Stefan Devroey ontslagen als CEO van GUNKtv

donderdag 20 januari 2011

De malaise bij GUNKtv, het jongerenkanaal van T-Vgas dat voor 100% eigendom is van Telenet, neemt almaar grotere proporties aan. Donderdag raakte bekend dat CEO Stefan Devroey met onmiddellijke ingang werd ontslagen. Bij Telenet luidt het dat beide partijen 'in alle vriendschap' uit mekaar zijn gegaan. We durven echter in twijfel trekken dat de breuk zo amicaal is verlopen.

GUNKtv wordt uitgebaat door T-Vgas, het bedrijf dat werd opgericht door Frank Molnar en een dochteronderneming van Telenet werd. Molnar werd vorig jaar ontslagen na leugens over een vermeend modellencontract voor zijn vrouw Jess Donckers. Zij mocht eerst aanblijven, maar werd enkele weken later ook de deur gewezen. Nog een aantal andere medewerkers vertrokken. Een deel van hen verkastte naar Gamenuts, een nieuw crossemdiaal project dat werd opgericht door... Frank Molnar. Conclusie: de sfeer bij GUNKtv raakte grondig verpest.


GUNKtv moest al twee jaar break-even draaien. Helaas maakt de zender nog altijd verlies. En in Mechelen zijn ze het grondig beu om geld in dit 'verloren' project te pompen. Woordvoerder van Telenet, Stefan Coenjaerts, bevestigt de financiële problemen bij de jongerenzender. 'GUNKtv haalt twee jaar op rij haar targets niet. Doelstellingen worden niet bereikt', aldus de zegsman van Telenet op clint.be.

Dat Telenet erg gevoelig is aan doelstellingen en het behalen van vooropgestelde resultaten is in de sector bekend. Stefan Devroey betaalt nu de prijs voor het niet behalen van zijn doelstellingen. En daar hebben ze bij Telenet geen medelijden mee. Wie niet presteert vliegt eruit. En vooral managers zijn nogal snel kop van jut. Dat Devroey een belangrijke pion was bij het lanceren van de (succesvolle) digitale televisie is blijkbaar helemaal vergeten.

'Het enige wat nu vaststaat is dat het contract met Stefan Devroey in onderling overleg is ontbonden en dat hij met onmiddellijke ingang wordt vervangen door Nicolas Collette. De reden van het ontslag is dat de uiteindelijke visie van het management en de raad van bestuur niet overeenkwamen.', aldus nog Telenet-woordvoerder Stefan Coenjaerts aan clint.be.

Op zijn Facebookpagina postte de gevallen CEO vanmiddag het volgende: 'één van de belangrijkste hoofdstukken is afgesloten maar zeg nu met mijn beste Swarzenegger stem :"I'll be back..."' Benieuwd wat dat nog wordt. Misschien is er ook voor Devroey nog een plaatsje vrij bij Gamenuts?

Bron: eigen berichtgeving / clint.be


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

K3 Originals Karen, Kristel en Kathleen

Voor het eerst in jaren staan Karen, Kristel en Kathleen weer samen in de repetitieruimte. Kennen ze de pasjes en teksten nog? Eén blik in de spiegel tijdens de make-uptest en het is duidelijk: ze zijn opnieuw K3.

'K3 Originals: Het verhaal van Karen, Kristel en Kathleen', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Radio 2 op VRT 1: ann&daan
    11:00
    Lentebeelden
  • 09:00
    Lentebeelden
    12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
  • 10:45
    Edmond & Lucy
    10:55
    Vos en Haas
  • 09:45
    Geen uitzending
    11:50
    Familie
  • 01:40
    Geen uitzending
    11:40
    Urk!
  • 09:20
    Geen uitzending
    14:20
    The Goldbergs
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:35
    Ultimate Police Interceptors
  • 09:05
    Geen uitzending
    15:50
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    15:00
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    12:05
    Huizenjagers
  • 10:40
    The Rookie
    11:30
    FBI: International
  • 10:45
    Geen uitzending
    11:45
    Highway Thru Hell
  • 10:20
    Hello Goodbye
    11:10
    Next Level Chef
  • 10:15
    The Beauty Queen and the Catfish
    12:00
    He's Not Worth Dying For
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 10:50
    Het appartement
    10:55
    Crooner
  • 10:30
    Nuances
    11:00
    Meat Timon
  • 10:10
    Murdoch Mysteries
    11:05
    Death in Paradise
  • 10:15
    Below Deck Mediterranean
    11:55
    Grey's Anatomy
  • 10:45
    NOS Journaal
    11:15
    Tijd voor Max
  • 10:40
    Noord-Zuid-Oost-West
    11:20
    BinnensteBuiten
  • 10:50
    Lena's dieren