Nieuwe reeks 'Topmodel' binnenkort bij 2BE

zaterdag 27 september 2008

Na een succesvol debuutjaar keert 'Topmodel' vanaf 9 oktober 2008 terug bij 2BE. Een nieuw team van professionals onderneemt een zoektocht naar een Vlaams meisje dat het kan maken als internationaal topmodel.

2


BE en productiepartner Eyeworks kozen dit seizoen voor een aangepast concept waarbij de nadruk nog méér gaat liggen op de diversiteit van de modellenopdrachten en de professionele begeleiding die de kandidaat-modellen moeten krijgen, hun opleiding zeg maar. Ingrid Seynhaeve, de host van vorig jaar, spitst zich daarom dit jaar - samen met andere topmodellen – toe op het coachen van de finalistes. An Lemmens neemt de presentatie van het programma op zich.

Tijdens de eerste aflevering van 'Topmodel 2008' volgen we de driehonderd meisjes die na de precastings nog in de running zijn, tijdens de eerste selectiedag aan zee. Zij ontmoeten voor het eerst de jury tijdens een catwalk-proef op het strand van Lombardsijde. Zonder make-up, zonder gestileerd kapsel, maar met natuurlijke look én in bikini ... niets om zich achter te verschuilen, niets om te verbergen : alleen wat de natuur hen heeft meegegeven, telt. Na een tweede, meer uitgebreid gesprek met de jury, worden de twaalf finalistes bekend gemaakt.

En dan kan het echte modellenwerk beginnen.... Dit jaar wonen de meisjes in een luxueuze loft in Brussel. Maar veel tijd om zich daar al meteen gezellig neer te vleien, krijgen ze niet. De eerste bikkelharde kennismaking met de modewereld is er één met Walter van Beirendonck en Scapa Sports. Voor één van de modellen stopt daar reeds het 'Topmodel'-avontuur.

De twaalf topmodellen in spe:

  • Alison Houthuys - 16 jaar
  • Daisy Olie - 17 jaar
  • Barbara Vanden Bussche - 20 jaar
  • Virginie Bleyaert - 19 jaar
  • Stefanie Broes - 17 jaar
  • Leen Van Belle - 16 jaar
  • Anouchka Muller - 16 jaar
  • Hasse De Meyer - 18 jaar
  • Eline Janssen - 16 jaar
  • Yana Hermans - 16 jaar
  • Maite Valck - 17 jaar
  • Imke Courtois - 20 jaar

De juryleden
Marc Dochez, die aan het hoofd staat van Dominique Models en die aan de winnares tevens een contract biedt, laat zich bij de keuzes die hij doorheen de afleveringen moet maken, informeren door de jury. Hij baseert zich op hun expertise om te bepalen welke van de finalistes al dan niet in de running blijft.

Ghislaine Nuytten blijft ook dit jaar voorzitster van de 'Topmodel'-jury. In 1977 begon Ghislaine een succesvolle carrière als internationaal fotomodel. Ze was wereldwijd één van de meest gevraagde Belgische modellen. Ze presenteerde onder andere het succesvolle modeprogramma Look. Intussen heeft Ghislaine Nuytten een indrukwekkende reputatie als mode-experte opgebouwd. Ze werkt regelmatig samen met ontwerpers Walter Van Beirendonck en Dirk Van Saene.

Rudi Cremers
Rudi begon exact 20 jaar geleden te werken als visagist. Hij staat er intussen om bekend om een kunstenaar te zijn met zijn penselen en borstels. Rudi werkt voor de grote modeshows in Parijs, Berlijn en Barcelona. Grote ontwerpers en merken zoals Bruno Pieters, AF Vandevorst, Ann Demeulemeester, Scapa en JOOP! beroepen zich seizoen na seizoen graag op Rudi's vakmanschap. In eigen land werkt hij voor alle bladen die iets te betekenen hebben in de 'fashion industry' o.a. Knack, Feeling, Flair, Gaëlle, Glam*it, Elle, Vogue en Marie-Claire.

Pascale Baelden
Pascale werkt ruim 10 jaar in de fashion-wereld. Ze studeerde met grote onderscheiding af aan de Gentse Universiteit waar ze politieke en sociale wetenschappen studeerde. Ze specialiseerde in communicatiewetenschappen. Kort nadien ging ze aan de slag als mode- en beautyjournaliste. Later werd ze Chef Mode bij Weekend Knack. Vorig jaar was ze redactiehoofd bij Feeling en sinds dit jaar is ze Chef Redactie bij Glam*it. Pascale is gehuwd en de trotste mama van twee kinderen : dochter Alex Lisa (5 jaar) en zoon Felix (2 jaar).

Els De Pauw
Els studeerde Germaanse filologie en communicatiewetenschappen. In het verleden was ze werkzaam als styliste, journaliste, copywriter, als chef mode bij Flair en bij Elle België. Ze werkte in die functie aan fotoreportages met modellen uit binnen- en buitenland, waaronder de Vlaamse topmodellen Delfine Bafort, An Oost, Elise Crombez, Inge Geurts, Ingrid Parewijck... Vanaf 2001 publiceerde ze een aantal columns in Mao Magazine, Deng en De Morgen onder haar 'nom de plume' Amélie O.

'Upon The Catwalk' van Katerine nieuwe themesong van 'Topmodel'
Momenteel werkt Katerine aan haar tweede full cd waarvan de release eind november gepland staat. De nieuwe single 'Upon the catwalk' is hier de voorbode van en is bovendien de soundtrack van de tweede jaargang van 'Topmodel'. 'Upon the catwalk' is een sexy nummer met een onmisbare energieke beat voor de runs op de catwalk. Katerine is bovendien zowel qua looks als qua présence de perfecte ambassadrice voor de nieuwe theme-song van 'Topmodel'.

Haar carrière begon toen ze Star Academy won op vtm. Haar debuutsingle 'New Day' en vervolgens 'Here come all the boys', 'Catfight' en 'Don't put it on me' werden voltreffers. Haar eerste album haalde goud en ze sleepte zelfs verschillende TMF Awards in de wacht. Ook op het tv-scherm haalde ze eind 2007 de spannende finale van 'Sterren op het ijs' en ook in 'Zo is er maar één' laat ze zich van haar beste kant zien.

'Topmodel', vanaf donderdag 9 oktober om 20.40 uur op 2BE.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Tussen Leven en Dood' (VTM)

Op een zomerdag picknickt de elfjarige Yuki met haar vriendin Noa, tot een roedel honden opduikt. Tijdens storm Eunice gaat Sabrina toch een toertje lopen met haar zoon Lennert. En in Melipark verandert Elkes rit in het reuzenrad plots in een drama.

'Tussen Leven en Dood', om 21.50 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:35
    Dertigers
    06:00
    In bed met Olly
  • 21:25
    Trabelsi
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 21:30
    Dertigers
    06:00
    Tik Tak
  • 21:50
    Tussen Leven en Dood
    02:15
    Geen uitzending
  • 21:45
    The Gentlemen
    02:10
    Geen uitzending
  • 20:35
    White House Down
    06:00
    Qmusic
  • 20:35
    Transformers: Revenge of the Fallen
    07:00
    Willy
  • 20:35
    Suite française
    02:45
    The X-Files
  • 21:35
    Matlock
    06:00
    Joe
  • 21:15
    Komen Eten bij Over De Oceaan
    03:00
    Geen uitzending
  • 20:35
    Hustlers
    02:05
    Neighbours: A New Chapter
  • 21:25
    Hawaii Five-0
    02:15
    Geen uitzending
  • 21:30
    Junior Bake Off Vlaanderen
    02:35
    Love It or List It UK
  • 21:20
    World's Most Evil Killers
  • 21:28
    CEO van mijn leven
    04:25
    Herhalingslus
  • 21:36
    Hobbyklus
    05:55
    Sixties To Six
  • 21:40
    De Wereldkeuken
    02:10
    De Gastentafel
  • 21:00
    Murdoch Mysteries
    02:20
    Where the Wild Men Are With Ben Fogle
  • 21:15
    The Resident
    02:40
    First Dates Australia
  • 21:25
    De slimste mens
    02:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 21:30
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 21:10
    Jojanneke en de sextortiontapes
    02:25
    Verward