Koerswijziging Vitaya vanaf begin 2011

zondag 7 november 2010

De overname van lifestylezender Vitaya door de VMMa, de moedermaatschappij van onder andere vtm, 2BE en Q-music, kwam voor vele kijkers als een verrassing. Alhoewel de deal rond is, zal het nog even duren voor de kijker iets merkt op het scherm.

Vanaf maandag worden er gesprekken opgestart met de 23 medewerkers van Media Ad Infinitum, het bedrijf boven Vitaya. Een deel van hen zal kunnen overstappen naar de VMMa, maar er zullen ook een aantal jobs sneuvelen.


Nog achter de schermen staat de verhuis naar de VMMa-gebouwen in Vilvoorde op de planning. Vitaya is momenteel nog gevestigd in de Luchthavenlaan in Vilvoorde, in het gebouw waar vtm tijdens zijn beginjaren gehuisvestigd was.

Op het scherm zal pas vanaf begin 2011 iets te merken zijn van de overname. Vast staat dat ook vtm-gezichten zoals Dina Tersago, Rani De Coninck of Piet Huysentruyt vanaf dan zullen opduiken op Vitaya.

Of dat gevolgen zal hebben voor de huidige Vitaya-gezichten zoals Mark Demesmaeker, Luk Alloo of Elke Vanelderen is nog niet duidelijk. 'Vitaya heeft geen exclusiviteitscontracten. We zullen nagaan hoe Vitaya sterker kan worden en of de bestaande programma's en namen in dat concept zullen passen', aldus VMMa-topman Peter Quaghebeur.

Bron: HLN-DeStandaard


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Sporza logo 2026

Het WK voetbal van deze zomer is er geen zoals alle andere: het wordt groter dan ooit, met meer matchen dan ooit. Maar het toernooi wordt ook omwille van extra-sportieve redenen al druk besproken. Aan de vooravond van het WK voetbal blikken we vooruit op wat dit kampioenschap speciaal maakt: van de verwachtingen rond de Rode Duivels tot de politieke recuperatie van het evenement. Van de favorieten voor de eindzege tot de dure ticketprijzen en de ingewikkelde speelschema's.

'WK 2026: Kick-off', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:50
    Sporza: Tour Auvergne - Rhône-Alpes
    17:20
    Clips
  • 16:15
    Sporza: Circuit Franco-Belge
    18:25
    Un monde à part
  • 17:00
    3Hz
    17:25
    Ongezien
  • 16:40
    Sara
    17:15
    Ze Zeggen Dat
  • 16:35
    My Kitchen Rules
    17:55
    De Planckaerts
  • 15:35
    The Addams Family
    17:20
    9-1-1
  • 16:50
    Stargate SG-1
    17:45
    All New Traffic Cops
  • 16:45
    Suits
    17:30
    ER
  • 16:35
    Wat nu weer?
    17:10
    SOS Piet
  • 16:20
    Oogappels
    17:30
    Huizenjagers
  • 17:05
    Manifest
    18:00
    Fire Country
  • 17:05
    Two and a Half Men
    17:35
    3rd Rock From the Sun
  • 16:45
    Interior Design Masters
    17:55
    Hello Goodbye
  • 16:20
    World's Most Evil Killers
  • 13:25
    Herhalingslus
    18:00
    Z-Extra
  • 17:03
    Kan ik het ook?
    19:00
    Geen Nieuws - Goed Nieuws
  • 16:35
    Wordt aangekondigd
    17:10
    DIY
  • 17:00
    Death in Paradise
    19:10
    Father Brown
  • 16:55
    Below Deck Mediterranean
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 17:00
    NOS Journaal in Makkelijke Taal
    17:10
    Een jaar in de Alpen
  • 17:05
    Natuur op 2: China: Nature's Ancient Kingdom
  • 17:00
    De Zoo
    17:10
    Lucas etc.