Filemon Wesselink en Sjoukje Dijkstra op 'De Perstribune 'van MAX

zaterdag 15 januari 2022

Zondag 16 januari zijn televisiemaker Filemon Wesselink en voormalig kunstschaatser Sjoukje Dijkstra te gast in het media- en sportprogramma 'De Perstribune' van MAX, tussen 12.00 en 14.00 uur op NPO Radio 1.

Filemon Wesselink, de mediagast in het eerste uur tussen 12.00 en 13.00 uur, is vooral bekend als maker van tv-programma’s als 'Spuiten en Slikken', 'De Wereld van Filemon' en 'Ik heb iemand gedood'. Daarnaast zet hij zich in voor de ontwikkelingsgelegenheid Digibende, waarmee hij jongeren helpt die aansluiting missen op school of werk. Binnenkort opent, mede door inspanningen van Wesselink, een vierde vestiging van Digibende.


Voormalig kunstschaatser Sjoukje Dijkstra, de sportgast in het tweede uur tussen 13.00 en 14.00 uur, viert eind deze maand haar tachtigste verjaardag. In 'De Perstribune' kijken we terug op haar legendarische sportieve prestaties: zilver op de Spelen van 1960 en goud op de Spelen van 1964. Ook kijken we vooruit naar de aanstaande Winterspelen van Peking. Voor het eerst in lange tijd doet Nederland mee aan het kunstrijden, met het jonge talent Lindsay van Zundert.

In 'De Perstribune' signaleert mediadeskundige Ron Vergouwen opvallende mediatrends uit heden en verleden. 'De Perstribune' wordt gepresenteerd door Margreet Reijntjes.

'De Perstribune', elke zondag van 12.00 tot 14.00 uur bij MAX op NPO Radio 1.

Persbericht Omroep MAX
https://www.omroepmax.nl/home/

TVvisie Extra

Ontvang onze dagelijkse nieuwsbrief in je mailbox.

Klik hier om je in te schrijven

Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Doorblader onze nieuwsberichten en kom alle nieuwtjes uit televisieland te weten!

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:15
    Iedereen beroemd
    00:35
    Journaallus
  • 23:55
    Canvaslus
    09:00
    Lentebeelden
  • 23:40
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 00:00
    Night Shift
    00:45
    Geen Uitzending
  • 23:50
    De Alarmcentrale: Pech Onderweg
    00:40
    Bizarre slapers
  • 23:45
    Homeland
    00:35
    S.W.A.T.
  • 23:50
    The Island With Bear Grylls
    00:50
    Stargate SG-1
  • 20:25
    VTMKIDS nachtloop 2022
    05:50
    Thomas de Trein
  • 00:15
    Familie
    00:40
    Zenderonderbreking
  • 23:55
    Huizenjagers
    00:55
    Geen uitzending
  • 23:40
    Grime and Punishment: Dirty Britain
    00:30
    Love It or List It
  • 00:15
    Hawaii Five-0
    01:05
    Bull
  • 00:05
    Dr. Phil
    00:40
    Zenderonderbreking
  • 00:15
    Soep!
    00:35
    Smossen mag
  • 21:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 00:00
    Je Kijkt Naar De Sterren
    06:00
    Nog even soezen
  • 00:10
    Hallo roger
    00:23
    De ambachter
  • 00:00
    Binnenlands Bestuur - Studio Commissie
    06:00
    Mobiliteit - Studio Commissie
  • 23:45
    Premier League Review
    00:45
    Mauve.
  • 00:05
    Silent Witness
    01:05
    Gold Digger
  • 00:15
    Hudson & Rex
    01:05
    Fantasy Island
  • 23:57
    Op1
    00:58
    NOS Journaal (laat)
  • 23:59
    Kruispunt
    00:25
    De Nachtzoen
  • 00:14
    Khalid & Sophie
    01:10
    De Gevaarlijkste Wegen