Nieuwe single 'Hand in Hand' van Kinderen voor Kinderen is uit

vrijdag 3 juli 2020

Kinderen hebben elkaar nodig, zeker nu! Daarom komt op vrijdag 3 juli de nieuwe single 'Hand in Hand' van Kinderen voor Kinderen uit.

Een bijzonder nummer, passend bij deze bijzondere tijd. 'Hand in Hand' gaat over samenzijn en verbinding, over kracht en positiviteit. Dat is ook terug te zien in de speciale video, waarin fan-foto's te zien zijn van de afgelopen weken. Hand in hand zal verschijnen op het 41ste album van Kinderen voor Kinderen, dat 25 september uitkomt. Het nummer is vanaf vandaag beschikbaar op Spotify.


Florence van Duijvendijk, eindredacteur van Kinderen voor Kinderen: 'Muziek verbindt, dat weten we bij BNNVARA vanuit ervaring met 41 jaar Kinderen voor Kinderen, en daar hebben we allemaal behoefte aan. Vanuit de gedachten vóór en dóór kinderen, willen we met dit vrolijke nummer van Kinderen voor Kinderen oproepen om samen de zomer te vieren.'

Extra activiteiten
Om alle kinderen een mooie zomer met veel muziek, zang en dans te bezorgen heeft Kinderen voor Kinderen een zomerprogramma vol activiteiten klaargezet voor alle kinderen in Nederland. Op de site vind je dans- en zanginstructies, creatieve schrijfopdrachten, tips om te vloggen en leren presenteren, spelletjes, knutselopdrachten en meer. Vier de zomer met Kinderen voor Kinderen!

De tekst van 'Hand in Hand' is geschreven door Lucia Marthas en producer Tjeerd P. Oosterhuis is verantwoordelijk voor de muziek. De solisten van het liedje zijn Julia, Sophie, Tom en Larissa uit het koor.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Met een mix van nostalgie en nieuwe hits zorgt het programma voor ambiance. Sam Gooris zet de tent op stelten met zijn klassiekers, terwijl Regi en Sylver de zachte kant van dance tonen. Betty van Big Brother zorgt voor sensatie en K3 sluit af met hun hit "Tele-Romeo". Met o.m. fragmenten en commentaar van Jo Vally, Kathleen Aerts en haar man Steven, Luc Steeno en Sylvie De Bie.

'Tien Om Te Zien: De Zomer Van', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:30
    Journaallus
    08:00
    De Raad van Soekie
  • 00:30
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: sta op met Radio 2
  • 23:45
    Geen uitzending
    08:00
    Annabet zapt terug
  • 01:10
    Geen uitzending
    08:00
    Echte Verhalen: De Buurtpolitie
  • 03:00
    Geen uitzending
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:15
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:15
    Geen uitzending
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:40
    Geen uitzending
    11:05
    Sturm der Liebe
  • 01:25
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:00
    TEAM OCHTEND
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:35
    Dexter: New Blood
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:55
    Two and a Half Men
  • 01:50
    The Young Midwives of Essex
    07:30
    Grime & Punishment: Dirty Britain
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:55
    Without a Trace
  • 01:07
    CEO van mijn leven
    08:00
    Wijzer Wonen
  • 05:00
    Hobbyklus
    06:44
    Roger
  • 04:40
    Ainsley Eats The Streets
    08:00
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 04:40
    Vienna Blood
    07:05
    Rosemary and Thyme
  • 01:45
    First Dates Australia
    07:10
    Zombie House Flipping
  • 01:40
    NOS Journaal met gebarentaal
    08:00
    NOS Journaal
  • 01:10
    Nieuwsuur
    08:00
    Noord-Zuid-Oost-West
  • 01:10
    NPO Doc: De Surinaamse voetbaldroom
    07:50
    Waffel de wonderhond