'Sterren op de dansvloer': Exit Mathias en Nicky

zaterdag 24 februari 2007

Eerder deze week was er geen goed nieuws voor Marlène de Wouters en haar danspartner Wim Gevaert. Wim had zoveel last van rugpijn dat hij onmogelijk nog verder kon dansen.

A


rend Van de Velde, die er vorige week met Valerie de Booser uitgestemd werd, kwam Wim vervangen. Voor Marlène was het niet gemakkelijk om 24 uur voor de live-uitzending nog van danspartner te veranderen, toch zette ze samen met Arend twee mooie dansprestaties neer. Ondertussen is de strijd om de titel pas echt losgebarsten. Het aantal deelnemers is gehalveerd van acht naar vier koppels. De wedstrijd wordt spannender, de dansen worden moeilijker en de BV's hebben last van stress. En toch slagen de koppels erin het niveau hoog te houden.

Voor de jury was het niet gemakkelijk om de koppels te beoordelen, toch kreeg één koppel de minste punten. Deze week konden Mathias Coppens en zijn danspartner Nicky de jury niet bekoren. De jury had in de vorige afleveringen al gezegd dat het dansen niet echt in Mathias zat en dat het allemaal nogal stroef ging. Ondanks de commentaar van de jury haalden ze elke keer de volgende ronde. Vrijdagavond kregen Mathias en Nicky niet genoeg stemmen van de kijkers thuis om door te gaan naar de volgende ronde.

De finale is nu echt dichtbij, de drie overgebleven koppels zullen volgende week weer het beste van zichzelf laten zien.

TV-Visie Poll: Wie danst de finale van 'Sterren op de Dansvloer 2007'?

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Sterren op de Dansvloer 2007

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

WK Fifa Voetbal 2026 - Sporza

Liveverslag van Mexico - Zuid-Afrika, wedstrijd op speeldag één in groep A van het WK voetbal 2026 in de VS, Mexico en Canada, vanuit het Mexico City Stadium in Mexico-Stad, Mexico. Presentatie: Karl Vannieuwkerke. Commentaar: Peter Vandenbempt.

'Sporza: FIFA WK voetbal 2026', om 20.20 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 12:10
    Dagelijkse kost
    12:30
    Blokken
  • 12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
    13:00
    Lentebeelden
  • 12:10
    Shaun het schaap
    12:15
    Wannabe's
  • 11:50
    Familie
    12:25
    Sara
  • 11:30
    Project Runway
    12:25
    My Kitchen Rules
  • 09:20
    Geen uitzending
    14:25
    The Goldbergs
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:45
    All New Traffic Cops
  • 09:05
    Geen uitzending
    15:50
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    15:10
    Geen uitzending
  • 11:55
    Huizenjagers
    12:50
    De Container Cup
  • 11:50
    FBI: International
    12:40
    NCIS
  • 11:20
    Geen uitzending
    12:20
    Highway Thru Hell
  • 12:05
    Chateau Meiland: En Route
    12:55
    Botched
  • 11:45
    The Mysterious Murder Of Ann Heron
    13:35
    Killer at the Crime Scene
  • 09:25
    Herhalingslus
    13:00
    Z-Extra
  • 12:09
    De kunstenaar
    12:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 11:40
    Over (h)eerlijke groenten
    12:15
    Foodies & The City
  • 12:00
    The Doctor Blake Mysteries
    13:10
    Hudson & Rex
  • 12:00
    Grey's Anatomy
  • 12:00
    NOS Journaal
    12:15
    Ongehoord Nieuws
  • 12:00
    NOS Journaal
    12:20
    Kook mee met MAX
  • 12:10
    Sarah en Eend
    12:15
    Ella, Oscar & Hoo