Coen & Sander starten maandag met de ochtendshow op JOE

woensdag 1 mei 2024
Foto: JOE/DPG Media - © Nick van Ormondt 2024

Coen Swijnenberg en Sander Lantinga hebben vanmorgen bekendgemaakt dat zij op maandag 6 mei van start gaan met hun ochtendshow bij JOE. 18 jaar lang loodste het radioduo luisteraars door de avondspits en binnenkort kan iedereen elke werkdag tussen 6.00 en 10.00 uur met ze opstaan.

Vandaag werd ook bekend dat presentatrice Merel Westrik het nieuws gaat lezen in 'De Coen & Sander Show'. JOE, de zender met tijdloze en herkenbare muziek uit de 70s, 80s en 90s, is in september op een landelijke frequentie van start gegaan. Inmiddels is JOE de zesde zender van Nederland.


Zendermanager Iwan Reuvekamp laat weten: 'JOE staat voor een vertrouwd, herkenbaar, verrassend, maar vooral ook volwassen geluid. Dat is precies wat luisteraars van 'De Coen & Sander Show' bij JOE mogen verwachten. Opstaan met een lach en de dag positief en goed geïnformeerd van start gaan.'

Coen Swijnenberg: 'Ik kijk er enorm naar uit om weer dagelijks 'De Coen & Sander Show' te gaan maken. Na 18 jaar samen met de luisteraar de werkdag af te sluiten, gaan we nu voor het eerst met ze opstaan. En dat op JOE: het relatief nieuwe radiostation, waar ik met veel plezier aan mee bouw.'

Sander Lantinga: 'Ik heb vooral heel veel zin om weer samen met Coen dagelijks radio te maken. Onze carrière leest als een groot jongensboek waar we een veelbelovend hoofdstuk aan toe mogen voegen.'


Merel Westrik nieuwslezeres 'Coen & Sander Show'
JOE-luisteraars kunnen vanaf maandag 6 mei elke werkdag tussen 6.00 en 10.00 uur opstaan met Coen & Sander. Coen en Sander op JOE betekent dat je de dag begint met een lach. De mannen delen hun unieke verhalen, bespreken de opvallendste dingen uit het nieuws en draaien de beste muziek uit de 70s, 80s en 90s. Daarbij worden ze ondersteund door Merel Westrik, die luisteraars elke ochtend bijpraat over het laatste nieuws.

Merel Westrik: 'Terug naar een oude liefde! Nieuwslezen. Maar dan wel op een, voor mij, nieuw medium. Radio. Daar ben ik onwijs nieuwsgierig naar. Ik kan niet wachten tot het maandag is!'

'Best of JOE Top 500'
Vanaf aankomende vrijdag zendt JOE 'De Best of JOE Top 500' uit. Deze door de luisteraar samengestelde lijst met het allerbeste uit de 70s, 80s en 90s, telt af naar de start van de Coen & Sander Show. Luisteraars kunnen tot vanavond 19.00 uur hun favoriete nummers doorgeven via de JOE-app.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Sergio over De Grens' - Herman Brusselmans (VTM)

Herman Brusselmans trekt mee met Sergio naar Bretagne, de natte droom van elke chef. Ze doorkruisen het Franse schiereiland voor de beroemdste oesters ter wereld, de crème de la crème van de patisserie en de langoustines uit Guilvinec. Maar er worden niet alleen culinaire grenzen verlegd, Herman overwint samen met Sergio ook angsten die hem al bijna heel zijn leven parten spelen.

'Sergio Over De Grens', om 20.40 uur op VTM/

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 12:10
    Dagelijkse kost
    01:15
    Villa Politica
  • 12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 12:15
    Welkom in de Wilton
    05:00
    Geen uitzending
  • 12:20
    Milo
    01:30
    Kan ik het ook?
  • 10:40
    Geen uitzending
    07:15
    De alarmcentrale: pech onderweg
  • 11:15
    Geen uitzending
    01:00
    9-1-1: Lone Star
  • 10:00
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 12:20
    Sun, Sea and Selling Houses
    01:05
    The X-Files
  • 10:00
    Joe
    00:50
    SOS Piet
  • 12:10
    Big Brother
    01:45
    Geen uitzending
  • 11:35
    NCIS
    01:05
    This Is Us
  • 11:55
    Nightwatch
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 12:05
    Code 1: Minute by Minute
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 12:05
    Who Killed Billie-Jo?
    01:40
    Geen uitzending
  • 10:00
    Herhalingslus
    08:00
    Wijzer Wonen
  • 12:18
    Tooldokter
    05:55
    Sixties To Six
  • 12:05
    Peppe's Emilia-Romagna
  • 11:10
    Beyond Paradise
    01:15
    The Famous Five
  • 12:10
    First Dates Australia
    01:00
    Snowfall
  • 12:20
    NOS Journaal
    01:50
    EenVandaag
  • 12:20
    Kook mee met MAX
    01:20
    Nieuwsuur
  • 12:20
    Charlie en Lola
    01:25
    Gezond of gelul?