Dit zie je woensdag 6 mei bij VTM en Vitaya

dinsdag 5 mei 2020

Hierbij vind je enkele kijktips van VTM en Vitaya voor morgen, woensdag 6 mei.

 


 

Highlights bij VTM:

Om 20.00 uur moet Sara (Veerle Baetens) van Simon (Gert Winckelmans) uitzoeken hoe modehuis Présence 10 procent extra winst kan realiseren, maar daarvoor moet ze de cijfers te pakken krijgen. Alexander (Kürt Rogiers) stelt zich echter ongenadig hard op.

Om 20.35 uur gaat Staf Coppens in de laatste aflevering van 'Dat Belooft Voor Later' niet op stap met drie, maar met zes kinderen: tweelingen Mila & Maroo, Alana & Robin en Ymen & Arwen. Staf zorgt ervoor dat de kids de tijd kunnen stoppen en hij test wie van de twee het meest nieuwsgierig is.

De late update van VTM NIEUWS volgt uitzonderlijk al om 21.30 uur, waarbij Stef Wauters dieper ingaat op enkele beslissingen van de Nationale Veiligheidsraad. Dat doet hij onder meer met minister van Binnenlandse Zaken Pieter De Crem en CEO van JBC Bart Claes. De geplande aflevering van 'Spitsbroers' volgt aansluitend op de VTM NIEUWS Update, omstreeks 22.05 uur.

Highlights bij Vitaya:

Door de coronacrisis moeten velen helaas een huwelijksfeest missen deze maand, maar om de pijn te verzachten is mei de bruidsmaand bij Vitaya. Woensdag is er om 20.35 uur de Amerikaanse komedie 'Table 19' uit 2017. De hoofdrol is voor Anna Kendrick, vooral bekend van 'The Twilight Saga'. Zij speelt Eloise, die haar felbegeerde rol als  bruidsmeisje in rook ziet opgaan als ze vlak voor de bruiloft van haar beste vriendin gedumpt wordt door de getuige van de bruidegom. Terwijl ze eerst aan de hoofdtafel zou zitten, moet ze nu plaatsnemen tussen andere gasten die eigenlijk niet welkom zijn aan de gevreesde laatste tafel met nummer 19. Schuift ook mee aan tafel: Lisa Kudrow, wereldberoemd tot het einde der tijden door haar rol als Phoebe in friends.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Columbus' met Wim Lybaert

Pascale Naessens stapt aan boord van de Columbus. De presentatrice en kookboekenauteur trekt eens niet met manlief Paul Jambers maar met Wim de wijde wereld in. Hij ontdekt achter haar elegante charme een vrouw met ballen. Pascale haalt Wim uit zijn comfortzone en neemt hem mee een berg op voor een onverwachte taichisessie.

'De Columbus', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:15
    De regels van Floor
    02:05
    Journaallus
  • 00:15
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 07:15
    Biggen Bouwers
    05:00
    Geen uitzending
  • 07:05
    Heidi
    02:10
    Gooische Vrouwen
  • 07:15
    Ik Vertrek
    00:40
    Border Security: Australia's Front Line
  • 06:15
    Geen uitzending
    00:45
    The Big Bang Theory
  • 07:00
    Willy
    01:00
    Xena: Warrior Princess
  • 00:30
    Geen uitzending
    00:25
    Suits
  • 06:00
    Joe
    01:00
    The Golden Girls
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:05
    De Tafel van Gert
  • 07:15
    FBI
    02:05
    Neighbours: A New Chapter
  • 06:55
    Seal Team
    01:30
    Swamp People
  • 07:05
    Soep!
    01:45
    Botched
  • 06:50
    Cold Case
    01:20
    Big Sky
  • 04:19
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:00
    Het appartement
    05:55
    Sixties To Six
  • 06:35
    De Chalet, Hollandse Maatjes
    01:40
    Winterse Kost
  • 07:00
    Agatha Raisin
    01:50
    Marie Antoinette
  • 07:05
    Below Deck Sailing Yacht
    01:10
    First Dates Australia
  • 07:15
    NOS Olympische Winterspelen Studio Olimpico
    01:15
    Pauw & De Wit
  • 01:50
    Nieuwsuur
    01:15
    Ongehoord Nieuws
  • 07:10
    Calimero
    01:10
    Hoodfights