'Bij Nader Inzien' herhaald bij Cultura

zondag 18 november 2007

De zesdelige televisieserie 'Bij Nader Inzien' wordt voor het eerst opnieuw uitgezonden op televisie, en wel vanaf zondag 18 november op Cultura. De serie gaat over een uiteen gevallen groep vrienden, die naar aanleiding van de dood van één van hen terugkijken naar hun studententijd van vlak na de oorlog, toen ze elkaar ontmoetten.

In d

eze eerste aflevering kijkt Maarten terug op zijn eerste studiejaren. Het verleden komt weer tot leven doordat zijn vrouw Nicolien overlijdt. Op de begraafplaats loopt Maarten oude vrienden tegen het lijf. Aan de hand van flashbacks wordt de kijker teruggehaald naar de naoorlogse studiejaren en zien we hoe er langzaamaan een hechte vriendenclub ontstaat.

In 'Bij Nader Inzien', gebaseerd op het gelijknamige boek van J.J. Voskuil, spelen inmiddels bekende acteurs zoals Porgy Franssen, Loes Wouterson, Coen Flink, Willem Nijholt, Rijk de Gooyer en Pierre Bokma. De serie werd maar liefst drie maal bekroond met een Gouden Kalf, voor de regie van Frans Weisz, voor beste acteur (Porgy Franssen) en voor beste actrice (Loes Wouterson).

Cultura is het non stop themakanaal voor kunst en cultuur van de Publieke Omroep, te bekijken op digitale televisie en op http://www.cultura.nl/. 24 uur per dag, 7 dagen per week recente en oudere programma's over muziek, literatuur, films en (podium)kunst, met documentaires, talkshows, films en andere schatten uit het omroeparchief. Iedere zondagavond staat in het teken van nostalgie en amusement, te beginnen met het Cultura Journaal om 20.30 uur. De programmering staat altijd in één lijn met actuele gebeurtenissen.

'Bij Nader Inzien', vanaf zondag 18 november om 22.30 uur bij Cultura.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Lili en Marleen' (VTM)

Terwijl moeder Lisa herstelt van een maagzweer, proberen Jef en Ida vergeefs sfeer te brengen in het café. De klanten blijven weg uit 'De Lichttoren' en Rik stelt voor te verkopen. Dan duikt onverwacht Kostas Papadopoulos op.

'Lili en Marleen', om 20.00 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:00
    Flikken Maastricht
    15:50
    Sporza: Tour Auvergne - Rhône-Alpes
  • 13:00
    Lentebeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 15:00
    Cirkelhoek
    15:05
    Sam & Julia
  • 14:15
    Wittekerke
    15:20
    The Good Doctor
  • 12:00
    World Cup of Darts 2026
    17:05
    Border Security: Australia's Front Line
  • 15:00
    The Goldbergs
    15:25
    Dear John
  • 14:40
    All New Traffic Cops
    16:30
    Cheers
  • 08:55
    Geen uitzending
    15:45
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    15:10
    Geen uitzending
  • 14:45
    Oogappels
    15:35
    Topdokters van Morgen
  • 14:35
    SkyMed
    16:20
    This Is Us
  • 14:55
    Seal Team
    15:50
    Leverage: Redemption
  • 14:55
    First on Scene
    15:25
    Murder: First on Scene
  • 14:45
    Snapped
    15:35
    Snapped: Killer Couples
  • 13:25
    Herhalingslus
    18:00
    Z-Extra
  • 14:58
    Het zelfbouwhuis
    15:55
    Sorry Music Classics
  • 14:50
    Chris Cooks Cymru
    15:20
    Vlaamse Klassiekers
  • 15:00
    Murdoch Mysteries
    16:00
    The Doctor Blake Mysteries
  • 14:30
    Law & Order: Special Victims Unit
    15:15
    Scrubs
  • 15:00
    NOS Journaal
    16:00
    De reünie
  • 14:00
    Het Uur van de Wolf: De leeuwen bij de Tigris
    15:05
    Kook mee met MAX
  • 15:00
    Bollie & Billie
    15:15
    Herrie op zolder