Wie overtuigt met zijn Weense wals in 'Sterren Op De Dansvloer'?

Afgelopen vrijdag -23 april 2010- kwam er voor Laura Lynn en haar danspartner Wim Gevaert een einde aan 'Sterren op de Dansvloer'. Gemiddeld 796.062 Vlamingen –met een piek van 965.532- stemden op de elegante afvalrace af en leefden mee met de schlagerzangeres, die haar tranen niet kon bedwingen nadat het verdict viel. De 5de liveshow van 'Sterren op de Dansvloer' behaalde een marktaandeel van 27,2% (VVA 18-54).
Op vrijdag 30 april 2010 moeten de duo’s twee keer schitteren op de dansvloer. Hun eerste uitdaging is een relay van de Weense wals. Deze dans wordt terecht geassocieerd met chique balzalen, grote kroonluchters en dames in Sissi-jurken. Het lijkt niet zo, maar de Weense wals is zeer vermoeiend. Er wordt niet alleen linksom en rechtsom gedraaid, de koppels moeten bovendien snelle draaien op de plaats maken. De duo’s dansen de Weense wals op de aanstekelijke klassieker 'That’s Amore' van Dean Martin. En aangezien het een relay is, moeten ze elkaar als in een estafette aflossen en met de goeie passen inpikken. En dat is een mooie kans om hun vorderingen en uitstraling te vergelijken.
Naast de relay van de Weense wals demonstreren de duo’s elk een Latin- of ballroom-dans die ze nog niet eerder in de wedstrijd hebben gebracht. Tijdens hun optreden worden ze naar goede gewoonte muzikaal begeleid door Steve Willaert en zijn band:
- Peter Van den Begin en Kimberly Smith dansen de rumba op “Temptation” van Diane Krall.
- Sonja Kimpen en Arman Eranosjan dansen de paso doble op “The Spanish Tango” uit de film “Zorro”.
- An Lemmens en Aerjen Mooijweer dansen rumba op “Steppin Stone” van Duffy.
- Louis Talpe en Leila Akcelik dansen de quickstep op “Tu Vuo’ Fa L’Americano” van Renato Carosone.
- Jelle van Dael en Pascal Maassen dansen de Engelse wals op “One day my prince will come” film “Sneeuwwitje en de 7 dwergen”.
- Kevin Janssens en Martine Jottay dansen de paso doble op “The good the bad and the ugly” van Ennio Morricone.
De dansprestaties worden naar goede gewoonte in de studio besproken en beoordeeld door Anouchka Balsing, Rony Daelemans, Jan Geerts en Davy Brocatus.
Zij waren vorige week zwaar onder de indruk van de samba van acteur Kevin Janssens en zijn danspartner Martine. Hun aanstekelijke sambashow werd beloond met 31 punten, de hoogste score tot nu. Doen Kevin en Martine deze stunt over tijdens de paso doble? Komt acteur Peter Van den Begin sensueel uit de hoek tijdens de rumba? Feit is dat hij enkele dagen niet getraind heeft met zijn vaste danspartner Kimberly maar wél met Wim Gevaert…
Zal presentatrice An Lemmens helemaal loskomen tijdens haar rumba? Durft gezondheidscoach Sonja Kimpen als een echte furie de dansvloer onveilig te maken tijdens de paso doble? Zal Louis na de samba ook de quickstep goed kunnen verkopen? En gebruikt Jelle opnieuw een hulpstuk in haar demonstratie van de Engelse wals? Voor de benjamin onder onze vedetten wordt het de komende week trouwens superdruk, want van 3 tot 6 mei neemt zij de presentatie van het chartprogramma 'Daily 10' bij jongerenzender JIM voor haar rekening.
De kijkers die willen weten wat er allemaal gebeurt zodra het programma bij vtm is afgelopen, worden vanaf deze week meteen na de liveshow uitgenodigd om over te schakelen naar de gratis livestream via de webstek vtm.be. Dina Tersago gaat na welke emoties er overheersen bij de dansparen, polst naar reacties op het verdict en vraagt de mening van de familieleden van de vedetten en van de bekende supporters in het publiek.
Het verhaal van het danspaar dat strandt in de 6de liveshow van ‘Sterren op de Dansvloer’, kan je op zaterdag 1 mei 2010 vanaf 19.40 volgen in de follow up-uitzending.
'Sterren Op De Dansvloer', vrijdag 30 april 2010 om 20.40 uur.
DOSSIER: Sterren op de Dansvloer 2010 (vtm)
volledig dossier- Wie wint 'Sterren op de Dansvloer'. Stem nu in onze POLL!
- 'Sterren op de Dansvloer': EXIT Sonja Kimpen
- 'Sterren op de Dansvloer': EXIT Peter Van den Begin
- 'Sterren op de Dansvloer' strikt Duitse groep The Baseballs (filmpje)
- 'Sterren op de Dansvloer': exit Jelle Van Dael
- Wie overtuigt met zijn Weense wals in 'Sterren Op De Dansvloer'?
- 'Sterren op de Dansvloer': EXIT Laura Lynn
- Sambadansen vrijdag in 'Sterren op de Dansvloer'
- 'Sterren op de Dansvloer': Peter en de dans van de stierengevechten
- Slow Foxtrot en Paso Doble in 'Sterren op de Dansvloer'