'3 Op Reis' doorkruist het noorden van Marokko
zaterdag 30 november 2024

© BNNVARA
Chris vervolgt zijn reis door het noorden van Marokko. Na een bijzonder verblijf op een zelfvoorzienende boerderij midden in het Rifgebergte rijdt hij verder naar de kust.
Hier bezoekt hij de populaire badplaats Al Hoceima, van waaruit hij een hike maakt door het Al Hoceima national park. Via indrukwekkende canyons met kalkstenen kliffen eindigt de hike op een verlaten strandje midden in de natuur.
'3 op Reis', zondag 1 december om 19.50 uur bij BNNVARA op NPO 3.
3 Op Reis op tv
Maandag 7 juli 2025 om 19u25 »

Nienke maakt dit seizoen een lange reis door Engeland en Wales. Ze pakt de ferry naar Newcastle en rijdt naar het Lake District. Daarna reist ze verder naar het 800 jaar oude Muncaster Castle.
Dinsdag 8 juli 2025 om 19u25 »

Jurre gaat naar Japan en Zuid-Korea om zich onder te dompelen in hun subculturen. Zijn reis begint in het eclectische Tokio. Hier bezoekt Jurre een robotcafé en krijgt hij een Harajuku make-over.