Topdokter Guy T'Sjoen mikt via 'Komen Eten' op plekje in 'Viva La Feta': 'Een open sollicitatie'

maandag 6 april 2026
Foto: Play - © Play Media 2026

De messen worden dit seizoen voor een laatste keer geslepen en vier bekende Vlamingen proberen elkaar opnieuw culinair te overtreffen. Niemand minder dan topdokter Guy T'Sjoen, comédienne Amelie Albrecht, vastgoedexpert Béa Vandendael en acteur Zouzou Ben Chikha gooien alles in de strijd.

De eerste stop is in Gent bij Guy T'Sjoen. De bekende endocrinoloog ruilt zijn witte jas in voor een keukenschort: 'Mijn consultatie is normaal wel in het ziekenhuis', lacht hij. Guy pakt uit met een Griekse avond, maar wel eentje met een enorme handleiding. De menu is volledig in het Grieks gepresenteerd aan zijn gasten. Naast het winnen van het mes, steekt Guy zijn verdere televisie-amibities niet onder stoelen of banken. Zijn Grieks menu is namelijk een open sollicitatie aan het adres van Jani Kazaltzis en Otto-Jan Ham. Guy: 'Ik hoop, na de zware inspanningen die ik ga leveren in Komen Eten, dat ze overwegen om me uit te nodigen in hun prachtige villa in Sifnos. Je moet atijd een stapje verder denken.'



'Komen Eten', maandag tot donderdag op Play.


Komen Eten op tv
Dinsdag 21 april 2026 om 14u05  »
Play 4
Evy is een sportieve 37-jarige kapster uit Wetteren. Ze houdt evenveel van feesten als van dansen. Haar huis wordt gedomineerd door de kleuren zwart, wit en rood, die bovendien ook terugkomen in haar outfit vandaag.
Woensdag 22 april 2026 om 14u05  »
Play 4
Kevin uit Nevele is beroepshalve dokwerker, maar hij verkleedt zich ook graag als clown. Zijn vriendin organiseert kinderfeestjes en hij entertaint het jonge volkje dan met een ballonnenact. Op zijn kookkunsten kan Kevin iets minder rekenen.
Donderdag 23 april 2026 om 14u10  »
Play 4
Jaak is een gepensioneerde bouwvakker, maar dat betekent niet dat hij altijd op zijn luie gat zit. Hij rijdt 's morgens en 's avonds rond met een schoolbus en is hoofdtrainer in jiujitsu, een Oosterse gevechtssport. Jaak is ook een echte knuffelbeer.
Vrijdag 24 april 2026 om 14u05  »
Play 4
Renata is 49 en een Sint-Truidense in hart en nieren. Ze is een gezellige warme dame en houdt van boerenkost. Op het menu vanavond: extreem pikante scampi diabolique, stoofvlees met koffie, suiker en frietjes en een aardbeienparfait.
Dinsdag 28 april 2026 om 14u20  »
Play 4
De 45-jarige Sandra uit Wondelgem krijgt de eer om deze feestelijke barbecueweek in gang te steken. Sandra is een sportieve dame en kiest bijgevolg voor een gezond menu, want niemand zegt dat gezonde voeding niet lekker kan zijn.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Daar Zijn Beelden Van' (VRT 1)

Average Rob brengt beelden van enkele van zijn idolen mee, te beginnen met waaghals Tom Waes in 'Tomtesterom'. Ook beelden van 'Taboe' met comedian Philippe Geubels komen aan bod. Sander en Cato hebben het met Rob ook nog over zijn eigen wielerwedstrijd, de Turbocross. Ze leren hem ook een krachtpatser kennen die wel wat gemeen heeft met Rob zelf: tandacrobaat John Massis, die je gerust de Average Rob van de jaren 70 en 80 kan noemen.

'Daar Zijn Beelden Van', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:05
    Down The Road
    19:00
    VRT NWS journaal 19u
  • 17:35
    Magellan's Extraordinary Odyssey
  • 18:15
    Zig & Sharko
    18:30
    Wannabe's
  • 17:40
    The Voice Comeback Stage
    18:20
    SOS Piet XL
  • 17:55
    Verslaafd!
    18:45
    Kees van der Spek: Oplichters Aangepakt
  • 18:05
    S.W.A.T.
    18:50
    Playing With Fire
  • 18:00
    Police Interceptors
    22:30
    Every Breath You Take
  • 18:15
    Alert: Missing Persons Unit
    00:35
    Geen uitzending
  • 17:50
    Pa heeft een lief
    20:00
    Nonkel Jef
  • 17:45
    Klopjacht
    20:00
    The Real Housewives of Antwerp
  • 17:40
    NCIS
    22:55
    Criminal Minds
  • 17:50
    Brooklyn Nine-Nine
    20:05
    Two and a Half Men
  • 18:05
    Chateau Meiland
    20:35
    Zo Man Zo Vrouw
  • 17:55
    World's Most Evil Killers
  • 18:10
    City Reports
    18:25
    Business Branding
  • 17:56
    Hobbyklus
    18:55
    Seventies To Seven
  • 17:50
    Het Weekmenu
    18:35
    Loïc zot van koken weekmenu
  • 17:55
    Call the Midwife
    20:00
    Silent Witness
  • 17:45
    Lie to Me
    18:45
    Under the Banner of Heaven
  • 18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
    18:20
    NOS Sportjournaal
  • 18:10
    Nederland Zingt
    18:35
    Ik mis je
  • 18:15
    Rachel en Elbert passen op
    18:45
    Steken en Prikken in Zuid-Afrika