Dit zie je woensdag 6 mei bij VTM en Vitaya

dinsdag 5 mei 2020

Hierbij vind je enkele kijktips van VTM en Vitaya voor morgen, woensdag 6 mei.

 


 

Highlights bij VTM:

Om 20.00 uur moet Sara (Veerle Baetens) van Simon (Gert Winckelmans) uitzoeken hoe modehuis Présence 10 procent extra winst kan realiseren, maar daarvoor moet ze de cijfers te pakken krijgen. Alexander (Kürt Rogiers) stelt zich echter ongenadig hard op.

Om 20.35 uur gaat Staf Coppens in de laatste aflevering van 'Dat Belooft Voor Later' niet op stap met drie, maar met zes kinderen: tweelingen Mila & Maroo, Alana & Robin en Ymen & Arwen. Staf zorgt ervoor dat de kids de tijd kunnen stoppen en hij test wie van de twee het meest nieuwsgierig is.

De late update van VTM NIEUWS volgt uitzonderlijk al om 21.30 uur, waarbij Stef Wauters dieper ingaat op enkele beslissingen van de Nationale Veiligheidsraad. Dat doet hij onder meer met minister van Binnenlandse Zaken Pieter De Crem en CEO van JBC Bart Claes. De geplande aflevering van 'Spitsbroers' volgt aansluitend op de VTM NIEUWS Update, omstreeks 22.05 uur.

Highlights bij Vitaya:

Door de coronacrisis moeten velen helaas een huwelijksfeest missen deze maand, maar om de pijn te verzachten is mei de bruidsmaand bij Vitaya. Woensdag is er om 20.35 uur de Amerikaanse komedie 'Table 19' uit 2017. De hoofdrol is voor Anna Kendrick, vooral bekend van 'The Twilight Saga'. Zij speelt Eloise, die haar felbegeerde rol als  bruidsmeisje in rook ziet opgaan als ze vlak voor de bruiloft van haar beste vriendin gedumpt wordt door de getuige van de bruidegom. Terwijl ze eerst aan de hoofdtafel zou zitten, moet ze nu plaatsnemen tussen andere gasten die eigenlijk niet welkom zijn aan de gevreesde laatste tafel met nummer 19. Schuift ook mee aan tafel: Lisa Kudrow, wereldberoemd tot het einde der tijden door haar rol als Phoebe in friends.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

De neurotische Mr. Bean zit ook met de kerstdagen niet stil. Zo maakt hij vrienden bij het Leger des Heils, rijdt hij naar huis met de grootste kerstboom die hij maar kan vinden en koopt hij een mooi cadeau voor zijn vriendinnetje. Dat over smaak niet valt te twisten, ondervindt Mr. Bean dan ook aan den lijve als hij met kerst door zijn vriendin wordt verlaten. Ondanks dat sluit Mr. Bean de feestdagen af met een feestelijke knal.

'Mr. Bean', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:31
    De Warmste Week
    01:10
    Het weer (laat)
  • 13:35
    Herfstbeelden
    06:00
    De Warmste Week
  • 14:15
    Ellie de olifant
    04:55
    Geen uitzending
  • 14:15
    Verschoten & zoon
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 13:30
    WK Darts 2026
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 12:15
    Geen uitzending
    11:05
    House
  • 10:00
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 12:55
    The Flight Before Christmas
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 13:50
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 14:05
    Friends
    01:35
    De Tafel van de Week
  • 14:00
    NCIS
    01:00
    Criminal Minds
  • 14:15
    Storage Wars
    02:45
    Play kerst haardvuur 2025
  • 14:05
    A Christmas Angel Match
    06:40
    Het feestmenu van ..
  • 13:50
    Snapped
    06:20
    Cold Case
  • 14:14
    Transport & Van.TV
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 14:05
    Zo doe je het!
    05:55
    Sixties To Six
  • 13:20
    Loïc zot van koken weekmenu
    01:25
    Bon Appetit
  • 13:30
    Midsomer Murders
    03:05
    Ripper Street
  • 14:00
    Storage Wars
    06:55
    Below Deck Mediterranean
  • 13:45
    Tussen Kunst en Kitsch
    03:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 13:55
    Meldpunt Actueel
    01:45
    Nieuwsuur
  • 14:05
    De Faker Feestmaand
    06:55
    Laura's Ster