Campus 12 in 'Ketnet Musical Knock-out!'

zondag 15 september 2019

De 6de editie van 'Ketnet Musical' komt er aan, en het wordt een bijzondere editie: niemand minder dan Jasper, Lennart, Naomi en Nina van Campus 12 zullen dit jaar de volwassen hoofdrollen vertolken, aan de zijde van 25 nieuwe jonge talenten!

Ketnet en Studio 100 gaan dus voor een topeditie, een ideaal vervolg op de succesvolle voorgangers 'Kadanza', 'Kadanza Together', 'Unidamu', 'TEAM U.P.' en 'Troep!'.


'Ketnet Musical: Knock-out'
De aftrap wordt gegeven op 3 november tijdens een spetterende startshow, gepresenteerd door Zita Wauters en Giovanni Kemper. Tijdens de show leren de kijkers de 25 kinderen kennen die zullen meespelen in de musical, samen met Jasper, Lennart, Naomi en Nina van Campus 12. Zij zullen de volwassen hoofdrollen vertolken in 'Ketnet Musical: Knock-out'.

Bekijk hier de foto's van de Ketnet kick-off!

Het verhaal
Met de hulp van Campus 12 probeert Liam met zijn vrienden de sluiting van zijn boksclub tegen te houden. De eigenares van het pand wil dat de in haar ogen ordinaire boksclub plaats ruimt voor een balletschool, waar haar dochter Anja haar ballettalenten verder kan ontwikkelen. Slagen Liam en Anja erin hun krachten te bundelen, en zorgen ze er samen voor dat de balletschool en de boksclub broederlijk naast elkaar kunnen bestaan?

Tijdens de finaleshow op 1 december ontdekken de Ketnetters welke 4 kinderen de hoofdrollen zullen vertolken naast Campus 12.

Ketnet Musical is een coproductie van Ketnet en Studio 100.

Startshow op zondag 3 november, finaleshow op zondag 1 december op Ketnet, Ketnet.be en de app. De musical is te zien vanaf 7 maart 2020 en gaat van start in Plopsaland De Panne. Info & tickets: www.ketnetmusical.be.

Het tweede seizoen van de populaire reeks Campus 12 is nu te zien op Ketnet!


DOSSIER: Najaar 2019: alle plannen, alle zenders! (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Zes mannen uit Gent zoeken naar liefde, geluk en zichzelf in een wereld vol onzekerheden. Ze worstelen met de vraag hoe ze man moeten zijn, terwijl ze navigeren door de verwachtingen van vrouwen en de complexe zoektocht naar hun eigen identiteit.

'Wat Mannen Willen', film van Filip Peeters uit 2015, met oa. Jonas Van Geel en Nathalie Meskens, om 22.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:25
    Vive le vélo
    13:30
    De mosterd van Meus
  • 08:00
    Zomerbeelden
    13:00
    Radio 1: Sporza Tour
  • 12:05
    De Smurfen
    14:00
    Tik Tak
  • 12:05
    Chicago Med
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:25
    Bel-Air
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Geen uitzending
    17:15
    Neighborhood Wars
  • 12:00
    Blind getrouwd: Australië
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Joe
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 12:05
    Meesterlijke Klassiekers
    13:50
    Uit de Schelp
  • 12:00
    Rizzoli & Isles
    14:00
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 12:00
    Border Security: Canada's Front Line
  • 11:55
    The Block Australia
    19:45
    Komen eten
  • 11:40
    Poisoned Love: The Stacey Castor Story
    19:30
    Killer at the Crime Scene
  • 12:14
    CEO van mijn leven
    14:59
    Herhalingslus
  • 12:10
    Tooldokter
    14:00
    De Muziekshow
  • 12:10
    Open Vuur
    14:45
    Bal National Zomereditie
  • 11:30
    Around the World in 80 Days
    14:00
    Midsomer Murders
  • 12:00
    Resident Alien
    20:00
    Blowing LA
  • 11:40
    Andere Tijden Sport
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 11:45
    Sitar in de Polder
    19:25
    Mammals
  • 10:50
    Dolfje Weerwolfje
    20:00
    Meer dan verwacht