Derde seizoen van 'Hoe Zal Ik Het Zeggen?' in de maak

Jens Dendoncker en productiehuis Shelter zijn begonnen aan de voorbereidingen voor een nieuw seizoen van 'Hoe Zal Ik Het Zeggen?'. Dat schrijft Het Nieuwsblad.
Het was lange tijd onduidelijk of er al dan niet nog een seizoen zou komen van het prijswinnende humorprogramma met Jans Dendoncker. In 'Hoe Zal Ik Het Zeggen?' verrast de komiek nietsvermoedende Vlamingen met boodschappen van vrienden of familie die hij op grappige wijze overbrengt. Vorig jaar was het al dikwijls zo dat een sketch mislukte omdat Dendoncker werd herkend. Daarom was het twijfelachtig of er nog welk een reeks kon gemaakt worden.
Maar de kogel is nu dus door de kerk: er komt een derde seizoen van 'Hoe Zal Ik Het Zeggen?'. Het wordt alvast een helse klus voor Dendoncker en zijn productieploeg om de sketches te laten lukken.
De voorbereidingen voor het nieuwe seizoen zijn intussen gestart en in augustus begint Shelter op te nemen. Wie nog een boodschap opver te brengen heeft, kan zich nog aanmelden via de website van VTM.
'Hoe Zal Ik Het Zeggen?' scoorde vorig seizoen gemiddeld 700.000 kijkers en sleepte een felbegeerde International Emmy Award in de wacht.
Bron: Het Nieuwsblad
DOSSIER: Kandidaten/publiek Gezocht!
volledig dossier- Ruth Beeckmans zoekt mensen die opnieuw de liefde zoeken na verlies
- Je eigen huis winnen? Schrijf je in voor het nieuwe seizoen 'Huis Gemaakt'
- 'Ons Huis/Nieuw Huis' krijgt derde seizoen, VRT zoekt nieuwe koppels!
- Lukt jouw woondroom maar niet? Laat ‘Blind Gekocht’ je helpen: schrijf je nu in!
- Beleef de spannendste avond van het seizoen samen met de 'Familie'-cast in Kinepolis Antwerpen
- Schrijf je nu in voor het nieuwe seizoen van 'De Mol'
- Barbara Sarafian zoekt nieuwe studenten voor 'Kotmadam Sarafian'
- TV-programma 'Onderweg naar Liefde' komt naar Vlaanderen
- Steven Van Herreweghe zoekt exen voor tweede seizoen 'Gelukkig Gescheiden'
- Ga naar de opnames van 'Bar Goens', de nieuwe talkshow van VTM