Videoland toont nieuwe trailer tweede seizoen van 'Máxima'

2 februari 2002. De dag waarop de hele wereld getuige was van een modern sprookje: het ja-woord van Máxima en Willem-Alexander in De Nieuwe Kerk. Vandaag, precies 24 jaar later, brengt Videoland ter gelegenheid van deze historische datum de nieuwe trailer van het tweede seizoen van de Videoland Original serie 'Máxima' uit.
Het nieuwe seizoen is vanaf zaterdag 14 maart wekelijks te streamen bij Videoland.
In dit nieuwe seizoen van de veelgeprezen dramaserie worden nieuwe leden van de koninklijke familie geïntroduceerd, waaronder prins Friso (Bram Suijker), prins Constantijn (Steef de Bot), Mabel (Claire Bender) en Laurentien (Abbey Hoes). Ook prinsessen Amalia, Alexia en Ariane (Julie, Philou en Nina) maken hun opwachting. Net als prinses Juliana (Leny Breederveld) en prins Bernhard (Rüdiger Vogler).
Van huwelijk tot inhuldiging
Voor veel prinsessen eindigt het sprookje met een huwelijk. Voor Máxima (Delfina Chaves) is dat juist het begin. Vanaf haar huwelijk met Willem-Alexander (Martijn Lakemeier) tot de inhuldiging tien jaar later zoekt ze de balans tussen liefde, macht en protocol. Al snel merkt ze dat het niet zo eenvoudig is om de liefde van het Nederlandse volk te behouden, als het was om die te winnen. Als vurige Argentijnse moet ze haar weg vinden tussen haar eigen ambities en de familiedynamiek van het Koninklijk Huis. Het nieuwe seizoen volgt Máxima’s reis van moeder, echtgenote én toekomstig koningin tot een vrouw die haar eigen stem vindt.
Het tweede seizoen van de Videoland Original dramaserie 'Máxima' bestaat uit zes afleveringen en is vanaf zaterdag 14 maart wekelijks te streamen. De serie wordt geproduceerd door Rachel van Bommel van Millstreet Films, in coproductie met FBO en Beta Film, met de ondersteuning van de Nederlands Filmfonds Production Incentive, Fisa+, Film in Austria (ABA), het Creative Europe MEDIA programma en het Belgische Tax Shelter. De regie is in handen van Saskia Diesing en Joosje Duk. Het scenario is geschreven door Rifka Lodeizen en Daan Gielis. Het eerste seizoen van de dramaserie is inmiddels verkocht aan meer dan 80 landen, waaronder nieuwe territoria Frankrijk, Zuid-Korea en het Midden-Oosten.
Koninklijke verhalen bij Videoland
Naast de Videoland Original dramaserie ‘Máxima’ biedt Videoland een groeiend aanbod aan koninklijke verhalen. De eerder verschenen Videoland Original documentaires ‘Prins Bernhard’ en ‘Beatrix’, gemaakt door SimpelZodiak, wisten kijkers te overtuigen met uniek archiefmateriaal en bijzondere sprekers. Vandaag is daar de Videoland Original documentaire ‘Willem-Alexander & Máxima’ aan toegevoegd.
DOSSIER: Voorjaar 2026: alle plannen, alle zenders (NL)
volledig dossier- Nieuw gezicht Robèrt van Beckhoven vormt ij(s)ersterk duo met Miljuschka op 24Kitchen
- Vanaf maandag is het weer tijd voor 'Project Dans'
- Dit zijn de deelnemers van het nieuwe seizoen van 'De Verraders'
- Ronald de Boer en dochters in nieuw adventure-realityformat 'Survive Your Family' op SBS6
- Israel van Dorsten onderzoekt geïsoleerde gemeenschappen in nieuwe EO-serie 'Klinkt als een sekte'
- Wie is er klaar voor StukTV's engste roadtrip op aarde?
- Van varkensstal tot wereldhandel: Brabantse XTC-bazen doorbreken zwijgen in CANAL+ Original 'Snoepjes'
- 'Een Vergetelijk Mooie Reis': Paul de Leeuw reist met mensen met dementie naar Benidorm
- Pas als de deur opengaat, begint het spel voor de BN’ers in 'The Box'
- Vernieuwde 'MolTalk' warmt kijker op met voorbeschouwing vol theorieën en aanwijzingen
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Nieuw gezicht Robèrt van Beckhoven vormt ij(s)ersterk duo met Miljuschka op 24Kitchen
- Winnaars 2e kwalificatieronde 'Gouden Televizier-Ring 2026'
- Kijkcijfers: dinsdag 3 maart 2026
- Kijkcijfers: 'De Mol' best bekeken programma van 2025
- '2050': indringende docureeks rond klimaat met Eric Goens op Antarctica
- Maart vol humor: Comedy Central serveert comedyklassiekers en publieksfavorieten
- Gemeentelijke geldzaken onder de loep in 'Meldpunt Actueel Debat'
- Advocaten over pleiten in assisenzaken in 'Justice For All'
- 'Vol gas door de modder': over de onzekere toekomst van motorcross in Nederland
- Strijd om dorpsbehoud in nieuwe BNNVARA documentaire: 'Knokke in Cadzand'
- Luistercijfers: Qmusic en JOE sluiten februari sterk af met Olympische Winterspelen en 'JOE Singalong Top 500'
- Dubbele winst voor Roxy Dekker bij 3FM Awards
- De Camper van Sven & Anke is vertrokken
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanuit Herberg Van Ouds 't Nest
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Netflix deelt officiële teaser van 'Pride and Prejudice'
-
Deelnemers begeven zich op glad ijs in 'De Box' -
'Harry Styles. One Night in Manchester.' op Netflix
-
Kijk de nieuwe Blind Auditions van 'The Voice' -
De Camper van Sven & Anke is vertrokken! -
De kleren maken 'De Mol'… Dan start het nieuwe seizoen! -
'Huis Gemaakt' gaat meteen hard van start -
Ruben Van Gucht opent 'Komen Eten' met een bekentenis -
Grote angst in skilift bij Bockie -
Wie wint de finale van 'Bestemming X'? -
Netflix deelt trailer van 'Jo Nesbo’s Detective Hole' -
Nieuwe Q-podcastreeks '1 to 10 Miles' zet 10 BV’s aan het lopen én praten -
Ontdek hier de vibe van 'So You Think You Can Dance' -
Het Verboden Woord is terug bij Qmusic! -
Netflix kondigt start opnames 'Wednesday' S3 aan -
Conrad Janssens openhartig over mama Ilse De Meulemeester -
Kijk naar 'The Bluff' op Prime Video -
'Datenight' nu ook te bekijken op VTM GO -
Koen Wauters zet zijn medecoaches een hak! -
Kijk de emotionele finale van 'Winter Vol Liefde' -
Kijk het tweede seizoen van 'Paradise' op Disney+ -
Geen tijd voor een knuffel in 'Bestemming X' -
Jeroom krijgt niet mis te verstane boodschap -
Poetshulp Michelle brengt opera naar 'The Voice' -
Netflix onthult trailer van 'Peaky Blinders: The Immortal Man' -
Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke' -
Kijk nieuwe afleveringen van 'Lil" Kleine: Geen Rem' op Prime Video -
Kijk vanaf 3 maart naar 'De Box' -
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'? -
Wat doet Jonathan Medart in de backstage van 'The Voice'?
Kijktip van de dag

Donald Trump wil Groenland kopen. De Denen en de NAVO houden het been stijf. Maar wat vinden de Groenlanders daar eigenlijk zelf van? Karine Claassen trekt naar het grootste eiland ter wereld, op zoek naar een antwoord op die vraag.
'Groenland is van Ons', om 20.45 uur op VRT 1.



































