things' is een eerbetoon aan de klassieke films uit de jaren '80, die een hele generatie wist te betoveren. Dit thriller-drama speelt zich af in het ogenschijnlijk normale stadje Hawkins in Indiana. Wanneer een jongen op mysterieuze wijze verdwijnt, gaan vrienden en familie op zoek naar antwoorden en worden ze meegesleept in gevaarlijke gebeurtenissen met soms fatale gevolgen. Onder de oppervlakte van hun alledaagse leven schuilt een bovennatuurlijk mysterie, vol geheime overheidsexperimenten en een gevaarlijke poort naar een krachtig, duister rijk. Vriendschappen worden op de proef gesteld, levens veranderen voorgoed, en Hawkins — evenals de rest van de wereld — zal nooit meer hetzelfde zijn.

'Stranger Things', gecreëerd door The Duffer Brothers, maakte zijn debuut op Netflix in juli 2016 en groeide snel uit tot een van de populairste series ooit. Met meer dan 140,7 miljoen wereldwijde views voor het vierde seizoen, bracht de show een nostalgische heropleving van talloze klassiekers uit de jaren ‘80, van Eggo-wafels tot de herontdekking van Kate Bush's 'Running Up That Hill'. De serie heeft wereldwijd meer dan 70 awards gewonnen, waaronder Emmy's en de Screen Actors Guild Award for Outstanding Performance by an Ensemble in a Drama Series.

'Stranger Things' seizoen 5 is in 2025 wereldwijd te zien op Netflix.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play6 logo

De nieuwe, vrouwelijke burgemeester van een Noord-Amerikaanse stad wil het politiekorps uitbreiden. Bij gebrek aan rekruten wordt de toelatingsprocedure versoepeld: voortaan mag iedereen zijn kandidatuur indienen. Er komt dan ook heel wat gespuis op de vacatures af. De toekomstige agenten hebben totaal geen respect voor hun instructeurs Harris en Callahan.

'Police Academy', film uit 1984 met oa. Steve Guttenberg, om 20.35 uur op Play 6.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 02:30
    Journaallus
    13:55
    Thuis
  • 22:55
    Nachtlus
    06:00
    Radio2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 00:05
    Geen uitzending
    08:00
    Nachtwacht
  • 05:30
    Kabouter Plop
    13:40
    Familie
  • 02:55
    Geen uitzending
    10:00
    MasterChef Australië
  • 01:40
    Geen uitzending
    14:20
    Buffy the Vampire Slayer
  • 01:10
    Geen uitzending
    14:25
    MacGyver
  • 01:50
    Geen uitzending
    13:55
    Yellowstone
  • 01:20
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 05:00
    Geen uitzending
    13:50
    Stukken van mensen
  • 05:00
    Geen uitzending
    10:35
    The Rookie
  • 05:00
    Geen uitzending
    14:00
    Lost Car Rescue
  • 05:00
    Geen uitzending
    14:00
    Zoete Zonde
  • 05:00
    Geen uitzending
    13:25
    Deadly Kin
  • 04:03
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 05:28
    Mijn tuin
    08:00
    Een Uur Sorry Music
  • 05:15
    Open Vuur
    13:55
    Lekker Lang Leven
  • 05:30
    Cheaters
    07:45
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
  • 05:25
    Last Man Standing
    14:00
    Hudson & Rex
  • 03:30
    NOS Journaal
    15:35
    Ivo op zaterdag
  • 02:10
    Nieuwsuur
    13:26
    De middag van 2000
  • 05:30
    Pingu
    14:00
    De Smurfen nieuw