Nieuw seizoen 'Shot in the Dark' met Jaël Ost & Clementine Caron

In het tweede seizoen van 'Shot In The Dark' helpen de TAGMAG Insiders studenten opnieuw aan de ultieme blind date. De geblinddoekte singles worden losgelaten in een club om zich een weg te praten, ruiken en voelen naar hun perfecte match. Wordt het ware liefde of een onmogelijke opdracht?
TAGMAG Insiders Jaël Ost, Clementine Caron, Martijn Spaepen en Kobe Peeters bezoeken studentensteden Gent en Leuven en spelen er wing(wo)man voor de studenten die ze tegenkomen in het uitgaansleven. Elke afleveringen helpen ze twee of drie studenten aan een blind date en dat mag je vrij letterlijk nemen. De studenten worden geblinddoekt en gaan zo in een club samen met hun wing(wo)man op zoek naar iemand waar ze de rest van de avond mee willen daten. Geblinddoekt kiezen ze twee mensen uit, die ze beter leren kennen.
'Shot in the Dark' is een productie van TAGMAG voor Streamz. Het tweede seizoen is vanaf 30 mei op Streamz te zien en later op het YouTube kanaal van TAGMAG.