Eleven Sports en Pro League tekenen nieuw mediacontract

vrijdag 26 juni 2020

Eleven Sports en de Pro League hebben een akkoord bereikt over het nieuwe mediacontract voor de komende vijf jaar. Eleven zal de komende vijf seizoenen (2020-2025), als exclusieve rechtenhouder, de rechten exploiteren van alle competities van de Pro League: 1A, 1B, Women Super League, de bekercompetitie, de Supercup en de E-Pro League.

Eleven zal dat doen in nauwe samenwerking met de Pro League én de 24 profclubs.


Op 12 februari 2020 wees de Algemene Vergadering van de Pro League de mediarechten van het Belgische voetbal exclusief aan Eleven Sports toe. Op 12 juni 2020 zette de Raad van Bestuur van de Pro League het licht op groen voor de afrondende gesprekken en vandaag werd de overeenkomst door alle partijen ondertekend.

De officiële ondertekening gebeurde in aanwezigheid van Pierre François, CEO van de Pro League, en van Guillaume Collard, Managing Director van Eleven Sports België/Luxemburg.

Het is de uitdrukkelijke wens van beide partijen de overeenkomst in partnerschap uit te voeren en samen het 'merk' Belgisch voetbal nog sterker in de markt te zetten. In de komende weken zullen Eleven Sports en de Pro League hun concrete plannen toelichten.

Guillaume Collard, Managing Director Eleven Sports in België en Luxemburg en Group Head of Acquisitions: 'Het sluiten van een overeenkomst van een dergelijke omvang, vraagt tijd. Ik wil Pierre François en Leander Monbaliu van de Pro League, alsook de 24 clubs, bedanken voor het vertrouwen. Dit is een nieuwe stap voor het Belgische voetbal. Wij staan te popelen om er op 7 augustus aan te beginnen. In de komende dagen zullen we getekende akkoorden kunnen aankondigen en zullen we ook onze plannen voor volgend seizoen toelichten.'

Pierre François, CEO Pro League: 'Ik ben verheugd door de ondertekening van de overeenkomst maar ook door de relatie die Eleven Sports en de Pro League tijdens de onderhandelingen reeds hebben opgebouwd. De overeenkomst is uiteraard in lijn met de bepalingen uit de tender. We ondertekenen vandaag een sterke overeenkomst, waar zowel onze clubs als de fans van zullen genieten. Het Belgisch voetbal staat aan het begin van vijf mooie jaren!'


DOSSIER: Voetbalcontract naar Eleven Sports

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play5 logo

Na heel wat succes te hebben geboekt in haar jongere jaren, probeert de briljante 70-jarige Madeline Matlock met haar onpretentieuze gedrag nu een job te bemachtigen bij het prestigieuze advocatenkantoor Jacobson Moore.

'Matlock', om 22.15 uur op Play5.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:35
    Journaallus
    07:55
    De dokter Bea show
  • 01:25
    Nachtlus
    07:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Zomerweekend
  • 23:35
    Geen uitzending
    08:00
    Annabet zapt terug
  • 16:30
    America's Funniest Home Videos
  • 02:50
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 14:45
    The Goldbergs
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:00
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:40
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:05
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:05
    Geen uitzending
    09:30
    Mijn tuin
  • 02:30
    Geen uitzending
    08:00
    The Rookie
  • 03:25
    Geen uitzending
    07:45
    The Blacklist
  • 07:45
    Love Island
    13:55
    Hello Goodbye
  • 07:45
    Without a Trace
    13:15
    Accident, Suicide, or Murder
  • 20:09
    Herhalingslus
    09:00
    Z-Weekoverzicht
  • 03:40
    Simple diy
    08:00
    Knuffel Pop
  • 03:45
    Vlaamse Klassiekers
    08:00
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 03:45
    Happy Valley
    07:35
    Death in Paradise
  • 01:50
    First Dates Australia
    13:50
    Storage Wars
  • 02:15
    NOS Journaal
    07:25
    Erik Satie - Tussen de noten
  • 03:10
    Nieuwsuur
    08:05
    Petrus in het land
  • 01:10
    NPO Doc: De Surinaamse voetbaldroom
    12:22
    Zara en de magische kicksen