Maak kennis met het nieuwe 'Blind Gekocht'-team Daan, Sophie, Jani en Dorien

dinsdag 1 april 2025
Foto: Play4 - © Play Media 2025

Een nieuw seizoen van 'Blind Gekocht' staat in de steigers en dat betekent ook dat Vlaanderen binnenkort kennismaakt met een gerenoveerd 'Blind Gekocht'-team. Naast presentator Jani en interieurarchitect Dorien stort makelaar Sophie Beguin zich voor de kandidaten op de huizenmarkt.

'Meedoen aan Blind Gekocht is een spannend avontuur en meteen ook eentje waar ik erg trots op ben. Het is een unieke kans om mijn expertise te tonen in een nieuwe context én om mensen te helpen met misschien wel de belangrijkste aankoop van hun leven. Wie mij kent, weet dat ik er geen doekjes om wind en me altijd 110% smijt voor mijn klanten. Geen loze beloftes, geen blabla, gewoon doen. En in 'Blind Gekocht' is dat niet anders. De kandidaten zullen dus meteen weten wat ze mogen verwachten van mij en wat er haalbaar en vooral realistisch is.'


Sophie studeerde handelswetenschappen en is trotse mama van 3 kindjes. Ze stampte in 2009 Immo Beguin uit de grond in Ronse. Ondertussen heeft ze ook vestigingen in Waregem, Lessines, Kortrijk, Doornik en Deinze. Sophie was eerder al te zien in 'Huizenjagers', waar ze tijdens de Miljoenenweek op zoek ging naar o.a. een pand voor 'Stukken van Mensen'-expert Paul De Grande. 6 seizoenen en 42 gezinnen later staat ze nu naast Jani in 'Blind Gekocht':

'Het blijft wel elke keer een uitdaging om het vertrouwen van de kandidaten te krijgen en voor hen dat perfecte huis te vinden. Maar dan is het vooral belangrijk dat je weet dat elke woning potentieel heeft en het is pas als je écht luistert naar mensen, dat je hun thuis kan vinden. Ik beloof natuurlijk geen gouden bergen, maar wél een plek waar ze zich hopelijk thuis kunnen voelen. Ik sta er natuurlijk niet alleen voor, want naast het geweldige team van 'Blind Gekocht', kan ik ook rekenen op mijn gedreven collega’s van Immo Beguin.'

De kandidaten kunnen verder ook bouwen op Daan Alferink, die zijn debuut maakt als interieurstylist in het populaire immoprogramma:

'Ik heb een ik-heb-het-nog-nooit-gedaan-dus-ik-denk-dat-ik-het-wel-kan-mentaliteit, maar teringzooi... Hoe spannend is dit? Ik vind het wel echt een topprogramma en ondertussen ben ik zelf verhuisd en volop aan het verbouwen, dus inlevingsvermogen is alvast geen probleem. En ookal zakt de DIY-energie me soms volledig in de schoenen, ik weet perfect wat ik mooi vind of wil slopen. Zwoegen, zweten, slopen, huilen, dromen, lachen, het wordt ongetwijfeld een dolle rit maar wel eentje waar ik ongelooflijk naar uitkijk om die met jullie en de Vlaamse kijker te delen.'

'Blind Gekocht', seizoen 7, vanaf maandag 21 april Play4 en GoPlay.


DOSSIER: Voorjaar 2025: alle plannen, alle zenders (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Ontdek de programma's van vandaag in onze tv-gids.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:25
    3Hz
    13:40
    Sporza: Ronde van Frankrijk 2025
  • 06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: sta op met Radio 2
    13:00
    Sporza: Ronde van Frankrijk 2025
  • 08:30
    Casper en Emma - Beste vriendjes
    11:30
    Mironins
  • 07:25
    Hallo K3
    13:40
    Familie
  • 08:00
    Geen uitzending
    13:35
    Familie Gillis: massa is kassa
  • 01:50
    Geen uitzending
    14:20
    Buffy the Vampire Slayer
  • 00:55
    Geen uitzending
    14:25
    All New Traffic Cops
  • 12:15
    Sturm der Liebe
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Joe
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:00
    Geen uitzending
    13:40
    Friends
  • 08:05
    Neighbours: A New Chapter
    14:15
    Harrow
  • 04:55
    Geen uitzending
    13:55
    Border Security: Canada's Front Line
  • 01:55
    Geen uitzending
    13:55
    De Zomerkeuken
  • 05:00
    Geen uitzending
    13:25
    Killer at the Crime Scene
  • 23:41
    CEO van mijn leven
    10:00
    Herhalingslus
  • 08:31
    Roger
    08:00
    Een Uur Sorry Music
  • 22:25
    De Sterrenkaart
    13:40
    De wereld op je bord
  • 08:30
    Midsomer Murders
    09:15
    The Great British Bake Off
  • 01:55
    First Dates Australia
    13:55
    Station 19
  • 01:50
    NOS Journaal
    13:20
    NOS Tour de France 2025
  • 11:43
    Nu te Zien!
    14:00
    NOS Journaal
  • 08:05
    Beestenbrigade bingo
    14:00
    Wordt aangekondigd