Beleef met Studio Brussel de festivalzomer live op VRT MAX en VRT Canvas

De festivalzomer is volop aan de gang en Studio Brussel zit er middenin! Sinds donderdag brengt de zender live verslag uit vanop Rock Werchter, en dat niet alleen op de radio: voor het eerst zijn de marathonuitzendingen van Studio Brussel non-stop in video te volgen via VRT MAX en VRT Canvas.
Nog tot zondagavond 6 juli, kun je dagelijks meer dan 12 uur lang genieten van livemuziek, interviews en sfeerreportages op Studio Brussel, VRT MAX en VRT Canvas.
Steven Lemmens, nethoofd Studio Brussel: 'Festivals zijn cultureel erfgoed in Vlaanderen. Dankzij Studio Brussel, de festivalzender, mis je niets! We merken al langer dat audio en video steeds meer in elkaar overvloeien, en daar zetten we nu op in. Studio Brussel blijft de motor van dit verhaal, maar samen met VRT MAX als grootste Vlaamse video- en audiostreamer en VRT Canvas, kan je alles live en mét beeld volgen. En via de liveblogs op VRT NWS ben je bovendien altijd mee met het allerlaatste nieuws van op de festivals.'
Studio Brussel pakt deze zomer uit met hetzelfde opzet op Pukkelpop: dagelijks meer dan 12 uur live radio én televisie vanop het terrein, integraal te volgen via VRT MAX en VRT Canvas.
Rock Werchter LIVE
Vanaf 12.00 uur hoor én zie je elke dag de belangrijkste momenten van Rock Werchter. Wat je hoort op Studio Brussel, zie je tegelijk op VRT MAX en VRT Canvas. Vanuit de studio op het festivalterrein brengen onder andere Eva De Roo, Michèle Cuvelier, Kirsten Lemaire en Joris Brys verslag uit, terwijl reporters de sfeer op de weide capteren. In De dag van… beleeft Thibault Christiaensen Rock Werchter samen met een bekende surprise guest. Donderdag was dat Jacotte Brokken. Pien Lefranc trekt met haar festivalstoel dan weer het terrein op en nodigt artiesten, festivalgangers en medewerkers uit voor een babbel. Haar eerste gasten waren diehard fans van Linkin Park die al uren op voorhand stonden aan te schuiven. Flo Windey zoekt de grootste fans en de gekste verhalen, terwijl Nona Van Braeckel vijf dagen lang haar ervaringen deelt via de sociale media van Studio Brussel.
Tomorrowland: alle ogen gericht op de main stage
Uniek dit jaar: de main stage van Tomorrowland is de hele dag live te volgen via VRT MAX. Daarnaast brengen Studio Brussel en MNM elk een volledig weekend lang sfeer, muziek en interviews rond het festival.
Ook in 2025 is Studio Brussel weer de festivalzender
De mooiste tijd van ’t jaar? Dat is de festivalzomer! Met een line-up recht van je verlanglijstje. Zonder dennengeur, mét zonnecrème. En overal lichtjes, maar dan boven de wei. Studio Brussel is er bij! Van mainstage tot op de camping. Mis niets van de festivals. Deze zomer bij Studio Brussel en op VRT MAX. Je spot Studio Brussel op deze festivals deze zomer.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- VRT kondigt nieuwe topfictie aan via Europese samenwerking
- Proximus lanceert nieuwe zender Pickx Crime op 1 april
- Kamal Kharmach deelt zijn kennis in 'Andermans Zaken' op VRT 1
- Onderwijseditie 'The Passion' brengt paasverhaal dichter bij jongeren
- Katy Perry aangekondigd als headliner van 'Isle Of MTV Malta 2026'
- Vader die zijn overleden zoon 8 weken lang in bed liet liggen, getuigt in 'Justice For All'
- 'Zembla' donderdag over afbouw gesloten jeugdzorg
- Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen
- De Planckaerts steken de handen uit de mouwen in 'Huis Gemaakt'
- Karine Claassen gaat 'Op Een Ander' bij Musica Mundi
- Q-luisteraar Nathalie vindt Q-dj Vincent Fierens en wint daarmee 'De Jacht op Vincent Live'
- Primeur op Paaspop: Qmusic presenteert de Q-rooftop bar met intieme rooftop sessies en live radio
- VRT reageert op de heisa rond filmpje van Studio Brussel-presentatoren
- FunX Awards 2026: Edison-winnaar CHO, Kaya Imani en Qlas treden op
- Ruud de Wild tijdelijk afwezig op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Check de eerste teaser van 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Luisteraar Nathalie vindt Q-dj Vincent Fierens -
Dit zie je woensdag in 'Justice For All' -
'Strijder' van Arjen Lubach is binnenkort te zien op Streamz -
Dit zijn de nieuwe 'Celebrity MasterChefs'! -
Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen -
Joost Klein breekt de regels in 'The Voice van Vlaanderen' -
'Blind Gekocht' is terug! -
Deze familie wint de finale van 'Konvooi' -
Dit zijn de 10 kandidaten van 'De Mol' seizoen 14 -
HBO Max lanceert teaser van DC Studios-serie 'Lanterns' -
Kijk 'The Comeback' seizoen 3 op HBO Max -
Bockie en Jeroom pranken elkaar nog eens goed in finale 'Konvooi' -
Dansende vuilnisman Yusri grijpt zijn kans in 'SYTYCD' -
Carlo Bonte kan Olga Leyers niet bekoren -
De prijs van de De Jacht op Vincent Live is pure luxe -
Zita Wauters verrast vader Koen in 'The Voice' -
Ontdek de trailer van 'The Chestnut Man: Hide and Seek' -
Jean-Marie Pfaff verrast een Griekse taxichauffeur -
Kandidaten staan voor spectaculaire uitdaging in 'De Box' -
HOO-RAY! Ray 'Albert' Verhaeghe wordt 100! -
Willy duikt (letterlijk) in de jaren '90 -
'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is' -
'De Trein' is een exclusieve rit achter de schermen van NMBS -
Helmut Lotti over zijn 'verborgen' huwelijk -
Jeroom en Bockie verdwalen op rond punt in Italië -
Jury 'So You Think You Can Dance' overspoeld door danstalent -
'De Mol': Tweedracht maakt macht. -
Kijk de trailer van 'Máxima', seizoen 2 -
Zita Wauters verrast papa Koen in 'The Voice'
Kijktip van de dag

In de finale strijden de laatste drie kandidaten om de felbegeerde overwinning. Wie kan het beste omgaan met het onverwachte? Niets is zeker, zelfs het bedrag waar ze al weken voor strijden niet. Slechts één iemand zal uiteindelijk de prijs verzilveren.
'De Box', om 20.35 uur op VTM.



































