Luk Alloo op stap met schoonvader Will Tura

Luk Alloo is voor VTM aan het werken aan een nieuw seizoen van zijn portrettenreeks 'Alloo Bij'. Eén van de mensen die hij in het nieuwe tv-seizoen zal volgen is... zijn schoonvader Will Tura.
Alloo is al jaren getrouwd met Sandy, de dochter van Will Tura. Voor een nieuwe reeks 'Alloo Bij' zal hij nu ook zijn schoonvader met de camera volgen en hem meevoeren naar plekken die in zijn jeugd en leven belangrijk voor hem zijn geweest. Alloo zegt dat hij, hoewel het om iemand gaat die hij persoonlijk erg goed kent, zijn objectivitieit perfect kan bewaren. 'Ik volg de agenda van Will, we hebben een paar goede babbels over het leven', zo zegt hij in Het Nieuwsblad.
Luk Alloo is ook dit seizoen haast onafgebroken op het VTM-scherm te zienj. Hij begint dit najaar met de nieuwe reeks 'Alloo in de Nacht' waarbij hij mensen portretteert die vooral 's nachts actief zijn. Daarna komt er een nieuw seizoen van 'Alloo bij de Wegpolitie'. Het derde seizoen van 'Alloo Bij' is voorzien voor het voorjaar van volgend jaar.
Bron: nieuwsblad.be
Volg TVvisie ook op Instagram!
DOSSIER: Najaar 2017: alle plannen, alle zenders! (BE)
volledig dossier- Bekijk de eerste beelden van 'Campus 12' (Ketnet)
- Nieuw op Canvas: 'Strafpleiters' met Gilles De Coster
- Nieuw op VTM: 'Ge Hadt Erbij Moeten Zijn'
- Nieuwe docureeks 'Het Gezin' binnenkort op Eén
- Ontdek alle deelnemers van 'Steracteur Sterartiest'
- Nieuwe gezichten voor Cédric en Jelle in 'Familie'
- Nieuw op Ketnet: 'Biba & Loeba'
- Eén volgt vader Sven en zoon Thibau Nys in de wereld van het veldrijden
- Eerste aflevering van 'Die Huis' met Sabine Hagedoren
- Ketnet trapt najaar af tijdens de Ketnet Kick-off