'De Make-Under' van Betty Sue en Soumia op Vitaya

dinsdag 23 april 2013

Van uitdagende diva of zonnebankbruin feestbeest naar natuurlijke schoonheid: dat is het proces dat Faye en Amy voor het oog van 127.589 kijkers (live +5) ondergingen in 'De Make-Under'.

Op woensdag 24 april ontvangt Heidi Van Tielen samen met beauty experte Ilse Adams twee nieuwe dames in haar make-underloft, die te veel aandacht besteden aan hun uiterlijk en op die manier hun naturel verloren zijn.


Betty Sue is als eerste aan de beurt. Deze 25-jarige ‘rock chick’ houdt van het stevigere werk, ook in haar kledij. Die is geïnspireerd op de look van Madonna en Cher in hun jongere jaren: zwart, stoer en 100% rock ’n roll. Ook enkele piercings en tattoos sieren het lichaam van Betty Sue. Hoewel ze zichzelf goed voelt bij haar look, wil Betty Sue wel eens weten hoe ze er zonder al die make-up, extreme kledij en extra’s zou uitzien. Een kolfje naar de hand van Ilse Adams, die zich samen met haar team over een nieuwe, natuurlijke uitstraling voor Betty Sue buigt.

De 21-jarige Soumia mag als tweede plaatsnemen op de sofa van Heidi. Deze Marokkaanse schone gaat heel ver in haar liefde voor Arabische make-up en hult zich het liefst in een dikke laag schmink. Ze is bovendien verslaafd aan kleur en bling bling, en kleedt zich naar eigen zeggen graag 'als een poppemieke'. Shoppen is voor Soumia een echte passie. Ze duikt dan ook met plezier een paar keer per week de winkelstraten in. Ook torenhoge stiletto’s, valse nagels met een hoog glittergehalte en haarextensies horen bij haar look. Soumia is een moderne moslima, wat wil zeggen dat ook bij haar alle make-up verdwijnt tijdens de ramadan. Maar lukt dat ook voor de make-underspiegel en voor het oog van de camera’s? En herkent Soumia zichzelf nog wel na de adembenemende restyling van Ilse Adams en haar team?

'De Make-Under', woensdag 24 april om 21.10 uur op Vitaya.


demakeunder

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Carmen - 'F.C. De Kampioenen'

De Kampioenen hebben een tombola georganiseerd die uitzonderlijk goed verlopen is: 25.000 frank opbrengst. Ondertussen zit Pol in geldnood. Hij heeft wel werk in het onderwijs, maar moet maanden wachten voor hij zijn eerste loon krijgt. Erg vervelend is wel dat Valentijn op komst is en Doortje hem al een mooi cadeau gegeven heeft. Pol probeert geld te lenen bij zijn oom DDT, maar die vraagt een woekerintrest. Ondertussen moet Marc de clubkas naar Boma brengen. Volgens Carmen was de clubkas bij aankomst leeg. Zij wil uitzoeken waar de 25.000 frank gebleven is.

'F.C. De Kampioenen', om 20.15 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 12:05
    De week van Bruzz
    06:00
    Mr. Magoo
  • 10:00
    Lentebeelden
    16:25
    A Year on Planet Earth
  • 12:05
    Boomhutverhalen
    04:50
    Geen uitzending
  • 11:35
    Het Onbekende
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:55
    Drone Cops
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:25
    Bel-Air
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 11:35
    Filthy House SOS
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Joe
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 12:00
    Zoete Zonde
    02:30
    Geen uitzending
  • 11:30
    Castle
    02:05
    Criminal Minds
  • 12:05
    Border Security: America's Front Line
  • 12:05
    Gordon Ramsay's Future Food Stars
  • 11:25
    Blue-Eyed Butcher
    07:55
    Without a Trace
  • 12:10
    Z-Cocktail
    06:40
    Business Branding
  • 12:10
    Roger
    05:55
    Sixties To Six
  • 11:50
    Het Weekmenu
    02:15
    Sarah's Sweet Table
  • 11:35
    The Weakest Link: Celebrity Specials
    02:20
    Midsomer Murders
  • 11:30
    Below Deck Down Under
    07:50
    Hudson & Rex
  • 11:30
    De Rijdende Rechter
    06:55
    Nederland in Beweging
  • 11:45
    Brieven uit de kast
    08:00
    Petrus in het land
  • 12:10
    Peperbollen
    08:00
    Stop!