Serie A blijft bij DAZN

dinsdag 13 augustus 2024

Dit weekend begint in Italië het nieuwe Serie A-seizoen. En het goede nieuws voor de fans van Italiaans voetbal is dat DAZN de uitzendrechten voor de Italiaanse competitie voor de komende drie seizoenen heeft verlengd. De Serie A blijft dus op vertrouwde grond tot het einde van het seizoen 2026-2027. DAZN is meer dan ooit 'The Home of Football'.

Kan Charles De Ketelaere bevestigen bij Atalanta, breekt Cyril Ngongé helemaal door bij Napels en maakt Romelu Lukaku weldra doelpunten voor z’n derde Italiaanse club?


Onze landgenoten in Italië staan voor een resem onopgeloste vragen. De antwoorden? Die ziet u de komende drie seizoenen opnieuw bij DAZN België. Na een hernieuwde overeenkomst met de Ligue 1 en nu ook de Serie A, blijft DAZN dé thuisbasis van de Europese topcompetities met ook nog LaLiga, de Bundesliga, de Engelse FA Cup, De Schotse Premier League, de Women Champions League, de FA Cup bij de vrouwen, LaLiga Feminina, de Nations League en de Qualifiers voor  EK’s en WK’s.

De wedstrijden van de Serie A zullen bij DAZN niet alleen te zien zijn op de lineaire kanalen bij de telecomoperatoren maar ook in de app van DAZN waar de voetballiefhebbers ook de wedstrijden van de Jupiler Pro League, de Challenger Pro League, de Lotto Super League en àlle Europese topcompetities kunnen bekijken.

Wie het Italiaanse voetbal wil bekijken in de DAZN app, kan dat door een abonnement te nemen op DAZN Total vanaf 24,99 euro per maand. Wie een abonnement neemt op DAZN Total krijgt ook de wedstrijden van de Jupiler League aangeboden, LaLiga, de Bundesliga, de Serie A, de FA Cup, NBA, NFL, PFL/Bellator, Glory, ….

MASSIMO D’AMARIO, Managing Director DAZN België en Luxemburg: 'We zijn verheugd om de verlenging van onze samenwerking met Serie A voor nog eens 3 seizoenen aan te kondigen. Met het Belgische voetbal en de grootste Europese competities, waaronder Serie A, La Liga en de Bundesliga, blijft DAZN de ultieme bestemming voor elke voetbalfan in België.'


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play4 logo

Halim en PJ halen hun eerste grote klant binnen. Halims broer, Samir, herstellende alcoholverslaafde en probleemgeval, hervalt. PJ haalt een nieuwe partner binnen om het team te versterken. Dat alles zet de relatie met Eva onder zware druk.

'Déjà vu - Alles is voorbestemd', om 21.15 uur op Play4.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:25
    Politie 24/7
    06:00
    Mr. Magoo
  • 21:20
    Therapie
    06:00
    Radio2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 21:10
    Eenmaal Andermaal
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 21:35
    Vlaamse Campings in het Buitenland
    01:45
    Geen uitzending
  • 20:35
    Fury
    06:00
    Qmusic
  • 20:35
    8 Mile
    01:25
    Geen uitzending
  • 20:35
    Bridget Jones's Diary
  • 21:25
    De Rodenburgs
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 21:15
    Déjà Vu - Alles is Voorbestemd
    04:50
    Geen uitzending
  • 21:30
    Elsbeth
    02:05
    Neighbours: A New Chapter
  • 21:20
    The First 48
    02:25
    Geen uitzending
  • 21:15
    Komen eten
    07:20
    Love Island NL
  • 21:20
    World's Most Evil Killers
  • 20:29
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 21:48
    Simple diy
    00:00
    Oh What A Night
  • 22:00
    A la carte
    02:10
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 22:00
    Silent Witness
    02:25
    Scott & Bailey
  • 21:30
    Lie to Me
    07:55
    Below Deck Down Under
  • 21:25
    De Rijdende Rechter
    02:36
    NOS Journaal
  • 21:30
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 20:40
    NOS WK-kwalificatie Voetbal 2026
    07:00
    Sarah en Eend