Disney XD komt met nieuwe serie 'Pair of Kings'

zaterdag 23 april 2011

Op zondag 24 april om 11.00 uur gaat op Disney XD de nieuwe Disney serie 'Pair Of Kings' in premiere. De serie gaat over een tweeling die erachter komen dat ze eigenlijk koning zijn van Kinkow. Hun leven verandert compleet als zij vertrekken naar hun eiland. Lukt het de tweeling om geen ellende te veroorzaken?

Disney XD staat het paasweekend in het teken van stoere series. Hierin past de speciale dubbele eerste aflevering van 'Pair of Kings'. Op zondag 24 april wordt het eerste deel uitgezonden en dan op maandag 25 april deel twee. Voorafgaand is er een marathon van Phineas and Ferb en naar afloop is er een marathon van Zack & Cody. 'Pair of Kings' ging in september in premiere in Amerika en was de nummer 1 serie voor kids tussen de 6 en 14 jaar op Disney XD. In 'Pair of Kings' zien we in de hoofdrol Mitchel Musso (bekend van 'Hannah Montana') en Doc Shaw (bekend van 'Suite Life on Deck').


De 16- jarige tweeling Brady en Boomer hebben een heel gewoon leven. Ze wonen bij hun oom en tante in Chicago. Maar dat verandert allemaal wanneer Mason, een hooggeplaatst lid van een koninkrijk, de tweeling opzoekt op hun school. Brady en Boomer blijken namelijk koningen van het eiland Kinkow. Hun hele leven verandert wanneer ze vertrekken naar het eiland vol bijgeloof en rare gebruiken. Lukt het de tweeling om geen narigheid te veroorzaken? Op het eiland maken ze kennis met Makayla, de dochter van Mason en met Lanny een ontevreden neef. Vooral Lanny maakt het de broers graag lastig en doet er alles aan om zelf koning te worden.


Persbericht Disney XD
http://www.disneyxd.nl

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Met een mix van nostalgie en nieuwe hits zorgt het programma voor ambiance. Sam Gooris zet de tent op stelten met zijn klassiekers, terwijl Regi en Sylver de zachte kant van dance tonen. Betty van Big Brother zorgt voor sensatie en K3 sluit af met hun hit "Tele-Romeo". Met o.m. fragmenten en commentaar van Jo Vally, Kathleen Aerts en haar man Steven, Luc Steeno en Sylvie De Bie.

'Tien Om Te Zien: De Zomer Van', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:00
    Radio 2 Zomerhits 1000
    12:00
    Zomerbeelden
  • 09:00
    Zomerbeelden
    12:00
    Radio 1: #Weetikveel
  • 08:30
    Robinson Crusoe
    10:00
    De avonturen van kleine pinguïn
  • 09:45
    Geen uitzending
    12:00
    Families XXL
  • 08:00
    Geen uitzending
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:00
    Geen uitzending
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:00
    Willy
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:40
    Geen uitzending
    11:05
    Sturm der Liebe
  • 09:30
    Geen uitzending
    10:00
    Joe
  • 09:00
    Geen uitzending
    12:00
    Vermist
  • 09:30
    Neighbours: A New Chapter
    09:50
    The Rookie
  • 09:30
    Two and a Half Men
    10:35
    Pawn Stars
  • 09:15
    Property Brothers
    09:55
    Vlaanderen Kookt
  • 09:15
    Killer at the Crime Scene
    10:10
    A Friend of the Family: True Evil
  • 09:00
    Z-Extra
    10:00
    Herhalingslus
  • 09:41
    Roger
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:15
    Hidden Gems
    10:10
    Sarah's Sweet Table
  • 09:25
    The Great British Bake Off
    10:25
    Death in Paradise
  • 09:15
    Below Deck Mediterranean
    10:00
    The Real Housewives of Beverly Hills
  • 09:45
    NOS Journaal
    10:15
    Nederland in Beweging
  • 09:30
    Zentijd
    09:50
    Nieuwsuur
  • 09:40
    Hoi Duggee
    09:50
    Tik Tak