'Dit zijn mijn twee finalisten': Aster Nzeyimana laat er geen gras over groeien in 'Bestemming X'

zaterdag 3 januari 2026
Foto: VTM - © DPG Media 2026

'Dit zijn mijn twee finalisten. Dit zijn de twee overlevers': host Aster Nzeyimana laat er geen gras over groeien. Hij opent het nieuwe seizoen van 'Bestemming X' meteen met een mindfuck die de toon zet voor een seizoen vol misleiding en intriges.

De deelnemers voelen het al snel: 'Ik heb het gevoel dat het een heel ander seizoen is dan de andere', klinkt het. Waar de spectaculaire roadtrip voorheen eindigde op één grote eindbestemming, gaan de kandidaten dit seizoen in iedere aflevering op zoek naar een nieuwe 'Bestemming X'. Aan het einde van elke speldag moeten ze één simpele, maar allesbepalende vraag beantwoorden: 'Waar ben ik?'. Wie zijn X het verst van deze plek plaatst, moet de geblindeerde X-bus en het spel onherroepelijk verlaten. 



En nog voor de motor van de X-bus goed en wel warmgedraaid is, dropt Aster al een eerste bommetje: niet iedereen zal op het einde van de aflevering een X moeten plaatsen en het risico lopen om de bus te moeten verlaten. Door het spelen van games kunnen de kandidaten een vrijstelling van de exitprocedure winnen, de kans verdienen om een medereiziger te redden of de macht krijgen om een andere deelnemer te nomineren. In een spel waar informatie alles en vertrouwen relatief is, wordt de inzet van de games hoger dan ooit. En ook de onderlinge intriges worden intenser. Dat bewijst het eerste spel, waarin de macht in de groep meteen verdeeld wordt...

Voor wie is de eerste 'Bestemming X' meteen de eindhalte? En wie houdt het hoofd koel in de race naar de ultieme overwinning en bijbehorende prijs: een gouden ticket voor een tot-in-de-puntjes-verzorgde reis rond de wereld?

'Bestemming X', zondag 4 januari om 19.55 uur bij VTM.


Bestemming X op tv
Zaterdag 10 januari 2026 om 23u00  »
VTM
'Bestemming X' is terug, maar anders dan je het kende. Elke aflevering krijgt een eigen 'Bestemming X' en presentator Aster Nzeyimana reist mee in het avontuur.
Zondag 11 januari 2026 om 20u00  »
VTM
De nominaties zijn in zicht en zorgen voor spanning. De gewonnen petanqueballen bepalen wie er genomineerd wordt en Tom lanceert meteen een controversiële strategie. Ondertussen zetten de kandidaten hun weg voort.
Maandag 12 januari 2026 om 17u05  »
VTM
De nominaties zijn in zicht en zorgen voor spanning. De gewonnen petanqueballen bepalen wie er genomineerd wordt en Tom lanceert meteen een controversiële strategie. Ondertussen zetten de kandidaten hun weg voort.
Zondag 18 januari 2026 om 00u10  »
VTM
De deelnemers ontwaken in een kasteel, waar ze zich zélf moeten opdelen in drie teams, wat de spanningen aanwakkert. Twee teams krijgen een intense opdracht langs een hoge rotswand. Wanneer Femke enkele meters naar beneden valt, vrezen ze het ergste.

DOSSIER: Voorjaar 2026: alle plannen, alle zenders (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Mysteriejagers' (VRT 1)

De mysteriejagers onderzoeken de exacte omstandigheden van de diefstal in de nacht van 10 op 11 april 1934. Arnout ontdekt het originele gerechtelijk dossier in het Rijksarchief. Thomas duikt samen met kanunnik Ludo Collin in de geschiedenis van 'Het Lam Gods'. Danira gaat op stap met ex-commissaris Tony Vermeersch en volgt het pad van de dief in de kathedraal. Zijn kunstwerken vandaag nog zo makkelijk te stelen als bijna honderd jaar geleden? Jacotte zoekt het uit.

'Mysteriejagers', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Radio 2 op VRT 1: ann&daan
    19:00
    VRT NWS journaal 19u
  • 09:00
    Winterbeelden
    17:50
    Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off
  • 10:05
    Monty & Co
    19:00
    Athleticus Urban Games
  • 09:40
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Ik Vertrek
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:00
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:50
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Joe
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:00
    Geen uitzending
    18:35
    De Moeite Waard?!
  • 10:00
    Coroner
    19:40
    FBI
  • 09:40
    NCIS: Los Angeles
    18:40
    Bar Rescue
  • 10:00
    A Place in the Sun
    18:45
    Retour Masters
  • 10:00
    Homicide for the Holidays
    18:35
    Cold Justice
  • 09:28
    Herhalingslus
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:01
    De ambachter
    16:00
    Vitamine 55
  • 10:05
    Vlaamse Klassiekers
    18:55
    De Smaaktoerist
  • 09:30
    Midsomer Murders
    19:00
    Death in Paradise
  • 09:40
    The Real Housewives of Beverly Hills
    18:40
    First Dates Australia
  • 10:00
    NOS Journaal
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:50
    Nieuwsuur
    18:30
    Noord-Zuid-Oost-West
  • 09:50
    Maan en ik
    18:00
    Wordt aangekondigd