MAKSIM trapt JOE Parad'ice Beach af: het grootste ijssalon op het strand

Radiozender JOE opende vandaag, 10 juli, feestelijk het gloednieuwe JOE Parad'ice Beach aan de Koning Ridderdijk in Westende. Met het grootste ijssalon op het strand, élke dag live radio en optredens van topartiesten verklaarden JOE dj's Ann Van Elsen, Carl Schmitz, Jan Bosman en Evi Geysels dé hotspot aan zee officieel voor geopend.
Ook MAKSIM kwam langs en stelde zijn eigen JOE Bubble Waffle samen: een luchtige wafel met bubbeltjespatroon opgerold tot hoorntje, gevuld met ijs, vers fruit en overheerlijke toppings. Zijn creatie, de ‘MaksiMikado’ met een bolletje banaan en pistache, afgewerkt met mikado-stokjes en brésiliennenootjes, is vanaf vandaag te proeven in het ijssalon.
Bekijk hier de video waarin MAKSIM zijn ‘MaksiMikado’ samenstelt:
JOE-dj’s Ann Van Elsen, Carl Schmitz, Jan Bosman en Evi Geysels: 'Als radiomakers doen we niets liever dan onze luisteraars blij maken met de beste muziek en verhalen. Maar hier op JOE Parad’ice Beach doen we er nog een schepje bovenop. Wat roept er meer zomer op dan ijs, zand en zee? We hebben deze zomer alles in huis om er samen met onze luisteraars een feest van te maken! En daar genieten wij minstens zo hard van!'
Later deze zomer is het uitkijken naar de optredens van Metejoor (26 juli) en Natalia (8 augustus). Ook zij zullen hun favoriete Bubble Waffle toevoegen aan het smeuïge menu. Maar niet alleen artiesten kregen een plekje op de kaart, ook de JOE-luisteraars mochten hun creativiteit laten spreken. De Oost-Vlaamse Veerle, de trotse winnares van de JOE-wedstrijd, bedacht ‘Living La Speculoca’, een combi van stracciatella - en speculoosijs met M&M’s en speculooscrumble. Zij mag deze zomer 32 (!) keer gratis komen smullen van haar eigen Bubble Waffle of haar vrienden en familie trakteren. Wil je de lekkere combi van je favoriete artiest proeven of je eigen Bubble Waffle samenstellen? JOE Parad’ice Beach is the place to be!
Nog tot en met 10 augustus maken de JOE-dj’s elke dag live radio vanop het strand met de zee als decor en een cocktail binnen handbereik. Bij zonsondergang barst het feest los met optredens van straffe artiesten en nadien kruipen de JOE-dj’s achter de draaitafel voor een afterparty! Wie dorst krijgt van al dat dansen, kan terecht voor drankjes aan de bar. Elke dag tussen 16.00 en 18.00 uur trakteert JOE op Happy Hour: twee drankjes voor de prijs van één. De studio, bar én het ijssalon zijn dagelijks geopend van 10.00 tot 22.00 uur.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- De genomineerden voor de Gouden Televizier-Ring 2026 zijn bekend
- Bluffen, bedriegen en BN'ers op het verkeerde been zetten in derde seizoen 'Pokerface'
- Mediapartijen stellen gezamenlijke richtlijnen op voor AI-transparantie
- Ina Alberts ontvangt Bert van Leeuwen Prijs 2026
- Kijkcijfers: woensdag 16 september 2026
- Koor zonder stembanden laat de jury niet onberoerd in 'Got Talent'
- 'South Park' keert terug met seizoen 29 na zesde Emmy-winst
- Jade Mintjens ergert zich aan huishoudens waar je je schoenen moet uitdoen: 'Wat is het volgende? Een metaaldetector?'
- 'To the Point(er)': waarom is het zo moeilijk om pesten te stoppen?
- Ingeborg organiseert een kotvergadering: 'Slechtste idee dat ik ooit gehoord heb'
- Vincent Fierens maakt dromen waar op 'YES Day'
- Qmusic stunt met Het Geluid: verlossende antwoord hangt al op straat
- Een recordaantal oproepen! Bijna 11 miljoen telefoontjes in amper twee uur tijd voor ‘Elke Beller Wint’ bij Qmusic
- Van Friesland tot Maastricht: 'De Klassieke Top 400 Stembus' rijdt door het hele land om stemmen op te halen
- Sander Tegen De Tijd keert terug: dit jaar wordt de uitdaging nóg moeilijker
Multimedia SPOTLIGHT
-
Koor zonder stembanden maakt indruk in 'Got Talent'
-
Netflix onthult nieuwe trailer van 'Animals' met Ben Affleck -
Kotmadam Sergeant zet de puntjes op de i -
Chantal neemt oud recreatiepark onder de loep in 'De Inspecteurs' -
YES DAY bij 'Vincent Live'! -
Vincent Fierens en Emma Salden praten in 'Kraamkost' over maatschappelijke druk op ouderschap -
Margriet en Celien Hermans herbeleven hun eigen ingreep in 'De Operatiekamer' -
Axel Daeseleire wordt dikke zeemeermin -
Danira over RVG in 'De Verraders' -
Ellen en Matti hebben het moeilijk op huwelijksreis -
Bockie loopt gevreesde beeptest -
Kotmadam Sergeant neemt studenten mee naar trampolinepark -
Krijgt 'Kip Curry' concurrentie van Bo in 'Got Talent'! -
Bekijk de trailer van 'Bankzitters: Overleven In Het Wild' -
Opdracht met een geurtje aan in 'Kamp Jeroom' -
Jury kijkt met open mond naar mysterieuze act in 'Got Talent'
-
Kotmadam Sergeant in the house! -
Netflix deelt eerste beelden van 'The Mosquito Bowl' -
Jade Mintjens over ongemakkelijk eerste gynaecoloogbezoek -
Barbara Sarafian neemt emotioneel afscheid -
Elke heeft Denzel iets te vertellen in 'Blind Getrouwd' -
Seppe maakt zijn opwachting in 'Knokke Tof' -
Anke Buckinx over bizar tv-moment in 'Honderd Hete Vragen' -
Biecht verrader Marc-Marie zijn leugen op? -
Newlyweds Hyndi en Valentijn bezegelen jawoord in het zwembad -
'De Mutti’s Extra: Els Van Doesburg' nu op VTM GO -
De bom barst in 'Kotmadam Sarafian' -
Ontdek de harde realiteit in 'De Inspecteurs' -
Adám danst met een missie in 'Got Talent' -
Ruben Van Gucht 'flikt den boel' in 'De Verraders'
Kijktip van de dag

De derde auditieshow zit vol spektakel en verbluffende acts. Jo keert na zijn deelname in 2013 met kip Curry terug met zijn hondje Bo. Kent Karen hem nog? Ook de Flippo's tonen hun trampoline-act. Weten zij de jury opnieuw te overtuigen?
'Got Talent', om 20.40 uur op VTM.



































