Voormalig VTM-nieuwsanker Marc Dupain in het ziekenhuis

Marc Dupain, ooit een van de gezichten van het nieuws op VTM, werd opgenomen in het ziekenhuis na een herseninfarct. Dat heeft de familie bevestigd aan de redactie van Het Laatste Nieuws.
Over de toestand van Marc Dupain (62) wil de familie voorlopig niet veel zeggen. 'Marc is midden deze week overgebracht naar Gasthuisberg in Leuven en hij ligt op de dienst Intensieve Zorg. Veel details kunnen we daarover niet kwijt, net omdat de onderzoeken nog volop bezig zijn. We willen eerst afwachten hoe zijn toestand evolueert, maar het gaat intussen al wat beter met hem', zo luidt het statement van de familie.
Marc Dupain ging in 1990 aan de slag op de nieuwsredactie van VTM. Hij zou er één van de nieuwsankers worden. Na 14 jaar voor de camera ging hij achter de schermen bij VTM aan de slag. Later koos hij voor een job in de bedrijfswereld.
Nog maar deze week vond de begrafenis plaats van Ingrid De Putter, zijn voormalige collega bij VTM. De Putter overleed in haar slaap op 66 jarige leeftijd. Dupain zelf reageerde nog op haar overlijden.
Bron: hln.be