'De Make-Under' van Betty Sue en Soumia op Vitaya

dinsdag 23 april 2013

Van uitdagende diva of zonnebankbruin feestbeest naar natuurlijke schoonheid: dat is het proces dat Faye en Amy voor het oog van 127.589 kijkers (live +5) ondergingen in 'De Make-Under'.

Op woensdag 24 april ontvangt Heidi Van Tielen samen met beauty experte Ilse Adams twee nieuwe dames in haar make-underloft, die te veel aandacht besteden aan hun uiterlijk en op die manier hun naturel verloren zijn.


Betty Sue is als eerste aan de beurt. Deze 25-jarige ‘rock chick’ houdt van het stevigere werk, ook in haar kledij. Die is geïnspireerd op de look van Madonna en Cher in hun jongere jaren: zwart, stoer en 100% rock ’n roll. Ook enkele piercings en tattoos sieren het lichaam van Betty Sue. Hoewel ze zichzelf goed voelt bij haar look, wil Betty Sue wel eens weten hoe ze er zonder al die make-up, extreme kledij en extra’s zou uitzien. Een kolfje naar de hand van Ilse Adams, die zich samen met haar team over een nieuwe, natuurlijke uitstraling voor Betty Sue buigt.

De 21-jarige Soumia mag als tweede plaatsnemen op de sofa van Heidi. Deze Marokkaanse schone gaat heel ver in haar liefde voor Arabische make-up en hult zich het liefst in een dikke laag schmink. Ze is bovendien verslaafd aan kleur en bling bling, en kleedt zich naar eigen zeggen graag 'als een poppemieke'. Shoppen is voor Soumia een echte passie. Ze duikt dan ook met plezier een paar keer per week de winkelstraten in. Ook torenhoge stiletto’s, valse nagels met een hoog glittergehalte en haarextensies horen bij haar look. Soumia is een moderne moslima, wat wil zeggen dat ook bij haar alle make-up verdwijnt tijdens de ramadan. Maar lukt dat ook voor de make-underspiegel en voor het oog van de camera’s? En herkent Soumia zichzelf nog wel na de adembenemende restyling van Ilse Adams en haar team?

'De Make-Under', woensdag 24 april om 21.10 uur op Vitaya.


demakeunder

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Kristel Verbeke met 'Zorgen voor Mama'

Amber heeft Kristel en Fatih na haar gedwongen opname gevraagd om de hulp voort te zetten. Ze heeft een medisch dossier nodig bij de huisarts, om vervolgens haar steunaanvraag bij de FOD te kunnen indienen. Deborah gaat met An naar de sociale huisvestingsmaatschappij om de problemen omtrent de huur en diverse mankementen in het appartement te bespreken. Ze krijgt ook nieuws van de schuldbemiddelaar van de collectieve van Tommy, en probeert An te helpen met haar financiën. Joost vindt het tijd om voor Wendy extra hulp in te schakelen. Hij wil dringende steun aanvragen bij het OCMW, en Fatih om hulp vragen in verband met tienerdochter Davina.

'Zorgen voor Mama', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:45
    Zorgen voor mama
    06:00
    In bed met Olly
  • 20:35
    De Afspraak
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 20:40
    Over Geld Gesproken
    02:40
    Geen uitzending
  • 20:35
    Overtreders
    01:35
    Geen uitzending
  • 20:35
    The Hunger Games
    01:40
    Geen uitzending
  • 20:35
    Looking Glass
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:35
    The Christmas Cure
    01:30
    Joe
  • 20:35
    De Planckaerts
    01:30
    Geen uitzending
  • 21:15
    Komen Eten bij het Play-programma The Real Housewives of Antwerp
    03:00
    Geen uitzending
  • 20:35
    Grey's Anatomy
  • 20:35
    The First 48
    02:20
    Geen uitzending
  • 20:35
    Het Roer Om: hoe is het nu met?
    02:40
    The Sex Clinic
  • 20:30
    Homicide: Hours to Kill
    02:05
    Geen uitzending
  • 21:14
    Z-Nieuws
    06:00
    Herhalingslus
  • 21:18
    Roger
    00:00
    Oh What A Night
  • 21:00
    Foodies & The City
    02:45
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 21:00
    The Suspicions of Mr Whicher
    04:15
    Midsomer Murders
  • 20:35
    Law & Order: Organized Crime
    02:40
    The Real Housewives of Beverly Hills
  • 20:35
    We zijn er Bijna!
    02:05
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 20:55
    Focus
    02:20
    Nieuwsuur
  • 21:15
    NPO Doc: De Potloodventer
    03:25
    De slimste mens