Dit zijn de gasten voor het nieuwe seizoen 'JAMES & Co'

Kerst draait om gezelligheid en samen zijn. En laat dat nu net zijn waar James Cooke in uitblinkt. Zijn zetel is voorlopig nog leeg, maar James zit al vol ongeduld te wachten op zijn gasten.
Wie kan er het nieuwe jaar beter inzetten dan oppershowbeest James? Met een gloednieuw seizoen van 'JAMES & Co' belooft hij opnieuw een veelvoud aan verrassingen en hartverwarmende momenten met niemand minder dan:
Camille Dhont, Erik Van Looy, Charlotte Sieben, Barbara Sarafian, Jacotte Brokken, Josje Huisman, Timon Verbeeck, K3, Dina Tersago, Ward Lemmelijn, Louis Talpe, Elodie Gabias, Conrad Janssens, Mathias Vergels, Gert Verhulst, Zita Wauters, Karen Damen, Kevin Janssens, Philippe Geubels, Tine Embrechts, Sam Gooris, Sven De Leijer, Ini Massez en Kurt Rogiers.
Na een overweldigend eerste seizoen met een gemiddeld aantal kijkers van 691.000 per aflevering maakt James Cooke zich op voor een nog grootser vervolg. Ook online zorgde JAMES & Co afgelopen seizoen voor vuurwerk. Op TikTok haalde JAMES & co in totaal meer dan 17 miljoen views. Instagram en facebook samen kon rekenen op meer dan 23 miljoen views. Het enthousiasme van de kijkers was op geen enkel platform te stoppen, van de Play-app tot TikTok. Met een lawine aan verrassingen hebben we bewezen dat Vlaanderen pure feelgood-televisie wel kon smaken. Ook dit jaar gaat James voluit voor wat hij het liefste doet: bekende en onbekende mensen gelukkig maken.
Opnieuw vanuit een indrukwekkende studio met liveband, publiek, gloednieuwe acts en nog meer verrassingen dan afgelopen seizoen ontvangt James telkens drie bijzondere bekende gasten in zijn zetel. Maar niet alleen bekend Vlaanderen kan genieten, een glitterend spaarvarken hangt in de lucht en zal iedere aflevering een organisatie in de bloemetjes zetten. Het spaarvarken is gevuld, James is klaar en ook dit seizoen geldt er maar één regel: anything can happen.
“Ik ben helemaal klaar voor een nieuw seizoen. Dit seizoen draaien we de knop volledig open. Met het fantastische team achter de schermen dat elke dag alles geeft, hoop ik dat we opnieuw iets bijzonders kunnen neerzetten. Als iedereen gelukkig naar huis gaat, is ook mijn avond geslaagd.”
'JAMES & Co', vanaf maandag 5 januari 2026 op Play en in de Play app.
DOSSIER: Voorjaar 2026: alle plannen, alle zenders (BE)
volledig dossier- Liefde tussen de bergen: vijf Vlaamse singles gaan op zoek naar hun match in 'Winter Vol Liefde'
- Dit zijn de gasten voor het nieuwe seizoen 'JAMES & Co'
- Kijk nu de eerste beelden van de nieuwe telenovelle 'Florentina'
- Camille, Maksim Stojanac en Thibault Christiaensen nieuwe coaches bij ‘The Voice Kids’
- 'Een Echte Job' krijgt versterking van William Boeva
- Aster Nzeyimana dropt eerste mysterieuze tip over 'Bestemming X' in 'The Masked Singer'
- Ontdek het voorjaar van Streamz
- Dit zijn de eerste gasten van ‘Maison Verhulst’
- Kijk de eerste minuut van nieuwe VTM-reeks 'Florentina'
- Charlotte Timmers en Jens Dendoncker spelen hoofdrol in komische middeleeuwse fictiereeks 'ZOT!'



































