Deze Olympische hoogtepunten zie je vannacht live via discovery+

woensdag 28 juli 2021
Foto: discovery+ - © Discovery Benelux 2021

Je mist letterlijk niéts van de Olympische Spelen door af te stemmen op Eurosport of te streamen via discovery+. Wat doen de Nederlandse atleten in Tokio? Je kan het beleven alsof je er zelf bij was. Wij geven je graag een overzicht van wanneer je best je wekker zet!

Hieronder een overzicht van de Nederlandse hoogtepunten van de nacht van woensdag 28 op donderdag 29 juli én de rest van de dag:


01.30 uur
Roeien heren paar - finale (Guillaume Krommenhoek, Niki van Sprang)

02.00 uur
Handbal dames - voorrondes (Nederland vs. Angola)

03.00 uur
EXCLUSIEF: Basketbal dames - voorrondes (Canada vs. Korea)

03.03 uur
BMX Racing heren - kwartfinales (Twan van Gendt, Joris Harmsen, Niek Kimmann)

03.10 uur
Roeien - Skiff Lichtgewicht Dubbeltwee dames - finale (Ilse Paulis & Marieke Keijser)

03.24 uur
BMX Racing dames - kwartfinales (Judy Baauw, Laura Smulders, Merel Smulders)

03.30 uur
Roeien Skiff (W1x) dames (Sophie Souwer)

03.44 uur
Zwemmen 200m Schoolslag heren - finale (Arno Kamminga)

03.53 uur
Zwemmen 100m Vrije Slag Dames - halve finale (Femke Heemskerk)

05.05 uur
Zeilen 470 dames (Lobke Berkhout & Afrodite Zegers - 2 x Races)

05.10 uur
Judo dames -78 kg - eliminatieronde van 16 (Guusje Steenhuis)

05.15 uur
Hockey heren (Nederland vs. Groot-Brittannië)

05.15 uur
Zeilen dames Laser Radial (Marit Bouwmeester - 2 x Races)

05.45 uur
Judo heren -100 kg - eliminatieronde van 16 (Michael Korrel)

06.05 uur
Windsurfen RS:X dames (Lilian de Geus - 3 x Races)

06.40 uur
EXCLUSIEF: Basketbal heren - voorrondes (Slovenië vs. Japan)

07.00 - 16.00 uur
Medal Zone (schakelprogramma op Eurosport)

07.35 uur
Zeilen Finn heren (Nicholas Heiner - 2 x Races)

08.00 uur
Beachvolleybal dames - voorrondes (Duitsland vs. Nederland - Raïsa Schoon & Katja Stam)

08.20 uur
Windsurfen RS:X heren (Kiran Badloe - 3 x Races)

09.39 uur
Boogschieten individueel dames - 1/32 eliminaties (Gabriela Schloesser)

10.20 uur
EXCLUSIEF: Basketbal dames - voorrondes (Spanje vs. Servië)

10.31 uur
Boogschieten individueel heren- 1/32 eliminaties (Steve Wijler)

12.00 uur
Hockey dames (Groot-Brittannië vs. Nederland)

12.43 uur
Zwemmen 100m vlinderslag heren - heats (Nyls Korstanje)

12.45 uur
Turnen allround indvidueel dames - finale (Lieke Wevers)

13.05 uur
Zwemmen 200m Rugslag Dames - heats (Sharon van Rouwendaal)

13.21 uur
Zwemmen 4 x 400m wisselslag estafette gemengd - heats (Nederland)

14.00 uur
EXCLUSIEF: Basketbal heren - voorrondes (Spanje vs. Argentinië)

15.00 uur
Beachvolleybal heren - voorrondes (Brazilië vs. Nederland - Alexander Brouwer & Robert Meeuwsen)

16.00 - 18.00 uur
Tokyo Today (programma op Eurosport)


TVvisie Extra

Ontvang onze dagelijkse nieuwsbrief in je mailbox.

Klik hier om je in te schrijven

Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Doorblader onze nieuwsberichten en kom alle nieuwtjes uit televisieland te weten!

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:00
    Het journaal
    19:40
    Iedereen beroemd
  • 18:30
    Sporza: European Open
    20:00
    Terzake
  • 19:25
    Paniek in het dorp
    19:30
    Find me in Paris
  • 19:00
    VTM Nieuws 19 uur
    19:50
    Het weer
  • 19:00
    Home and Away
    19:35
    Horrorhuurders en huisjesmelkers
  • 19:15
    The Simpsons
    19:45
    White Collar
  • 19:00
    How I Met Your Mother
    20:00
    De familie Backeljau
  • 19:20
    Lang Leve Koning Julien
    19:40
    De Avonturen van De Gelaarsde Kat
  • 19:05
    Sturm der Liebe
    20:05
    EHBL
  • 18:50
    Komen eten
    19:40
    Huizenjagers
  • 18:35
    The Block Australia
    19:40
    Hawaii Five-0
  • 19:00
    That '70s Show
  • 18:45
    E.R. - Emergency Room
    19:40
    Unforgettable
  • 19:00
    Piet Patron
    19:30
    Vlaanderen Kookt
  • 15:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 19:00
    al-1-maar-hits
    20:00
    Een Uur Sorry Music
  • 19:16
    Ramen plaatsen
    19:56
    Hallo roger
  • 19:00
    Studio Vlaams Parlement
    14:00
    Onderwijs - Commissie Live
  • 18:05
    Brentford - Chelsea
    19:55
    San Titar
  • 18:35
    Rosemary and Thyme
    19:30
    Midsomer murders
  • 18:50
    Desperate Housewives
    20:35
    Code Black
  • 19:00
    Khalid & Sophie
    20:00
    NOS Journaal (laat)
  • 19:20
    Typisch Lemmer
    19:55
    Per seconde wijzer
  • 19:25
    First Dates
    20:25
    Boerderij van Dorst