Comedian Edson Da Graça wordt Social Reporter Comedy Central

vrijdag 6 september 2019

Stand-up comedian en presentator Edson da Graça wordt de vaste Social Reporter van Comedy Central. Edson zal verslag doen van verschillende events voor Comedy Central in Nederland.

Edson over zijn nieuwe rol: 'Ik ben erg enthousiast over de samenwerking, Comedy Central is voor mij de perfecte plek om mijn passie voor presenteren en comedy te combineren met deze nieuwe uitdaging.'


En hij schiet gelijk in de roos met deze samenwerking, want dit weekend neemt Edson de volgers van Comedy Central mee naar de The Comedy Central Roast of Alec Baldwin in Los Angeles. Daar doet hij voor de eerste keer als Comedy Central Social Reporter verslag vanaf de rode loper, de spectaculaire show zelf en alle celebrities die hij tegenkomt. Zijn rode loper ervaring in Los Angeles is alvast een goede opwarmer voor Edson om zich voor te bereiden op de Nederlandse editie, The Comedy Central Roast of Ali B waar hij ook uitgebreid verslag van zal doen via alle social en online kanalen.

Volg Edson dit weekend op de rode loper in L.A. via Instagram
The Comedy Central Roast of Alec Baldwin wordt aanstaande zaterdag en zondag opgenomen vanuit het Saban Theatre in Los Angeles en is op maandag 16 september om 20.30 uur te zien in Nederland op Comedy Central (een dag later dan in de V.S.).

Houd #BaldwinRoast in de gaten voor het laatste nieuws!
Op dinsdag 17 december neemt Ali B plaats op de Comedy Central Roast-stoel om onder vuur genomen te worden door andere bekende Nederlanders! Hiermee wordt hij toegevoegd aan de Nederlandse Comedy Central Roastee Wall of Fame met Gordon, Giel Beelen en Johnny de Mol. Wie er plaatsneemt in het Roast-panel wordt na de zomer bekend gemaakt.

The Comedy Central Roast wordt ieder jaar geproduceerd door Mas Media in opdracht van Viacom-zender Comedy Central.

Op zondag 6 oktober is Standup Economics Festival, het Festival dat economie en comedy samen brengt. Edson is hierbij aanwezig en zal als Comedy Central Social Reporter uitgebreid verslag doen via alle social en online kanalen.

Tijdens Standup Economics Festival worden er op zes verschillende locaties in de binnenstad van Groningen topeconomen onder scherp ondervraagd door comedians in shows als ‘Zo sloop je de wereldhandel in 3 eenvoudige stappen’, ’17 Miljoen sukkels’, en ‘Dan had je maar in Blaricum geboren moeten worden’. De line-up bestaat naast Jörgen Raymann, Tex de Wit, Raoul Heertje en Anne Neuteboom onder anderen ook uit wetenschapsjournalist Eveline van Rijswijk, econoom Heleen Mees en de minister van Economische Zaken Eric Wiebes.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play5 logo

Na heel wat succes te hebben geboekt in haar jongere jaren, probeert de briljante 70-jarige Madeline Matlock met haar onpretentieuze gedrag nu een job te bemachtigen bij het prestigieuze advocatenkantoor Jacobson Moore.

'Matlock', om 22.15 uur op Play5.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:35
    Journaallus
    07:55
    De dokter Bea show
  • 01:25
    Nachtlus
    07:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Zomerweekend
  • 23:35
    Geen uitzending
    08:00
    Annabet zapt terug
  • 16:30
    America's Funniest Home Videos
  • 02:50
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 14:45
    The Goldbergs
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:00
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:40
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:05
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:05
    Geen uitzending
    09:30
    Mijn tuin
  • 02:30
    Geen uitzending
    08:00
    The Rookie
  • 03:25
    Geen uitzending
    07:45
    The Blacklist
  • 07:45
    Love Island
    13:55
    Hello Goodbye
  • 07:45
    Without a Trace
    13:15
    Accident, Suicide, or Murder
  • 20:09
    Herhalingslus
    09:00
    Z-Weekoverzicht
  • 03:40
    Simple diy
    08:00
    Knuffel Pop
  • 03:45
    Vlaamse Klassiekers
    08:00
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 03:45
    Happy Valley
    07:35
    Death in Paradise
  • 01:50
    First Dates Australia
    13:50
    Storage Wars
  • 02:15
    NOS Journaal
    07:25
    Erik Satie - Tussen de noten
  • 03:10
    Nieuwsuur
    08:05
    Petrus in het land
  • 01:10
    NPO Doc: De Surinaamse voetbaldroom
    12:22
    Zara en de magische kicksen