'Met Vier in Bed' zorgt deze week voor culinaire hoogstandjes, romantiek en gezelligheid

Op maandag 6 juli worden de koffers gepakt voor de vijfde 'Met Vier in Bed'-week van deze zomervakantie. Voor het programma naar Frankrijk trekt, zomert het eerst nog een weekje in eigen land.
Maandag en dinsdag gaat 'Met Vier in Bed' de culinaire toer op: in West-Vlaanderen en Limburg bezoekt het programma sterrenchefs die ook gastenkamers aanbieden. Slagen zij erin de collega-uitbaters te verbluffen met hun kookkunsten? Met de bekende kok Giovani erbij, belooft het alvast een smakelijke week te worden. Maar ook op woensdag worden de duo's in Limburg verwacht, waar Lutgarde en Karen hun gasten ontvangen in de landelijke en gezellige B&B Het Vuchterhof. In het Luikse grensdorpje Sippenaken wordt de week afgesloten met een romantische noot.
Maandag: Franky en Sandra van Hotel Nicolas uit Elverdinge
'Met Vier in Bed' prikkelt vandaag de smaakpapillen en trekt naar het West-Vlaamse dorpje Elverdinge. In deze Ieperse deelgemeente baten Franky en Sandra Hotel Nicolas uit, op wandelafstand van hun gelijknamig tweesterrenrestaurant. Het koppel kreeg de laatste jaren van restaurantgasten steeds vaker de vraag of er in de buurt overnachtingsmogelijkheden waren. Toen er vlakbij enkele panden te koop kwamen te staan, groeide het idee om een gastenverblijf te beginnen. Met een eigen hotel willen ze de culinaire ervaring van hun gasten nog wat langer laten duren. Hotel Nicolas biedt vier moderne en stijlvolle kamers, voorzien van alle comfort. Hoewel het restaurant de hoofdzaak blijft, zorgen Franky en Sandra dat hun logies niets tekort komen. Hun motto: genieten met een hoofdletter!
'Met Vier in Bed', maandag 6 juli om 21.30 uur op VTM.