Dit zie je woensdag 6 mei bij VTM en Vitaya

dinsdag 5 mei 2020

Hierbij vind je enkele kijktips van VTM en Vitaya voor morgen, woensdag 6 mei.

 


 

Highlights bij VTM:

Om 20.00 uur moet Sara (Veerle Baetens) van Simon (Gert Winckelmans) uitzoeken hoe modehuis Présence 10 procent extra winst kan realiseren, maar daarvoor moet ze de cijfers te pakken krijgen. Alexander (Kürt Rogiers) stelt zich echter ongenadig hard op.

Om 20.35 uur gaat Staf Coppens in de laatste aflevering van 'Dat Belooft Voor Later' niet op stap met drie, maar met zes kinderen: tweelingen Mila & Maroo, Alana & Robin en Ymen & Arwen. Staf zorgt ervoor dat de kids de tijd kunnen stoppen en hij test wie van de twee het meest nieuwsgierig is.

De late update van VTM NIEUWS volgt uitzonderlijk al om 21.30 uur, waarbij Stef Wauters dieper ingaat op enkele beslissingen van de Nationale Veiligheidsraad. Dat doet hij onder meer met minister van Binnenlandse Zaken Pieter De Crem en CEO van JBC Bart Claes. De geplande aflevering van 'Spitsbroers' volgt aansluitend op de VTM NIEUWS Update, omstreeks 22.05 uur.

Highlights bij Vitaya:

Door de coronacrisis moeten velen helaas een huwelijksfeest missen deze maand, maar om de pijn te verzachten is mei de bruidsmaand bij Vitaya. Woensdag is er om 20.35 uur de Amerikaanse komedie 'Table 19' uit 2017. De hoofdrol is voor Anna Kendrick, vooral bekend van 'The Twilight Saga'. Zij speelt Eloise, die haar felbegeerde rol als  bruidsmeisje in rook ziet opgaan als ze vlak voor de bruiloft van haar beste vriendin gedumpt wordt door de getuige van de bruidegom. Terwijl ze eerst aan de hoofdtafel zou zitten, moet ze nu plaatsnemen tussen andere gasten die eigenlijk niet welkom zijn aan de gevreesde laatste tafel met nummer 19. Schuift ook mee aan tafel: Lisa Kudrow, wereldberoemd tot het einde der tijden door haar rol als Phoebe in friends.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Eenmaal Andermaal' (VTM)

Op de grote rommelmarkt van het Zand in Brugge vormt Jacques een team met actrice Liesa Naert, in haar geboortestad. Axel krijgt acteur Manou Kersting aan zijn zijde voor een speurtocht met een Nederlandse tongval en een Antwerps accent.

'Eenmaal andermaal', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:55
    Karrewiet met VGT
    06:00
    Mr. Magoo
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    09:00
    Lentebeelden
  • 06:55
    Toet Toet Cory Carson
    05:00
    Geen uitzending
  • 06:55
    Jokie
    01:20
    Geen uitzending
  • 03:15
    Geen uitzending
    07:20
    Urk!
  • 06:00
    Qmusic
    01:30
    Geen uitzending
  • 00:55
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:05
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    02:15
    De Tafel van Tine
  • 06:50
    This Is Us
    02:05
    Fire Country
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:45
    Bar Rescue
  • 06:50
    Paris in Love
    02:20
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:15
    Shades of Blue
  • 00:18
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:54
    Red de meubelen
    00:00
    Oh What A Night
  • 06:40
    De Garde van Gert
    02:10
    Taste of Australia met Hayden Quinn
  • 06:50
    Death in Paradise
    03:05
    Father Brown
  • 06:45
    Storage Wars
    02:15
    Cougar Town
  • 06:50
    NOS Journaal
    02:05
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 00:25
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 06:50
    Ta-daaa!
    02:15
    NPO Doc: Alles moet beter