Onverwacht afscheid: Matteo Simoni & Bruno Vanden Broecke en Ruth Beeckmans & Tim Van Aelst komen te gaan

zaterdag 6 november 2021

Vorige week zagen 652.000 kijkers het vliegtuig met Amerikaanse spionnen Imke, Dominique, Bab en Gio een noodlanding maken op een onbewoond eiland, goed voor 37,4% marktaandeel (VVA 18-54, live+uitgesteld).

Komende zondag gaan Mathias en Staf Coppens verder dan ooit tevoren. Naar het hiernamaals. Matteo Simoni & Bruno Vanden Broecke en Ruth Beeckmans & Tim Van Aelst komen op jammerlijke wijze aan hun einde en belanden tussen hemel en hel. Wacht hen het vagevuur? Eet het team van Safety First voor altijd rijstpap met gouden lepeltjes? Of brengt 'discipline, dedication and friendship' hen verlossing en grijpen ze hun tweede kans?



'Zijn jullie gelukkig?', willen Staf en Mathias van het verzamelde viertal weten. 'Ja, héél gelukkig', antwoordt Bruno prompt. Ruth is voorzichtiger: 'Ja, ik ben gelukkig. Maar ik ben nu wel ongerust waarom je dat vraagt.' Mathias brengt maar meteen het slechte nieuws: 'Het is gedaan.' 'Jullie komen vandaag te gaan', vult Staf aan. Mathias vraagt Bruno wat er in 'de film van zijn leven' te zien zou zijn. 'Ik ben ooit eens een helling afgerend en ik kon niet meer stoppen. Dan ben ik tegen een boom gelopen. Ik heb mijzelf dus bewusteloos gelopen tegen een boom. Ik denk dat dat beeld er wel in zal zitten', lacht Bruno.

Na hun betreurd en tragisch overlijden komen de twee duo's eerst in het kantoor van Sint-Pieter terecht. Ruth bemerkt meteen enkele hangsloten en kraait enthousiast: 'Dus we gaan een code moeten vinden om dat slotje open te doen!' 'Safety First'-bedenker Tim Van Aelst is niet echt onder de indruk: 'Dat is het programma hé Ruth, de 'Code van Coppens'.' Bruno Vanden Broecke voelt dan weer spontaan de verzen van Dante's Goddelijke Komedie opborrelen en Matteo doet zich tegoed aan een heerlijke portie rijstpap. Maar zien we hen ooit nog in levenden lijve terug?

'Code van Coppens', zondag 7 november om 19.55 uur bij VTM.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Met een mix van nostalgie en nieuwe hits zorgt het programma voor ambiance. Sam Gooris zet de tent op stelten met zijn klassiekers, terwijl Regi en Sylver de zachte kant van dance tonen. Betty van Big Brother zorgt voor sensatie en K3 sluit af met hun hit "Tele-Romeo". Met o.m. fragmenten en commentaar van Jo Vally, Kathleen Aerts en haar man Steven, Luc Steeno en Sylvie De Bie.

'Tien Om Te Zien: De Zomer Van', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:30
    Journaallus
    08:00
    De Raad van Soekie
  • 00:30
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: sta op met Radio 2
  • 23:45
    Geen uitzending
    08:00
    Annabet zapt terug
  • 01:10
    Geen uitzending
    08:00
    Echte Verhalen: De Buurtpolitie
  • 03:00
    Geen uitzending
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:15
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:15
    Geen uitzending
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:40
    Geen uitzending
    11:05
    Sturm der Liebe
  • 01:25
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 01:35
    Geen uitzending
    06:00
    TEAM OCHTEND
  • 03:05
    Geen uitzending
    07:35
    Dexter: New Blood
  • 01:00
    The Blacklist
    07:55
    Two and a Half Men
  • 01:50
    The Young Midwives of Essex
    07:30
    Grime & Punishment: Dirty Britain
  • 01:35
    Geen uitzending
    07:55
    Without a Trace
  • 01:07
    CEO van mijn leven
    08:00
    Wijzer Wonen
  • 03:18
    Het zelfbouwhuis
    06:44
    Roger
  • 02:55
    Vlaamse Klassiekers
    08:00
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 02:55
    Midsomer Murders
    07:05
    Rosemary and Thyme
  • 01:45
    First Dates Australia
    07:10
    Zombie House Flipping
  • 01:40
    NOS Journaal met gebarentaal
    08:00
    NOS Journaal
  • 01:10
    Nieuwsuur
    08:00
    Noord-Zuid-Oost-West
  • 01:10
    NPO Doc: De Surinaamse voetbaldroom
    07:50
    Waffel de wonderhond