Volgende week op CAZ

vrijdag 26 april 2019

Op maandag 29 april brengt CAZ om 20.40 uur het Amerikaanse drama 'Men of Honor' uit 2000 met Robert De Niro en Cuba Gooding Jr.

Om de week af te sluiten is er op vrijdag 3 mei om 20.40 uur het drama 'Coach Carter' uit 2005 met Samuel L. Jackson en na de film ontvangt Graham Norton in de vierde aflevering van 'The Graham Norton Show' actrice Charlize Theron, acteur Seth Rogen, acteur Matthew Broderick en acteur Zac Efron.



TVvisie Extra

Ontvang onze dagelijkse nieuwsbrief in je mailbox.

Klik hier om je in te schrijven

Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo een logo Eén logo

De Aston Martin van koning Boudewijn, een schilderij van de Belgische kunstenaar Jef Verheyen en een doosje om krekels in te bewaren. Het zijn maar enkele van de bijzondere stukken die vandaag geveild worden. Docuserie waarin veilingmeesters van de meest uiteenlopende Vlaamse veilinghuizen een inkijk geven in hun wereld.

'Het Hoogste Bod', om 21.45 uur op En.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:40
    Als je ons kan horen
    21:45
    Het hoogste bod
  • 20:35
    De afspraak
    21:20
    Life after prison
  • 21:00
    Zie mij graag (open audiodescriptie)
    21:35
    Geen uitzending
  • 20:40
    Helden van hier: Politie Oostende
    21:45
    Axel gaat binnen
  • 20:25
    Croky Cup
    23:00
    Top Gear
  • 20:35
    The Intruder
    22:30
    The Only Living Boy in New York
  • 20:35
    Shadowlands
    23:00
    Vossenstreken
  • 20:25
    VTMKIDS nachtloop 2021
    05:45
    TiTaToverfeest
  • 20:35
    Tien Om Te Zien
    21:40
    Jes
  • 20:35
    Bake Off Vlaanderen
    21:45
    De slimste mens ter wereld
  • 20:35
    Grey's Anatomy
  • 20:35
    The Boy: Brahms' Curse
  • 20:35
    Secrets At The Lake
    22:20
    Castle
  • 21:05
    Steffi 's Healthy Pleasures
  • 20:35
    Herhalingslus
    09:00
    Z-Extra Meet the CEO of the future (PWC)
  • 21:00
    Das Plakat
    22:00
    al-1-maar-hits
  • 21:12
    Een slimme woonst
    21:25
    Babybed 1
  • 21:00
    Studio Vlaams Parlement
    14:00
    Onderwijs - Commissie Live
  • 19:05
    ATP Wenen
    22:00
    Play Sports Doc
  • 20:30
    Midsomer murders
    21:30
    The North Water
  • 20:35
    Code Black
    22:25
    Opgeknapt en verkocht?
  • 20:35
    De Grote Kleine Treinencompetitie
    21:35
    Ik vertrek
  • 21:09
    De Geknipte Gast
    21:30
    Nieuwsuur
  • 20:25
    Boerderij van Dorst
    21:18
    Achterblijvers