Najaar VT4 : 'Huizenjacht' met Ilse en Cara

donderdag 17 augustus 2006

De Vlaming is geboren met een baksteen in zijn maag. De zoektocht naar een eigen woning is voor vele mensen een dagdagelijkse realiteit. Soms is die tocht lang, zenuwslopend en vruchteloos. En daarom opent VT4 opnieuw de 'Huizenjacht'.

<


STRONG>Concept

Ook in deze gloednieuwe reeks helpt Ilse De Meulemeester voor ieder koppel drie panden gezocht die passen bij hun profiel én hun budget. de koppels met hun zoektocht naar een droomhuis. De kijker kan opnieuw samen met de huizenjagers de panden grondig bestuderen en naar het advies van de makelaars luisteren. Welke zijn de voor- en nadelen van dit pand? Hoeveel extra budget heb je nog nodig om van je huis je thuis te maken? Wat zijn de verborgen kantjes van dit pand? Welke verbouwingsmogelijkheden zijn er? En vooral: wat kost dat allemaal? Ilse zoekt het samen met de koppels uit. De huizenjagers bezoeken drie panden en krijgen advies over de mogelijkheden van het huis. Als het hen wat lijkt, kunnen ze een bod doen en wie weet worden ze wel eigenaar van een eigen woning.

Rubrieken

1.Droomhuis gezocht

Bij de meeste van ons begint het vroeg of laat te kriebelen: we willen een eigen woonst. En dan liefst één die aan al onze verwachtingen voldoet, binnen een haalbaar budget. Wie al een tijdje rondneust op de immo-markt weet dat dit geen evidentie is. Huizenjacht steekt graag een handje toe. Samen met presentatrice Ilse De Meulemeester gaan we elke week met een kooplustig koppel drie panden bekijken. Deze zijn speciaal geselecteerd om zo veel mogelijk de dromen en wensen van het koppel in te vullen. De ontdekking van die panden brengt meestal verrassing, vaak blijdschap, soms teleurstelling teweeg. De panden worden speciaal voor het koppel 'vastgehouden' door de makelaars en aan het einde van de rit kan het koppel een bod doen. Wie weet noemen zij zich na één aflevering eigenaars van hun eigen thuis!

2.Mooi bekeken

Sommige woningen zijn meerjarenprojecten en werden juweeltjes om u tegen te zeggen. Andere huizen combineren op een originele manier interieur en exterieur, hebben een wel heel bijzondere lokatie of zijn historische pareltjes. Stuk voor stuk de moeite om even binnen te glippen en de onze ogen de kost te geven. Ilse laat zich elke week rondleiden door een eigenaar van een nieuwbouw of gerenoveerde woning die haar vertelt hoe men tot dit bijzondere eindresultaat is gekomen.

3.Waar voor je geld 
Het is iedereen al eens opgevallen. Met eenzelfde budget koop je in de ene streek een appartementje en in de andere een grote villa. Cara Van der Auwera raakte geïntrigeerd door die verschillen en wil er het fijne van weten. Cara gaat in deze nieuwe rubriek "waar voor je geld" op zoek naar wat je vandaag kan kopen voor 250.000 euro in ons land. Welke woning vind je met dat budget in de Kempen?Wat kan je kopen rond Brussel? Wat heb je voor 250.000 euro aan de kust? Af en toe steekt Cara ook de landsgrenzen over en kijkt ze wat er in het nabije buitenland te koop is voor dit bedrag.

'Huizenjacht', vanaf 5 september elke dinsdag om 20.20 uur op VT4.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Het televisienajaar 2006

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Zonen van Van As' (foto: VTM - © DPG Media 2020)

Frakke en zijn ploeg moeten met zwaar materiaal door een maïsveld om een beek te saneren, tot onvrede van de eigenaar. Intussen moet het aquarium van Eddy uit het hoofdkantoor. Bambi en Belinda nemen die taak op zich, maar dat blijkt lastiger dan gedacht.

'De zonen van Van As', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 05:00
    Journaallus
    04:05
    VRT NWS laat
  • 00:55
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 22:45
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 02:55
    Geen uitzending
    06:15
    Kabouter Plop
  • 01:50
    Geen uitzending
    07:55
    Wordt aangekondigd
  • 05:25
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:10
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:05
    Geen uitzending
    15:30
    Matlock
  • 00:55
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 04:50
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:55
    This Is Us
  • 05:00
    Geen uitzending
    05:40
    Blue Bloods
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:45
    First on Scene
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:40
    Without a Trace
  • 02:56
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:28
    De ambachter
    00:00
    Oh What A Night
  • 05:40
    Vanavond bij ons
    02:00
    Loïc: Zot van Koken
  • 05:30
    Ghost Stories
    02:15
    Lynley
  • 04:50
    First Dates Australia
    02:35
    Below Deck Mediterranean
  • 02:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
    07:05
    NOS WK Ontbijt
  • 03:25
    NOS Journaal met gebarentaal
    07:05
    NOS WK Ontbijt
  • 02:50
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    02:20
    EenVandaag