Eleven bereikt akkoord met Telenet en VOO over uitzenden Franse Ligue 1

dinsdag 19 juli 2022

De Franse hoogste voetbalklasse zal vanaf het seizoen 2022/2023 ook te zien zijn via Telenet en VOO. Eleven sloot hierover een akkoord met beide operatoren. Zo krijgen nog meer fans toegang tot de Ligue 1.

De Ligue 1 zit in de lift. Nadat PSG vorige zomer Lionel Messi verwelkomde, koos ook Kylian Mbappé recent voor een verlengd verblijf in de Franse competitie. Het Parijse sterrenensemble is dus klaar voor de jacht op nieuw vaderlands succes. Al zal het wel moeten afrekenen met een herboren Marseille en het AS Monaco van Philippe Clement. De ex-Bruggeling wil beter doen dan de derde stek van vorig seizoen.


Ook de Rode Duivels spelen een hoofdrol in Frankrijk: Jérémy Doku wil zijn blessurezorgen van zich afspelen bij Rennes, Matz Sels en Wout Faes zijn sterkhouders bij respectievelijk Strasbourg en Reims, en Amadou Onana is ‘the next big thing’ op het middenveld van Lille.

Het is dus aftellen naar de competitiestart op 7 augustus. En voortaan kunnen ook de abonnees van Telenet Play Sports en VOOsport World ervan genieten. Dankzij de deal met Eleven, de officiële rechtenhouder, kunnen zij per speeldag tot twee wedstrijden van de Ligue 1 live bekijken. De matchen worden door Telenet en VOO voorzien van respectievelijk Nederlands en Frans commentaar.

Verder blijft de Ligue 1 ook nog steeds beschikbaar via het streamingplatform van Eleven Sports met 4 wedstrijden per matchdag.

Jan Mosselmans, Director Programming and Operations Eleven Sports Belgium and Luxemburg: 'Wij zijn bijzonder tevreden met dit akkoord. Op deze manier kan Eleven, samen met Telenet en VOO, nog meer fans toegang bieden tot de Ligue 1, een competitie boordevol wereldsterren én landgenoten.'


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

TVV Familie 2025 Jelle en Yoko (VTM)

Louise voelt zich verraden. Bij Wolff & Bos dreigt de situatie helemaal uit de hand te lopen. De raid van Ward mondt uit in een gijzeling. Inspecteur Marlies Kennis treedt op als onderhandelaar voor de politie en leidt de operatie. De spanning is te snijden, vooral wanneer Ward ermee dreigt om ieder half uur een gijzelaar te executeren. Herbeleef de seizoensfinale van 'Familie'.

'Familie', om 16.25 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Zomerbeelden
    06:00
    Zig & Sharko
  • 11:00
    Zomerbeelden
    07:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Zomerweekend
  • 12:20
    Het betoverde dorp van Pinokkio
    04:50
    Geen uitzending
  • 12:00
    Chicago P.D.
    05:15
    Geen uitzending
  • 10:00
    Geen uitzending
    07:15
    The Cruise
  • 12:20
    Geen uitzending
    11:05
    Zorro
  • 10:00
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 12:05
    Blind getrouwd: Australië
    09:40
    Geen uitzending
  • 10:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 12:15
    Urban Barbecue
    04:50
    Geen uitzending
  • 11:35
    Rizzoli & Isles
    02:05
    Criminal Minds
  • 12:00
    Storage Wars
    02:00
    SurrealEstate
  • 11:25
    The Block Australia
    03:00
    Geen uitzending
  • 11:50
    Snapped
    05:00
    Geen uitzending
  • 11:58
    Trends Talk
    06:00
    Herhalingslus
  • 12:06
    Het zelfbouwhuis
    05:55
    Sixties To Six
  • 12:15
    Het Weekmenu
    03:05
    Chris Cooks Cymru
  • 11:50
    Around the World in 80 Days
    02:45
    Scott & Bailey
  • 12:15
    Resident Alien
    02:20
    The Resident
  • 12:20
    Sterren NL Top 25
    02:24
    EenVandaag
  • 12:15
    Dit is de kwestie
    08:05
    Petrus in het land
  • 11:05
    Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
    02:45
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal