Comedian Edson Da Graça wordt Social Reporter Comedy Central

vrijdag 6 september 2019

Stand-up comedian en presentator Edson da Graça wordt de vaste Social Reporter van Comedy Central. Edson zal verslag doen van verschillende events voor Comedy Central in Nederland.

Edson over zijn nieuwe rol: 'Ik ben erg enthousiast over de samenwerking, Comedy Central is voor mij de perfecte plek om mijn passie voor presenteren en comedy te combineren met deze nieuwe uitdaging.'


En hij schiet gelijk in de roos met deze samenwerking, want dit weekend neemt Edson de volgers van Comedy Central mee naar de The Comedy Central Roast of Alec Baldwin in Los Angeles. Daar doet hij voor de eerste keer als Comedy Central Social Reporter verslag vanaf de rode loper, de spectaculaire show zelf en alle celebrities die hij tegenkomt. Zijn rode loper ervaring in Los Angeles is alvast een goede opwarmer voor Edson om zich voor te bereiden op de Nederlandse editie, The Comedy Central Roast of Ali B waar hij ook uitgebreid verslag van zal doen via alle social en online kanalen.

Volg Edson dit weekend op de rode loper in L.A. via Instagram
The Comedy Central Roast of Alec Baldwin wordt aanstaande zaterdag en zondag opgenomen vanuit het Saban Theatre in Los Angeles en is op maandag 16 september om 20.30 uur te zien in Nederland op Comedy Central (een dag later dan in de V.S.).

Houd #BaldwinRoast in de gaten voor het laatste nieuws!
Op dinsdag 17 december neemt Ali B plaats op de Comedy Central Roast-stoel om onder vuur genomen te worden door andere bekende Nederlanders! Hiermee wordt hij toegevoegd aan de Nederlandse Comedy Central Roastee Wall of Fame met Gordon, Giel Beelen en Johnny de Mol. Wie er plaatsneemt in het Roast-panel wordt na de zomer bekend gemaakt.

The Comedy Central Roast wordt ieder jaar geproduceerd door Mas Media in opdracht van Viacom-zender Comedy Central.

Op zondag 6 oktober is Standup Economics Festival, het Festival dat economie en comedy samen brengt. Edson is hierbij aanwezig en zal als Comedy Central Social Reporter uitgebreid verslag doen via alle social en online kanalen.

Tijdens Standup Economics Festival worden er op zes verschillende locaties in de binnenstad van Groningen topeconomen onder scherp ondervraagd door comedians in shows als ‘Zo sloop je de wereldhandel in 3 eenvoudige stappen’, ’17 Miljoen sukkels’, en ‘Dan had je maar in Blaricum geboren moeten worden’. De line-up bestaat naast Jörgen Raymann, Tex de Wit, Raoul Heertje en Anne Neuteboom onder anderen ook uit wetenschapsjournalist Eveline van Rijswijk, econoom Heleen Mees en de minister van Economische Zaken Eric Wiebes.


TVvisie Extra

Ontvang onze dagelijkse nieuwsbrief in je mailbox.

Klik hier om je in te schrijven

Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo een logo Eén logo

De knappe, avontuurlijke en briljante Robin heeft nog zijn hele leven voor zich, tot hij verlamd raakt door polio. Tegen alle adviezen in, brengt zijn knappe vrouw Diana hem naar huis om hem liefdevol te verzorgen.

'Breathe', film uit 2017 met oa. Claire Foy en Andrew Garfield, om 22.55 uur op Eén.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Radio 2 op één: ann&daan
    12:00
    Lentebeelden
  • 07:30
    Ketnet Junior
    12:30
    Lentebeelden
  • 10:35
    De spierketiers
    10:55
    Presto's magische school
  • 10:00
    Jez! Livestream Qmusic
    13:00
    VTM Nieuws (13 uur)
  • 10:35
    Geen uitzending
    13:40
    MasterChef Australië
  • 09:00
    Geen uitzending
    11:35
    Sturm der Liebe
  • 08:55
    Geen uitzending
    14:50
    Line of Duty
  • 06:00
    Geen programmagegevens beschikbaar
  • 10:00
    Joe
    14:50
    Geen uitzending
  • 10:35
    De Tafel van Vier
    11:30
    Geen uitzending
  • 10:40
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:40
    DC's Legends of Tomorrow
  • 10:05
    Love it or List it Australia
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:05
    Ainsley Eats The Streets
    11:00
    Pasta & Risotto
  • 08:15
    Herhalingslus
    12:00
    Wijzer Wonen
  • 10:00
    Vrolijke Vrijdag
    18:00
    Sorry Music Classics
  • 10:25
    Mijn tuin
    10:47
    Het zelfbouwhuis
  • 05:00
    Mobiliteit - Studio Commissie
  • 10:10
    Vals Plat
    11:45
    (On)eens
  • 10:30
    Miss Scarlet and the Duke
    11:25
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
  • 10:00
    Zombie House Flipping
    18:05
    NCIS: New Orleans
  • 10:29
    MAX Geheugentrainer
    10:45
    NOS Journaal
  • 10:16
    Nieuwsuur
    11:00
    NOS Journaal
  • 10:40
    Tip de Muis
    10:47
    Ella, Oscar & Hoo