RTL 7 komt met extra uitzending over Dakar-winnaar Gerard de Rooy

maandag 16 januari 2012

Afgelopen zondag was Gerard de Rooy, na zijn vader Jan en zijn neef Hans Stacey, de derde Nederlander die de zwaarste rally ter wereld op zijn naam schreef. RTL 7 deed dagelijks verslag van de Dakar rally en de nu al legendarische prestaties van Gerard de Rooy. Na 15 slopende dagen komt Team De Rooy weer naar Nederland en RTL 7 is daarbij.

In een extra Dakar-uitzending, die te zien is op dinsdagavond 17 januari om 22.30 uur, komen alle hoofdrolspelers aan het woord en volgen we het team terug naar de thuisbasis.


In de extra Dakar-uitzending wordt ook teruggekeken naar de historische overwinning van vader Jan de Rooy in 1987, het debuut van Gerard de Rooy in de rally van 2002 en zien we de aankomst van het hele team op Schiphol, waarna de reis wordt vervolgd naar het Brabantse Son en Breugel. Dat de Dakar rally leeft als nooit tevoren is de afgelopen weken al duidelijk geworden. De overwinning van Gerard de Rooy stuwt de populariteit alleen maar meer op.

RTL 7 brengt daarom een passend eerbetoon aan de coureur die voor eeuwig in de voetsporen van zijn vader is getreden. Zenderdirecteur RTL 7 Marco Louwerens: 'Dakar 2012 was een waar spektakel.  Puur afzien en ongekend doorzettingsvermogen van onverschrokken avonturiers die in een adembenemend landschap tot het uiterste zijn gegaan. En dan ook nog eens geweldige resultaten van 'onze jongens'. Dit is RTL7 op z'n best. Ik kan niet wachten tot volgend jaar.'

'Extra Dakar-uitzending', dinsdag 17 januari om 22.30 uur bij RTL 7.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Lili en Marleen' (VTM)

Terwijl moeder Lisa herstelt van een maagzweer, proberen Jef en Ida vergeefs sfeer te brengen in het café. De klanten blijven weg uit 'De Lichttoren' en Rik stelt voor te verkopen. Dan duikt onverwacht Kostas Papadopoulos op.

'Lili en Marleen', om 20.00 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:25
    De Raad van Soekie
    03:00
    VRT NWS laat
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    09:00
    Zomerbeelden
  • 08:25
    De Marsupilami's
  • 08:25
    VLOGLAB Mystery #Stories
    01:55
    Geen uitzending
  • 00:50
    Geen uitzending
    01:10
    Blind getrouwd: Australië
  • 06:00
    Qmusic
    01:30
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    01:35
    Geen uitzending
  • 00:55
    Geen uitzending
    15:25
    Matlock
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    04:50
    Geen uitzending
  • 08:20
    Friends
    02:00
    This Is Us
  • 08:15
    3rd Rock From the Sun
    02:15
    Geen uitzending
  • 08:15
    De Sterrenkaart
    02:00
    First on Scene
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:10
    Without a Trace
  • 04:07
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:19
    Zelf gedaan, goed gedaan
    05:55
    Sixties To Six
  • 08:00
    Vanavond bij ons
    02:00
    Lekker Messy
  • 08:05
    Midsomer Murders
    02:20
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
  • 07:40
    First Dates Australia
    02:25
    Below Deck
  • 08:00
    NOS WK Ontbijt
    03:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
  • 08:00
    NOS WK Ontbijt met gebarentaal
    02:15
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 08:20
    Charlie en Lola
    02:20
    EenVandaag