Dit zie je woensdag 6 mei bij VTM en Vitaya

dinsdag 5 mei 2020

Hierbij vind je enkele kijktips van VTM en Vitaya voor morgen, woensdag 6 mei.

 


 

Highlights bij VTM:

Om 20.00 uur moet Sara (Veerle Baetens) van Simon (Gert Winckelmans) uitzoeken hoe modehuis Présence 10 procent extra winst kan realiseren, maar daarvoor moet ze de cijfers te pakken krijgen. Alexander (Kürt Rogiers) stelt zich echter ongenadig hard op.

Om 20.35 uur gaat Staf Coppens in de laatste aflevering van 'Dat Belooft Voor Later' niet op stap met drie, maar met zes kinderen: tweelingen Mila & Maroo, Alana & Robin en Ymen & Arwen. Staf zorgt ervoor dat de kids de tijd kunnen stoppen en hij test wie van de twee het meest nieuwsgierig is.

De late update van VTM NIEUWS volgt uitzonderlijk al om 21.30 uur, waarbij Stef Wauters dieper ingaat op enkele beslissingen van de Nationale Veiligheidsraad. Dat doet hij onder meer met minister van Binnenlandse Zaken Pieter De Crem en CEO van JBC Bart Claes. De geplande aflevering van 'Spitsbroers' volgt aansluitend op de VTM NIEUWS Update, omstreeks 22.05 uur.

Highlights bij Vitaya:

Door de coronacrisis moeten velen helaas een huwelijksfeest missen deze maand, maar om de pijn te verzachten is mei de bruidsmaand bij Vitaya. Woensdag is er om 20.35 uur de Amerikaanse komedie 'Table 19' uit 2017. De hoofdrol is voor Anna Kendrick, vooral bekend van 'The Twilight Saga'. Zij speelt Eloise, die haar felbegeerde rol als  bruidsmeisje in rook ziet opgaan als ze vlak voor de bruiloft van haar beste vriendin gedumpt wordt door de getuige van de bruidegom. Terwijl ze eerst aan de hoofdtafel zou zitten, moet ze nu plaatsnemen tussen andere gasten die eigenlijk niet welkom zijn aan de gevreesde laatste tafel met nummer 19. Schuift ook mee aan tafel: Lisa Kudrow, wereldberoemd tot het einde der tijden door haar rol als Phoebe in friends.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Kotmadam' (foto: VTM - © DPG Media 2020)

Er komt regelmatig een knappe gescheiden piloot langs in het snoephuisje. Mimi denkt dat de man een crush op haar heeft. Jeanne is er echter van overtuigd dat hij eerder een oogje op haar heeft. De twee dames zetten elk hun beste beentje voor om de man te charmeren.

'De Kotmadam', om 18.15 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:10
    Dagelijkse kost
    18:30
    Blokken
  • 17:40
    Eva Longoria: Searching for Mexico
    18:19
    Fugitive: The Mystery of the Crypto Queen
  • 18:05
    Lettersoep
    18:25
    Waiko: reis door de ruimte
  • 17:10
    Aspe
    18:15
    De kotmadam
  • 17:30
    De Planckaerts
    18:15
    Home and Away
  • 17:25
    9-1-1
    18:15
    The Goldbergs
  • 18:00
    Top 20 Funniest
    20:35
    The Illusionist
  • 17:45
    ER
    19:20
    S.W.A.T.
  • 17:45
    Nonkel Jef
    19:15
    De keuken van Sofie
  • 17:50
    Het Blok
    18:45
    De Container Cup
  • 17:25
    Manifest
    18:15
    Fire Country
  • 17:50
    3rd Rock From the Sun
    18:45
    Storage Wars
  • 17:30
    Hello Goodbye NL
    18:15
    Sort Your Life Out
  • 17:30
    Casey Anthony: Where the Truth Lies
    18:50
    Killer at the Crime Scene
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 17:54
    Het perfecte terras
    18:55
    Seventies To Seven
  • 17:50
    Steffi's healthy pleasures
  • 18:05
    Death in Paradise
    19:10
    Father Brown
  • 17:55
    Below Deck
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
    18:15
    NOS Journaal Regio
  • 18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
    18:15
    NOS Journaal Regio
  • 17:55
    Checkpoint
    18:20
    Waku Waku