Qmusic organiseert Thijs Festival, speciaal voor Thijs (20) uit Honselersdijk

zaterdag 21 mei 2022
Foto: © Qmusic 2022

Thijs (20) uit Honselersdijk heeft vrijdag zijn eigen festival gewonnen dat Qmusic gaat organiseren. In het finalespel, tijdens de show van Kai, Tom & Bram, wist Thijs het meeste bier in een traytje naar de overkant van een stormbaan te vervoeren.

En dus organiseert de radiozender op vrijdag 27 mei het Thijs Festival, met een klinkende line-up van wie Chef'Special al bekendgemaakt is. Overige artiesten en dj's worden volgende week aangekondigd. Voor de actie hadden duizenden luisteraars zich opgegeven.


Thijs kan zijn hele vriendenkring blij maken, want zij worden volgende week met een tourbus opgehaald in Honselersdijk om met z'n allen naar het Thijs Festival te gaan. Zij zullen het gezicht van hun vriend daar veelvuldig voorbij zien komen. Onder anderen de mannen van Chef'Special komen speciaal voor Thijs optreden. Voor de overige finalisten is er ook een kleine troost: zij zijn natuurlijk ook van harte welkom op het Thijs Festival.

Bij Qmusic weten ze wel hoe ze een feestje kunnen bouwen. Met vele jaarlijkse concerten in the Qube, de Top 40 Awards en de Foute Party met jaarlijks 40.000 bezoekers, brengt de radiozender het feest naar de luisteraar. En dat doet de zender dus met deze actie heel letterlijk.

Qmusic-dj Domien Verschuuren vertelde eerder: 'Nu alles weer open is, willen we extra veel leuke feestjes organiseren. En wat is er nou leuker dan het hebben van je eigen festival? Daarom geven we een luisteraar een geweldige dag, met een fantastische line-up aan artiesten.'


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Na een persoonlijk verlies krijgt Michael Banks bezoek van de raadselachtige Mary Poppins. Door haar unieke magische vaardigheden, en met de hulp van haar vriend Jack, helpt ze het gezin om de vreugde en bewondering in hun leven te herontdekken.

'Mary Poppins Returns', film uit 2018 met oa. Emily Blunt, om 20.30 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:57
    Athleticus Urban Games
    21:50
    Loslopend wild
  • 23:35
    Domina
    23:30
    Het weer (laat)
  • 23:45
    Geen uitzending
    23:00
    VRT NWS journaal met VGT
  • 16:30
    America's Funniest Home Videos
  • 01:30
    Geen uitzending
    22:00
    Wordt aangekondigd
  • 14:45
    The Goldbergs
    22:25
    Te bepalen
  • 01:15
    Geen uitzending
    22:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:50
    The X-Files
    22:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:55
    SOS Piet
    22:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:35
    Geen uitzending
    23:25
    Geubels en de Belgen
  • 04:55
    Geen uitzending
    22:00
    NCIS
  • 07:15
    NCIS: Los Angeles
    23:35
    In Time
  • 07:45
    Love Island
    21:35
    Say Yes to the Dress: Atlanta
  • 07:45
    Without a Trace
    21:20
    The Real Murders of Los Angeles
  • 01:07
    CEO van mijn leven
    00:07
    Herhalingslus
  • 03:35
    Mijn tuin
    22:00
    Classics 55
  • 15:30
    Open Vuur
    21:30
    Loïc zot van koken weekmenu
  • 02:05
    Rosemary and Thyme
    22:00
    Miss Scarlet
  • 01:50
    First Dates Australia
    21:40
    Law & Order: Special Victims Unit
  • 09:45
    TV Monument
    23:08
    NOS Sport: EURO 2025
  • 01:10
    Nieuwsuur
    22:10
    Vigil
  • 01:10
    NPO Doc: De Surinaamse voetbaldroom
    22:05
    Bride Flight