'MAX Vakantieman' gaat maandag over het faillissement van touroperator FTI

zondag 7 juli 2024
Foto: © Omroep MAX 2023

'MAX Vakantieman is vanaf maandag 8 juli terug! Ook deze zomer gaat Sybrand Niessen samen met MAX Ombudsman Jeanine Janssen op zoek naar oplossingen voor de meest uiteenlopende vakantieproblemen van vakantiegangers.

In de eerste aflevering is er aandacht voor gedupeerden van het faillissement van reisorganisatie FTI. Hoe zit het met je rechten als je een ticket hebt gekocht voor een vliegreis, die vervolgens niet wordt uitgevoerd?


Ook dit zomerseizoen schiet het populaire consumentenprogramma 'MAX Vakantieman' gedupeerde reizigers in binnen- en buitenland met groot en klein vakantieleed te hulp. Wat zijn de gevolgen van het faillissement van reisorganisatie FTI? En bijna wekelijks horen we over heftige turbulentie tijdens vliegreizen. Hoe kun je je daarop voorbereiden?

De Mystery Guest inspecteert accommodaties op populaire vakantiebestemmingen en kijkersvragen worden door deskundigen beantwoord in de rubriek Beste Vakantieman. Deze week: waarom moeten alleenstaanden vaak een behoorlijke toeslag betalen bij een boeking?
Verslaggever Phi trekt door Nederland om inspiratie op te doen voor manieren van vakantie vieren. Wat is de magie van de vouwwagen? En waarom kiezen mensen liever voor een minimalistische tent, in plaats van het comfort van een caravan of camper?

Vakantieklacht melden
Is een vakantie uitgelopen op een enorme teleurstelling? Mensen met vakantieklachten kunnen zich melden bij 'MAX Vakantieman'. Denk bijvoorbeeld aan problemen met de reisorganisatie, het hotel, de huurauto of een excursie. Bleek het hotel smerig, lawaaierig of zelfs helemaal niet meer te bestaan? Of moest de reis worden afgebroken of geannuleerd en dreigt een financiële strop? Wie weet kan 'MAX Vakantieman' helpen. Klachten kunnen hier gemeld worden.

Naast het programma, is de website van 'MAX Vakantieman' altijd te raadplegen voor actuele vakantie-, reistips en adviezen voor een onbezorgde vakantie.

'MAX Vakantieman', vanaf maandag 8 juli om 20.30 uur bij Omroep MAX op NPO 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm3 logo

Een stad wordt geterroriseerd door een sadistische seriemoordenaar. De doorgewinterde rechercheur Russo en beginnend verpleger Lou moeten hun krachten bundelen om de koelbloedige dader te stoppen. Maar daarvoor zullen ze wel eerst hun zonden uit het verleden onder ogen moeten zien.

'Vindicta', om 22.30 uur op VTM 3.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:45
    Homo Universalis Ketnet: compilatie
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:25
    Nachtlus
    08:00
    Lentebeelden
  • 07:00
    Toet Toet Cory Carson
    04:50
    Geen uitzending
  • 06:55
    Echte Verhalen: De Buurtpolitie
    05:10
    Geen uitzending
  • 03:00
    Geen uitzending
    07:00
    Gordon Ramsay's Future Food Stars
  • 01:40
    Geen uitzending
    08:00
    Buffy the Vampire Slayer
  • 07:00
    Willy
    10:00
    Geen uitzending
  • 01:25
    Geen uitzending
    09:55
    Melrose Place
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:40
    Geen uitzending
    02:10
    Sports Late Night
  • 06:25
    Elementary
    02:05
    Criminal Minds
  • 06:30
    MIDMID
    02:25
    Star Trek: Picard
  • 07:00
    Secrets of Playboy
    05:00
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Herhalingslus
    11:00
    Trends Talk
  • 06:54
    Feest in de lente 2
    05:55
    Sixties To Six
  • 07:00
    Peppe's Emilia-Romagna
  • 06:35
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
    02:00
    Midsomer Murders
  • 06:50
    Below Deck Mediterranean
    02:30
    Flip This House
  • 06:55
    Nederland in Beweging
    02:15
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 02:25
    Nieuwsuur
    08:00
    Petrus in het land
  • 06:55
    SamSam
    02:05
    Restaurant Misverstand Vlaanderen