Stuk appeltaart op goede afloop na kop-staartbotsing in 'Alloo bij de Wegpolitie'

woensdag 4 november 2020

Donderdag rijdt Luk Alloo samen met agenten Yves en Glen naar een ongeval in Wommelgem met vijf voertuigen in 'Alloo bij de Wegpolitie'. 'Ik gok op een kop-staartaanrijding', vertelt Glen. 'Dat is een typisch vrijdagavondongeval.'

En gelijk heeft hij. Op de parking verderop worden de papieren afgehandeld. 'Gelukkig zijn er geen gewonden', klinkt het bij een van de bestuurders, die appeltaart uitdeelt aan de andere betrokken chauffeurs, politie en hulpverleners nadat alles achter de rug is. 'Dat vind ik rock-'n-roll. Een stukje appeltaart eten aan het rondpunt in Wommelgem. Alleen de koffie ontbreekt', lacht Luk. De vorige aflevering van 'Alloo bij de Wegpolitie' werd ondertussen bekeken door 675.000 kijkers, goed voor 25,8% marktaandeel (VVA 18-54, live+uitgesteld).


Agent Glen heeft nog een tip voor de kijkers wanneer ze in hun achteruitkijkspiegel een politiewagen zien naderen: 'Als je niet aan de kant kunt gaan, moet je gewoon blijven rijden tot je plaats hebt. Normaal nemen we altijd de linkse rijstrook of rijden we tussen de twee meest links gelegen rijstroken. Als iedereen helemaal naar links gaat en op de andere rijstrook iedereen naar rechts, dan hebben we in principe plaats om door te kunnen.'

Met de anonieme wagen slaan agenten Yves en Yann twee vliegen in één klap. Twee bestuurders hebben 160 km/h op de teller, goed voor een boete van 131 euro. Na de controle hebben Luk en Yann even tijd voor een kleine quiz over de wegcode. Yann pikt een vraag uit zijn 'bijbel', want volgens hem zou elke Belg dat vanbuiten moeten kennen. Of Luk slaagt voor de test ontdekken de VTM-kijkers morgen in 'Alloo bij de Wegpolitie'.

De aflevering van 'Alloo bij de Wegpolitie' is ook te (her)bekijken op VTM GO.

'Alloo bij de Wegpolitie', donderdag 5 november, om 21.50 uur bij VTM.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Met een mix van nostalgie en nieuwe hits zorgt het programma voor ambiance. Sam Gooris zet de tent op stelten met zijn klassiekers, terwijl Regi en Sylver de zachte kant van dance tonen. Betty van Big Brother zorgt voor sensatie en K3 sluit af met hun hit "Tele-Romeo". Met o.m. fragmenten en commentaar van Jo Vally, Kathleen Aerts en haar man Steven, Luc Steeno en Sylvie De Bie.

'Tien Om Te Zien: De Zomer Van', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:40
    Mega Maffe Monsterfreaks
    08:00
    De Raad van Soekie
  • 06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: sta op met Radio 2
    09:00
    Zomerbeelden
  • 06:45
    Simon
    08:00
    Annabet zapt terug
  • 01:10
    Geen uitzending
    08:00
    Echte Verhalen: De Buurtpolitie
  • 03:00
    Geen uitzending
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Qmusic
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:15
    Geen uitzending
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:40
    Geen uitzending
    11:05
    Sturm der Liebe
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:00
    TEAM OCHTEND
    09:00
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:35
    Dexter: New Blood
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:55
    Two and a Half Men
  • 01:50
    The Young Midwives of Essex
    07:30
    Grime & Punishment: Dirty Britain
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:55
    Without a Trace
  • 01:07
    CEO van mijn leven
    08:00
    Wijzer Wonen
  • 06:41
    Roger
    06:57
    Diy on wheels
  • 06:15
    Hidden Gems
    08:00
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 06:35
    Death in Paradise
    07:05
    Rosemary and Thyme
  • 01:45
    First Dates Australia
    07:10
    Zombie House Flipping
  • 01:40
    NOS Journaal met gebarentaal
    08:00
    NOS Journaal
  • 01:10
    Nieuwsuur
    08:00
    Noord-Zuid-Oost-West
  • 01:10
    NPO Doc: De Surinaamse voetbaldroom
    07:50
    Waffel de wonderhond